Go3 aicina ringā ar Briedi!

Skaties Latvijas boksa zvaigznes Maira Brieža IBF titula aizstāvēšanas cīņu pret Vācijas bokseri Arturu Mannu Go3 tiešraidē!

Pakalpojuma pieslēgšanas instrukcija

Lai izbaudītu cīņu boksa ringā, kā arī citus ekskluzīvākos sporta pasaules notikumus un teju bezgalīgi plašu populārāko televīziju satura piedāvājumu, Tev tikai jāpieslēdz Go3 satura paku “Viss iekļauts” (Sports + TV + Filmas). Tas ir patiešām viegli – vienkārši seko zemāk aprakstītajiem soļiem.

Instrukcijas paredzēta esošiem Go3 lietotājiem. Ja Tev vēl nav Go3 pie Bites, pieslēdz to šeit.

1. solis

Autorizējies savā Go3 kontā un izvēlies sadaļu “Mans konts”.

2. solis

“Mans konts” izvēlnē klikšķini uz sadaļas “Izvēlies savu plānu”.

3. solis

Lai skatītos, ko vēlies jau tagad, izvēlies satura paku “Viss iekļauts” (Sports + TV + Filmas).

4. solis

Apstiprini savu izvēli un izbaudi Brieža un Manna cīņu boksa ringā!

Instrukcijas paredzēta esošiem Go3 lietotājiem. Ja Tev vēl nav Go3 pie Bites, pieslēdz to šeit.

1. solis

Lai mainītu satura paku, atver Go3.lv viedtālruņa interneta pārlūkā, apmeklējot www.go3.lv.

Ņem vērā, ka mobilajā aplikācijā plānu maiņa nebūs iespējama. Autorizējies un atver izvēlni kreisajā pusē.

2. solis

Atvērtajā izvēlnē sameklē un atver sadaļu “Iestatījumi”. Atvērsies izvēlne “Mans konts”.

3. solis

Atvērtajā “Mans konts” izvēlnē atrodi un klikšķini uz sadaļas "Izvēlies savu plānu"

4. solis

Lai skatītos, ko vēlies - izvēlies satura paku “Viss iekļauts” jeb “Sports + TV + Filmas”.

Biežāk uzdotie jautājumi

M. Brieža un A.Manna cīņu varēs vērot TV kanālā TV3 Sport 2 ar komentāriem latviešu valodā un TV3 Sport 3 ar komentāriem krievu valodā. Šie kanāli ir iekļauti satura pakā “Sports”. Piemēram, ja šobrīd lieto satura paku “TV un Filmas” ar bezmaksas izmēģinājuma periodu, tad ir nepieciešams pārslēgties uz satura paku “Sports+TV + Filmas + Discovery+”. Par šīs satura pakas izmantošanu līdz bezmaksas perioda beigām būs jāmaksā tikai 5 EUR mēnesī. Pēc bezmaksas perioda beigām šīs pakas cena būs 14,99 EUR mēnesī. Patstāvīgi mainot satura paku savā Go3 kontā, ir redzams, kurā datumā izvēlētā satura paka stāsies spēkā un cik tā maksās. Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības par tieši Tev piemērotāko risinājumu, zvani uz 1601, un mēs palīdzēsim!
Go3 satura paka “Sports” piedāvā Baltijā plašāko sporta notikumu klāstu no visas pasaules. Vēro M.Brieža un A.Manna cīņu jau 16. oktobrī, seko līdzi NBA, Eirolīgas, Anglijas Futbola premjerlīgas, KHL, UFC un vēl daudziem citiem notikumiem. Baudi augstākās klases tenisa, motosporta, vieglatlētikas un citu sporta veidu sacensības vairākos sportam veltītos televīzijas kanālos un īpašās Go3 tiešraidēs, apskatos un dokumentālajās filmās.
Go3 piedāvā vairākas dažādas satura pakas, no kurām katrs var atrast sev piemērotāko. Ja esi pieslēdzis Go3 televīziju ar satura paku “TV un Filmas”, tad, patstāvīgi nomainot pakalpojumu uz “Viss iekļauts” (TV+Filmas+Sports) satura paku, pārslēgties atpakaļ uz “TV un Filmas” paku varēsi ne ātrāk kā pēc 30 dienām.
Bites klientu atbalsta tālrunis 1601 ir Tavā rīcībā! Mūsu konsultants palīdzēs atrast tieši Jums piemērotus risinājumus, kā arī atbildēs uz papildu jautājumiem.
Piedāvājums pieejams, pieslēdzot Go3 satura paku “Viss iekļauts (Sports + TV + Filmas)”, ar standarta abonēšanas maksu 14.99 EUR/ mēn. Ja šobrīd pieslēgtajai Go3 satura pakai ir spēkā bezmaksas izmēģinājuma periods, maksa par Go3 satura paku “Viss iekļauts (Sports + TV + Filmas) līdz bezmaksas perioda beigām ir starpība starp šobrīd pieslēgto un Go3 Viss iekļauts (Sports + TV + Filmas) satura pakas abonēšanas maksu, pēc šī perioda spēkā Go3 satura pakas “Viss iekļauts (Sports + TV + Filmas)” standarta abonēšanas maksa. Vairāk par svarīgo, zvanot uz 1601.”
12