Bite Neierobežots | Bite

Bite Neierobežots

Latvija un Eiropa

LatvijāEiropā

Dati

11 GB

Zvani

SMS

Zvani uz Eiropu

500 min.

22,50 € / mēn.11,25 € / mēn.

Tarifu plāns drošai dzīvei internetā. Zvani, raksti SMS un lieto internetu visās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Ņem vērā, ka EEZ valstīs bez papildu maksas Tev pieejams ievērojams 11 GB interneta apjoms. Viss internets ir Tavā rīcībā.

Ņem vērā, ka izmaksas zvaniem uz paaugstinātas maksas numuriem noteiktas saskaņā ar cenrādi. Izmaksas zvaniem uz citu operatoru tīkliem, īsajiem un paaugstinātas maksas numuriem ar Bites balss tarifu plāniem pieejamas šeit.

Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

Bonusi

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi viedtālrunī, planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

22,50 € / mēn.

11,25 € / mēn.

Zirneklis jaunā telefona ekrānā?

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Negadījumi notiek. Saplēsts telefona ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Pirmajā reizē, iegādājoties jaunu telefonu ar Bite Neierobežots tarifu plānu, tā ekrāns būs apdrošināts uz 1 mēnesi bez papildu maksas. Lieki uztraukumi lai paliek citiem!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Atkal uzkāries?

ANTIVĪRUSS

Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar Bite Neierobežots tarifu plānu pakalpojums pieejams 3 mēnešus bez maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Par vienu rūpi mazāk

CEĻOJUMU APDROŠINĀŠANA

Izvēlies tikai patīkamus piedzīvojumus! Drošība ir vienas īsziņas attālumā. Iepazīsti Compensa ceļojumu apdrošināšanu Bites klientiem, kas pavadīs Tevi, un kopā ar Tevi ceļojošos ģimenes locekļus, turpmākajos ceļojumos visā pasaulē.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Internets vienmēr kabatā

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un aizraujošām izklaidēm. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

Eiropā kā mājās

SAZIŅA EIROPĀ

Nemaini ikdienas ieradumus, lieto telefonu kā ierasts arī ceļojot. Zvani, sūti SMS un lieto 11 GB no tarifu plānā iekļautā neierobežotā interneta apjoma 35 Eiropas (EEZ) valstīs bez papildu maksas. Sazvani savējos, sūti īsziņas un izbaudi interneta ērtības bez liekiem kreņķiem.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Kopā ar savējiem

STARPTAUTISKIE ZVANI UZ EIROPU

Sazvani draugus un radus, kas uz ilgāku vai īsāku laiku devušies Eiropas plašumos. Droši sazinies arī ar tiem, kuri lieto Eiropas valstu operatoru pieslēgumu. Bite Neierobežots tarifu plānā iekļautas iespaidīgas 500 minūtes zvaniem uz EEZ valstīm bez papildu maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Jurists lūdza pateikt