• 14 dienu atgriešana | Bite 14 dienu atgriešana
 • 0% nomaksa | Bite 0% nomaksa
 • Bezmaksas piegāde | Bite Bezmaksas piegāde
 • Atpirkums | Bite Atpirkums

Izpārdots Diemžēl ierīci šobrīd nav iespējams iegādāties.

Garmin

fēnix 7

Garmin fēnix 7

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Vēlos saņemt paziņojumu savā e-pastā, kad prece atkal būs pieejama.

Šī prece pašlaik nav pieejama pirkumiem mājas lapā Pārbaudīt pieejamību salonos

Garmin

fēnix 7

Vēlos saņemt paziņojumu savā e-pastā, kad prece atkal būs pieejama.

Garmin

fēnix 7 Sudrabs: Apraksts

Katram no Taviem aktīvajiem hobijiem

fēnix ir Garmin viedpulksteņu flagmaņa sērija, kurā ir ietverts viss labākais, ko ražotājs var piedāvāt prasīgam sportistam, kaislīgam ceļotājam un modernu tehnoloģiju lietotājam. Vairāku satelīta sistēmu atbalstošā antena nodrošina ar izcilu atrašanās vietas noteikšanu krāsainā TopoActive Eiropas kartē ierīces ekrānā un ar precīziem tempa un ātruma datiem tādās ārpustelpu aktivitātēs kā skriešana, velobraukšana, pārgājienu veikšana, peldēšana atklātos ūdeņos, slēpošana, SUP, golfa spēle un citās nodarbēs, turklāt katrai no tām ir jau izveidots pielāgots profils šajā viedpulkstenī ar gaumīgu, kvalitatīvu un ūdensdrošu korpusu. Protams, nav aizmirsts arī par treniņiem iekštelpās, piedāvājot atsevišķus režīmus HIIT, spēka, sirdsdarbības treniņiem, trenažieru izmantošanai, jogai un citām nodarbēm, kamēr mobilā lietotne pārī savienotajā telefonā var dāvāt padziļinātu ieskatu veiktā treniņa norisē, sniedzot vēl detalizētākus datus par jau pašā viedpulkstenī aplūkojamiem, kad būsi pabeidzis savu aktivitāti un veicis sinhronizāciju starp ierīcēm.
bite.lv | Bite
bite.lv | Bite

Padziļināti mērījumi visaptverošai informācijai

Dažādus rādījumus un datus par veiktajiem treniņiem piedāvā daudzi viedo ierīču ražotāji, bet Garmin savās laboratorijās ir izstrādājis virkni ar funkcijām, kas ļauj iegūt izpratni par savu veikumu un fizisko formu pavisam jaunā līmenī. Izmantojot dažādus sensorus (ieskaitot iestrādāto optisko pulsometru) un paša lietotāja ierakstītās aktivitātes, fēnix var aprēķināt tādus parametrus kā VO2 max mērījums, kadence, laktāta slieksnis, izmaiņas pulsā, vertikālā oscilēšana, skriešanas jauda un daudzas citas padziļinātas vērtības, kas ļaus labāk izprast katra treniņa efektivitāti, kamēr atlabšanās padomdevējs ļaus izvairīties no potenciālām traumām un individuāli treniņu ieteikumi dos iespēju iegūt vairāk no savām nodarbēm. Viedpulkstenī ir ietverts arī virtuāls sacensību rezultāta aprēķinātājs, kas ir spējīgs noteikt Tavu aptuveno laiku konkrētā distancē, balstoties Tavos rezultātos un sagatavotībā.

Viedas funkcijas labākai ikdienai

Garmin specializējas tieši sporta treniņiem un tūrismam paredzētu ierīču izstrādē, nodrošinot ar atbilstošām tehnoloģijām un funkcionalitāti, tiesa, neaizmirstot arī par ikdienā izmantojamām iespējām, lai Tu vēlētos šo lielisko viedpulksteni izmantot visas diennakts garumā. Papildu ikdienas fitnesa formas uzraudzīšanai paredzētajām funkcijām (soļu skaitīšana, miega uzraudzīšana, skābekļa daudzuma organismā piefiksēšana, stresa līmeņa noteikšana u.c.) fēnix 7 lepni piedāvā tādas iespējas kā bezkontakta maksājumu veikšana, mūzikas atskaņošana no paša viedpulksteņa (pievienojot Bluetooth austiņas), viedo ziņojumu aplūkošana no viedtālruņa un daudzas citas darbības, ko vari papildināt ar bezmaksas papildu funkcionalitāti no Connect IQ lietotņu veikala. Jāpiemin arī jaudīgais akumulators, kas ir spējīgs darbināt fēnix līdz 57 stundām GPS režīmā vai līdz 18 dienām viedpulksteņa režīmā. Vai nav lieliski? Tieši tā – ir gan!
bite.lv | Bite

Garmin

fēnix 7 Sudrabs: Tehniskā specifikācija

KOPĒJIE PARAMETRI

Izmērs (P x G x A mm)47x47x14,5
Svars (g)79
Operētājsistēmas atbalsts (min.)Android / iOS

AKUMULATORS

Akumulatora darbības ilgums (maks. dienu skaits)18 dienas
Bezvadu uzlāde

BEZVADU SAVIENOJUMI

GPSGALILEO GLONASS GPS
Bluetooth
Wi-Fi
LTE/eSIM
NFC

EKRĀNS

Skārienjūtīgs ekrāns

PAPILDU

Iebūvētā atmiņa (GB)16
Ūdensizturības klase10 ATM
SensoriAccelerometer Barometer Compass Gyroscope Temperature sensor