5G ir klāt! *

Iepazīsti Bites nodrošināto 5G internetu Daugavas krastmalā no Akmens līdz Vanšu tiltam un Vecrīgā

* 5G izvēršana notiek sadarbībā ar BITE Grupas uzņēmumu SIA "UNISTARS"

Ar 5G paveiksim vairāk

Tiešsaistē bez aiztures

5G tehnoloģija nodrošinās internetu bez aiztures, kas ļaus pilnvērtīgi izbaudīt pat prasīgākās videospēles tiešsaistē.

Lielāks ātrums

Internets ar ātrumu līdz 1000Mbps ļaus lejupielādēt filmu visā garumā un HD kvalitātē nepilnas minūtes laikā.

Jaudīgāks tīkls

Stabils internets un saziņa arī festivālos, sporta sacensībās un vietās ar īpaši lielu interneta lietotāju skaitu.

Lietu internets

Nākotnē 5G internets ļaus attīstīties lietu interneta, kā arī attālinātas kontroles un vadības sistēmām satiksmes organizēšanā u.c.

Uzzini atšķirību

5G internets darbojas 3500MHz frekvenču diapozonā, kamēr 4G viļņu garums ir robežās no 800 MHz – 2600MHz. Ievērojami - līdz 10milisekundēm samazināta signāla aizture 5G tīklā ļauj nodrošināt lielāku datu aprites ātrumu.

5G datu pārraides tehnoloģijas uzbūve ļauj vienai antenai vienlaicīgi pieslēgties ievērojami lielākam interneta patērētāju skaitam, nodrošinot piekļuvi internetam arī blīvas apdzīvotības vietās un situācijās.

5G nozīme tikai augs

5G interneta datu pārraides tehnoloģija ir mobilo sakaru industrijas atbilde uz strauji augošo interneta lietojumu visdažādākajās nozarēs. Lietu internets ienāk mūsu ikdienā ar videonovērošanas kamerām un pat putekļsūcējiem.

Strauji attīstās un pilnveidojas viedo skaitītāju attālinātas nolasīšanas un apsardzes sistēmas. 5G internetu jaunākajiem risinājumiem gaida satiksmes gan organizēšanas sistēmas, gan medicīnas, rūpniecības un izklaides nozares.

123

Izbaudi 5G tīklu krastmalā un Vecrīgā

5G tīkls Krastmalā un Vecrīgā

12

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai pirmoreiz pieslēgtos 5G internetam, ir nepieciešams veikt atbilstošā telefona sistēmas atjauninājumu.
Bites 5G tīklam ir iespējams pieslēgties ar arvien plašāku dažādu ražotāju ierīču klāstu. Bite.lv lapā ierīces, kas atbalsta 5G tehnoloģiju ir atzīmētas ar viegli pamanāmu 5G simbolu.
Lai izvairītos no pieslēgšanās 5G tīklam, telefona iestatījumos iestatiet automātisko pieslēgšanos tikai 4G, 3G, 2G; bez 5G tīkla izvēles.
Pieslēdzoties 5G tīklam, telefona ekrānā, blakus pārklājuma grafiskajam attēlojumam parādīsies 5G ikona.
Telefona enerģijas patēriņš ir atkarīgs, gan no datu pārraides lietojuma, gan laika, kas pavadīts datu pārraides tīklā – jo vairāk izmantosi datus, jo lielāks būs enerģijas kritums akumulatorā. 5G tehnoloģija ļauj īsākā brīdī pārraidīt lielāku datu apjomu.