• 14 dienu atgriešana | Bite 14 dienu atgriešana
  • 0% nomaksa | Bite 0% nomaksa
  • Bezmaksas piegāde | Bite Bezmaksas piegāde
  • Atpirkums | Bite Atpirkums

Izpārdots Diemžēl ierīci šobrīd nav iespējams iegādāties.

Huawei

Watch GT 3 46mm Fluoroelastomer Strap

Huawei Watch GT 3 46mm Fluoroelastomer Strap

  •  1 img.
1 / 2

Vēlos saņemt paziņojumu savā e-pastā, kad prece atkal būs pieejama.

Šī prece pašlaik nav pieejama pirkumiem mājas lapā Pārbaudīt pieejamību salonos

Huawei

Watch GT 3 46mm Fluoroelastomer Strap

Vēlos saņemt paziņojumu savā e-pastā, kad prece atkal būs pieejama.

Huawei

Watch GT 3 46mm Fluoroelastomer Strap Melns: Apraksts

Spēks uz plaukstas locītavas

Jaudīga ierīce var būt arī izteikti stilīga! Jūties pašpārliecināts, ikdienā valkājot šo plaši funkcionālo, moderno un vizuāli pievilcīgo viedpulksteni! Ierīces skārienjutīgais AMOLED ekrāns ir ne tikai košs un krāsām bagāts, bet arī izteikti atsaucīgs Taviem pieskārieniem, radot vēlmi pārlapot dažādās datu lapas vēl un vēl. Bez vadiem uzlādējams akumulators var darboties līdz pat 14 dienām ar vienu uzlādes reizi. Savukārt, ierīces 5 ATM ūdens izturības klase ļauj Tev to atstāt uz rokas seklākos ūdeņos vai dušā. Tu vari papildināt esošās pulksteņa funkcijas, veicot lietotņu lejuplādi pulkstenim no HUAWEI AppGallery lietotņu veikala.
bite.lv | Bite
bite.lv | Bite

Tavai ikdienai

Šķiet, ka sen jau pagājis laiks, kad no pulksteņa tika sagaidīts tikai diennakts laika atainojums. GT 3 var tik krietni vairāk! Dažādie ierīcē iestrādātie sensori ļaus Tev sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm (soļu skaitam, pulsam, sadedzinātajām kalorijām, skābekļa sastāvam asinīs u.c.), neļaujot izvairīties no ieteicamas pastaigas vai noslinkot dienā ieteicamo stāvu skaitu uzkāpšanai. Vairāku satelīttīklu atbalsts precīzi noteiks Tavu atrašanās vietu, neļaujot Tev nomaldīties nepazīstamās vietās. Pulkstenis atļauj arī mūzikas atskaņotāja kontroli Tavā Android viedierīcē. Kas vēl? Tikai tāds nieks kā Bluetooth savienojumā esoša viedtālruņa izmantošana. Tu varēsi veikt zvanus vai atbildēt uz tiem, pateicoties iestrādātajam mikrofonam un skaļrunim, noraidīt zvanus, saņemt ziņojumus no telefona un pat atbildēt uz tiem. Ērta funkcija gan svarīgas sapulces laikā, gan ikrīta skrējiena procesā.

Tavai fiziskajai formai

Kad esi nolēmis nodoties sporta aktivitātēm, nepaļaujies uz minējumiem, bet ievāc sīku un detalizētu informāciju par savu sniegumu, lai apzinātos, pie kā vēl ir jāpiestrādā. Piecu satelītu sistēmu atbalstošā GNSS sistēma precīzi piefiksēs Tavus tempa, ātruma un veiktās distances datus daudzajos ārpus telpu aktivitātēm paredzētajos režīmos, savukārt, citi sensori būs noderīgi arī treniņos iekštelpās. Ja esi tūrisma aktivitāšu fans, Tev noteikti noderēs veiktā celiņa ieraksts ar norādēm, lai atgrieztos maršruta sākumpunktā, barometra dati par plānotajām izmaiņām laika apstākļos, saullēkta un saulrieta laiki un citas funkcijas. Esi drošs par sevi un savu veikumu treniņos un pārgājienos!
bite.lv | Bite

Huawei

Watch GT 3 46mm Fluoroelastomer Strap Melns: Tehniskā specifikācija

KOPĒJIE PARAMETRI

Izmērs (P x G x A mm)45.9 x 45.9 x 11
Svars (g)42,6
Operētājsistēmas atbalsts (min.) HarmonyOS 2 / Android 6.0 / iOS 9.0

AKUMULATORS

Akumulatora darbības ilgums (maks. dienu skaits)14
Bezvadu uzlāde

BEZVADU SAVIENOJUMI

GPSGPS
Bluetooth
LTE/eSIM

EKRĀNS

Skārienjūtīgs ekrāns

PAPILDU

Ūdensizturības klase5ATM
SensoriAccelerometer Air pressure sensor Geomagnetic sensor Gyroscope Heart rate monitor Temperature sensor