• 14 dienu atgriešana | Bite 14 dienu atgriešana
  • 0% nomaksa | Bite 0% nomaksa
  • Bezmaksas piegāde | Bite Bezmaksas piegāde
  • Atpirkums | Bite Atpirkums

Izpārdots Diemžēl ierīci šobrīd nav iespējams iegādāties.

Huawei

Watch GT 3 42mm Milanese Strap

Huawei Watch GT 3 42mm Milanese Strap

  •  1 img.
  •  2 img.
  •  3 img.
1 / 2

Vēlos saņemt paziņojumu savā e-pastā, kad prece atkal būs pieejama.

Šī prece pašlaik nav pieejama pirkumiem mājas lapā Pārbaudīt pieejamību salonos

Huawei

Watch GT 3 42mm Milanese Strap

Vēlos saņemt paziņojumu savā e-pastā, kad prece atkal būs pieejama.

Huawei

Watch GT 3 42mm Milanese Strap Zelts: Apraksts

Stila apvienojums ar iespaidīgu funkcionalitāti

Sajūti sevī pašpārliecību, valkājot šo neliela izmēra plaši funkcionālo, moderno un vizuāli tik pievilcīgo viedpulksteni! Ierīces skārienjutīgais AMOLED ekrāns ir ne tikai košs un krāsām bagāts, bet arī izteikti atsaucīgs Taviem pieskārieniem, radot vēlmi pārlapot dažādās datu lapas vēl un vēl. Bez vadiem uzlādējams akumulators var darboties līdz pat 7 dienām ar vienu uzlādes reizi. Savukārt, ierīces 5 ATM ūdens izturības klase ļauj Tev to atstāt uz rokas seklākos ūdeņos vai dušā, nemaz nerunājot par vasarīgu lietus šalti. Ja vēlies ierīci personalizēt izskatā un funkcijās, izmanto HUAWEI AppGallery lietotņu veikalu, lai pievienotu papildu iespējas savā viedpulkstenī.
bite.lv | Bite
bite.lv | Bite

Gudrs draugs ikdienā

Dažādiem apģērba stiliem piemērotais ierīces korpusa dizains ne tuvu nav tā iespēju robežas. GT 3 var tik krietni vairāk! Dažādie ierīcē iestrādātie sensori ļaus Tev sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm (soļu skaitam, pulsam, sadedzinātajām kalorijām, skābekļa sastāvam asinīs u.c.), neļaujot izvairīties no ieteicamas pastaigas vai noslinkot dienā ieteicamo stāvu skaitu uzkāpšanai. Vairāku satelīttīklu atbalsts precīzi noteiks Tavu atrašanās vietu, neļaujot Tev nomaldīties nepazīstamās vietās. Pulkstenis nodrošina arī mūzikas atskaņotāja kontroli Tavā Android viedierīcē. Kas vēl? Tikai tāds nieks kā Bluetooth savienojumā esoša viedtālruņa izmantošana. Tu varēsi veikt zvanus vai atbildēt uz tiem, pateicoties iestrādātajam mikrofonam un skaļrunim, noraidīt zvanus, saņemt ziņojumus no telefona un pat atbildēt uz tiem. Ērta funkcija gan svarīgas sapulces laikā, gan ikrīta skrējiena procesā.

Vieds atbalsts treniņos

Pārliecinies, ka Tu visu dari pareizi! Dažādi ierīces sensori ļaus nodrošināties, ka Tevis veiktie treniņi ved Tevi pareizajā virzienā. Iestrādāts optiskais pulsometrs lasīs Tavu pulsu no plaukstas locītavas, nosakot slodzi. Iebūvētais GNSS satelītu uztveršanas sensors precīzi piefiksēs Tavu tempu, ātrumu un veikto distanci, lai vari analizēt savu treniņu pēc tā veikšanas. Vairāk nekā 100 dažādi režīmi sportam ietver sevī skriešanu, velobraukšanu, peldēšanu, jogas nodarbības un daudzas citas aktivitātes. Ierīcē pat ir iestrādāts skriešanas padomdevējs, kas var palīdzēt Tev sagatavoties pirmajam maratonam vai pusmaratonam, neatkarīgi no Tava sagatavotības līmeņa. GT 3 – Tavu treniņu pievienotajai vērtībai!
bite.lv | Bite

Huawei

Watch GT 3 42mm Milanese Strap Zelts: Tehniskā specifikācija

KOPĒJIE PARAMETRI

Izmērs (P x G x A mm)42.3 x 42.3 x 10.2
Svars (g)35
Operētājsistēmas atbalsts (min.) HarmonyOS 2 / Android 6.0 / iOS 9.0

AKUMULATORS

Akumulatora darbības ilgums (maks. dienu skaits)7
Bezvadu uzlāde

BEZVADU SAVIENOJUMI

GPSGPS
Bluetooth
LTE/eSIM

EKRĀNS

Skārienjūtīgs ekrāns

PAPILDU

Ūdensizturības klase5ATM
SensoriAccelerometer Air pressure sensor Geomagnetic sensor Gyroscope Heart rate monitor Temperature sensor