Jauns pieslēgums jaunā telefonā

Pieslēdz kādu no jaunajiem Bites tarifu plāniem un laimē moderno Samsung Galaxy S21 FE

Piesakies un laimē

Atstāj savus kontaktus un mēs ar Tevi sazināsimies

01

Atstāj savu kontaktinformāciju, lai mēs piedāvātu īpašu tarifu plāna piedāvājumu

02

Līgumu piegādāsim visā Latvijā bez maksas

03

Pēc līguma noslēgšanas reģistrējies Samsung Galaxy S21 FE 5G izlozei

04

Laimētājs tiks izlozēts 29.martā

Jaunie tarifu plāni vēl ērtākai ikdienai

Jauni, daudz bagātāki tarifu plāni

Bezmaksas periods Ekrāna apdrošināšanai un Bites Antivīrusam

Pieejams neierobežots internets Baltijas valstīs

Palielināts datu apjoms Latvijā un Eiropā

Biežāk uzdotie jautājumi

Visērtāk to izdarīt ir mūsu mājaslapā - aizpildot pieteikuma formu. Kad pieteikumu būsim saņēmuši, ar Tevi sazināsies mūsu klientu apkalpošanas speciālists, draudzīgi izklāstīs svarīgāko informāciju un atbildēs uz Taviem jautājumiem. Tu vari arī kļūt par Bites klientu, apmeklējot kādu no mūsu saloniem vai zvanot uz mūsu bezmaksas kontakttālruni - 25851601. Kļūstot par Bites klientu, Tu vari saglabāt savu esošo telefona numuru vai izvēlēties sev jaunu.
Ikviens var kļūt par Bites klientu, saglabājot esošo telefona numuru. Mobilā telefona numura saglabāšana ir pakalpojums, kas ļauj mobilo pakalpojumu abonentam vienkārši un bez maksas pāriet no viena operatora pie cita ar sev jau piederošo numuru. Visi LMT un Tele2 klienti, gan ar pastāvīgo pieslēgumu, gan ar priekšapmaksas pakalpojumu, var brīvi pāriet pie Bites, saglabājot savu esošo numuru.
Kad būsi parakstījis līgumu un pieteikumu, Tev tiks izsniegta SIM karte, un numurs pārnāks Bites tīklā otrajā darba dienā pēc dokumentu parakstīšanas dienas.
Bite sazināsies ar Tavu pašreizējo operatoru un, ievērojot stingri noteiktus termiņus, apstiprinās numura saglabāšanas pieteikumu vai noraidīs to. Tev par to nav jāuztraucas, Bite parūpēsies par visām juridiskajām prasībām.