• Ekrāna apdrošināšana
  • 4G 99%

0% nomaksa

Bites klienti, izvēloties iegādāties produktus nomaksā, nepiemaksā ne centa! Sadali summu ar izvēlēto nomaksas mēnešu skaitu un pārliecinies!

Izvēlies produktu

Ērtāk ar ManaBite.lv

Izmanto Bites pašapkalpošanās lapu un ērto aplikāciju, lai ērti pārvaldītu Bites pakalpojumus, apmaksātu rēķinus un saņemtu īpašos piedāvājumus tieši Tev!

Reģistrējies

Jaunākās ziņas

11/07/2019

Turpinot attīstīt tīkla infrastruktūru, mobilo sakaru operators BITE līdz šī gada beigām plāno ar 4G+ tehnoloģiju aprīkot 40% uzņēmuma bāzes staciju. Šobrīd BITES tīklā darbojas jau 370 bāzes stacijas, kas atbalsta 4G+ tehnoloģiju, un līdz gada noslēgumam tā tiks integrēta vēl 33 bāzes stacijās visā Latvijā. Tas vienlaikus ir likumsakarīgs solis, gatavojoties 5G tehnoloģijas ieviešanai. 

Lasīt tālāk

02/07/2019

Šogad pirmajos četros mēnešos teju uz pusi jeb par 46% palielinājies interneta patēriņš mobilajās ierīcēs ārvalstīs, salīdzinot ar identisku periodu pērn, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) robežās vislielākais interneta patēriņš fiksēts Vācijā, Zviedrijā un Lietuvā, savukārt ārpus tās – Gibraltārā, Turcijā un Šveicē. 

Lasīt tālāk

28/06/2019

Šogad pirmo četru mēnešu laikā antivīrusa, kas darbojas mobilo sakaru operatora BITE tīklā, reģistrēto drošības risku skaits ir palielinājies trīs reizes, salīdzinot ar identisku periodu pērn. Kopumā tas šajā laikā reģistrējis vairāk nekā 65 miljonus drošības risku. Savukārt reklāmas internetā un dažādās mobilajās aplikācijās ir kļuvušas par platformām, kur strauji palielinās kiberdrošības risku skaits.

Lasīt tālāk