• 14 dienu atgriešana
 • 0% nomaksa
 • Bezmaksas piegāde
 • Atpirkums
Patīk cena

Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Krēmkrāsa (Cream)

Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth

 • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Krēmkrāsa 1 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Krēmkrāsa 2 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Krēmkrāsa 3 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Krēmkrāsa 4 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Krēmkrāsa 5 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Krēmkrāsa 6 img.
1 / 2
Patīk cena
Samsung

Galaxy Watch6 40mm Bluetooth

Krēmkrāsa (Cream)

 • 0% nomaksā

  10,12 €/ mēn.

 • Pērkot uzreiz

  243,00 €

Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā par ierīci ir 243,00 EUR

Nomaksas periods (mēn.)

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk

2,99 € / mēn.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk

1,99 € / mēn.

Samsung

Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Krēmkrāsa: Apraksts

Vēl ērtāka lietošana

Iepazīsties ar jauno Galaxy Watch6! Plānāks, elegantāks un kompaktāks kā jebkad agrāk, šis viedpulkstenis uzstājas ar līdz šim izcilāko Galaxy Watch ietvara un ekrāna attiecību, taču vari elpot mierīgi – tas aizsargāts ar spēcīgo safīra kristāla pārklājumu. Kā arī pats pulkstenis nodrošināts pret jebkuriem ārējiem apstākļiem,  gan nirstot okeāna dzelmē, gan iekarojot tuksneša plašumus. Arī Tavai unikālajai personībai un dvēseles stāvoklim Galaxy Watch6 pielāgosies lieliski ar ciparnīcu dizaina iespēju arsenālu, kā arī atsevišķi iegādājamo, elementāri nomaināmo siksniņu klāstu. Un patiesai brīvības sajūtai Tu vari veikt zvanus, sūtīt ziņas, izdarīt maksājumus un iegūt kartes norādes pa taisno no pulksteņa gan Latvijā, gan citur pasaulē, pateicoties starptautiskās viesabonēšanas iespējai, lai viss vajadzīgais pa rokai.
bite.lv | Bite
bite.lv | Bite

Rūpes par sevi pirmajā vietā

Savas veselības uzraudzība vēl nekad nav bijusi tik vienkārša kā tagad! Uzmani sava miega kvalitāti un burtiski turi roku uz pulsa vai pieskati savu sirds ritmu un asinsspiedienu. Tas vēl nav viss! Ar bioelektriskās pretestības analīzes (BIA) sensoru Tu varēsi izveidot precīzāku ķermeņa un sirds uzraudzības pieeju, lai vēl efektīvāk sasniegtu savus fitnesa mērķus. Un, protams, arī par sievietes ikmēneša ciklu un veselību šis viedpulkstenis turēs īpašu rūpi, pateicoties Natural Cycles smalki izstrādātai sistēmai, tas sniegs vērtīgu un precīzu informāciju. Taču šis viedpulkstenis parūpēsies ne tikai par Tavu veselību, bet arī reālu dzīvības drošību ar uzlabotiem kritiena sensoriem un palīdzības izsaukšanas iespējām, Galaxy Watch6 spēs sniegt glābējiem svarīgāko medicīnisko informāciju Tava pulksteņa bloķēšanas ekrānā.

Katra kustība ir vērtība

Visiem taču zināms, ka veselība un sports iet roku rokā. Arī te jaunais Galaxy Watch6 būs Tavs lieliskais sabiedrotais. Reģistrē visus savus fiziskos sasniegumus un pārbaudi savu progresu, izseko savas aktivitātes vairāk nekā 90 dažādos sporta veidos vai izveido pats savu vingrojumu programmu. Un pat tad, ja aizrāvies azartā un piemirsi nospiest “Sākt”, Tavs pulkstenis automātiski atpazīs un reģistrēs tādus treniņus kā skriešana, iešana un pat riteņbraukšana, lai Tu nezaudētu svarīgu informāciju. Kā arī iestati sev piemērotāko intensitāti, izmantojot personalizētu sirdsdarbības diapazonu vai sāc skriet, un Galaxy Watch6 pats sāks mērīt Tavu sirdsdarbību, pamatojoties uz Tavām fitnesa spējām. Lai kādos piedzīvojumos Tu dotos – iekarot klinšu virsotnes, pētīt meža biezokņus vai vienkārši izskriet līkumiņu pa mikrorajonu - Galaxy Watch6 rūpēsies par katru Tavu soli. Nu kur vēl labāks sabiedrotais? 
bite.lv | Bite

Samsung

Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Krēmkrāsa: Tehniskā specifikācija

KOPĒJIE PARAMETRI

Izmērs (P x G x A mm)40,4 x 38,8 x 9
Svars (g)28,7
Viedpulksteņa operētājsistēmaOne UI 5.0

AKUMULATORS

Akumulatora ietilpība (mAh)300
Bezvadu uzlāde

BEZVADU SAVIENOJUMI

GPSBEIDOU GALILEO GLONASS GPS
Bluetooth
Wi-Fi
LTE/eSIM

EKRĀNS

Ekrāna izšķirtspēja (px)432 x 432
Skārienjūtīgs ekrāns

PAPILDU

Iebūvētā atmiņa (GB)2
Ūdensizturības klase5 ATM
SensoriAccelerometer Barometer Bioelectrical Impedance Analysis Sensor Electrical Heart Sensor Geomagnetic sensor Gyroscope Infrared Temperature Sensor Light sensor Optical heart rate sensor