Lieliska cena Bites mobilajam internetam

Pieteikties

Uzzini, ko varam piedāvāt tieši Tev

Uzzini, ko varam piedāvāt tieši Tev

Internets mājai

5G/4G līdz 150 Mbit/s

3-4 lietotājiem līdz pat 9 ierīcēs

16,00 €/mēn.

5G līdz 400 Mbit/s

3-4 lietotājiem līdz pat 15 ierīcēs

17,50 €/mēn.

5G Neierobežots ātrums

10+ lietotājiem līdz pat 50 ierīcēs

20,50 €/mēn.

Saņemt piedāvājumu

Internets ceļā

5G/4G Internets ceļā Neierobežots

10,00 €/mēn.

17,00 €/mēn.

4G Internets ceļā 25 GB

8,50 €/mēn.

Saņemt piedāvājumu

Internets mājai

5G/4G līdz 150 Mbit/s

3-4 lietotājiem līdz pat 9 ierīcēs

25,00 €/mēn.

5G līdz 400 Mbit/s

3-4 lietotājiem līdz pat 15 ierīcēs

27,00 €/mēn.

5G Neierobežots ātrums

10+ lietotājiem līdz pat 50 ierīcēs

29,00 €/mēn.

Saņemt piedāvājumu

Internets ceļā

5G/4G Internets ceļā Neierobežots

29,00 €/mēn.

4G Internets ceļā 25 GB

11,25 €/mēn.

Saņemt piedāvājumu

Kādēļ izvēlēties Bites 5G internetu?

5G uztvērēji un rūteri Vislabāk izbaudīt 5G interneta ātrumu iespējams ar atbilstošas jaudas Wi-Fi 5G rūteriem un ārtelpās uzstādāmiem 5G signāla uztvērējiem, kas nodrošina ātrāku 5G signāla apstrādi.
5G izmēģinājuma laiks 14 dienas Izvēloties Bite 5G internetu, piedāvājam pārliecināties par tā kvalitāti un piemērotību Tavām vajadzībām, izmantojot 14 dienu atgriešanas garantiju.
Bites Antivīruss 2 mēn. bez maksas Bites Antivīruss bloķēs pieeju ļaundabīgām un bīstamām interneta lapām, novēršot inficētu failu lejupielādi no ļaundabīgām vai uzlauztām interneta lapām, brīdinot par iespējamajiem draudiem.
Bezmaksas piegāde Nav nozīmes vai Tava dzīves vieta ir pilsētā vai attālākos Latvijas reģionos, SIM karti un izvēlēto rūteri piegādāsim visā Latvijas teritorijā pēc līguma noslēgšanas.

Biežāk uzdotie jautājumi

5G/4G Mājas līdz 150 Mbit/s - Tarifu plāna apraksts
5G/4G Mājas līdz 150 Mbit/s - Līguma kopsavilkums beztermiņa līgums
5G/4G Mājas līdz 150 Mbit/s - Līguma kopsavilkums 12 mēn. līgums

5G Mājas līdz 400 Mbit/s - Tarifu plāna apraksts
5G Mājas līdz 400 Mbit/s - Līguma kopsavilkums beztermiņa līgums
5G Mājas līdz 400 Mbit/s - Līguma kopsavilkums 12 mēn. līgums

5G Mājas Neierobežots - Tarifu plāna apraksts
5G Mājas Neierobežots - Līguma kopsavilkums beztermiņa līgums
5G Mājas Neierobežots - Līguma kopsavilkums 12 mēn. līgums
 

Internets ceļā Neierobežots 5G/4G - Tarifu plāna apraksts
Internets ceļā Neierobežots 5G/4G - Līguma kopsavilkums beztermiņa līgums
Internets ceļā Neierobežots 5G/4G - Līguma kopsavilkums 24 mēn. līgums

4G Internets ceļā 25 GB - Tarifu plāna apraksts
4G Internets ceļā 25 GB - Līguma kopsavilkums beztermiņa līgums
4G Internets ceļā 25 GB - Līguma kopsavilkums 24 mēn. līgums
14 dienu laikā, skaitot no līguma par Bite 5G mobilā interneta tarifu plāniem noslēgšanas dienas, klients var izmantot 14 dienu izmēģinājuma periodu - t.i., izbeigt noslēgto līgumu, vēršoties BITE salonā, kurā līgums noslēgts, vai, ja līgums noslēgts attālināti - sazinoties ar savu Bites biznesa menedžeri. 

Šādā gadījumā klientam tiks izrakstīts rēķins par pakalpojumu proporcionāli dienu skaitam, kad līgums bija spēkā, kā arī par izmantotajiem papildu pakalpojumiem (ja tādi tika izmantoti). 

Gadījumā, ja kopā ar pakalpojumu klients ir iegādājies rūteri, uztvērēju vai signāla pastiprinātāju, klientam tas jāatgriež Bitei. Minētās ierīces drīkst izmantot tikai tik tālu, cik nepieciešams, lai pārliecinātos par Bites pakalpojumu kvalitāti, ierīces īpašībām un darbību, nesamazinot ierīces vērtību.

Atgriežot ierīci, jāņem vērā:
-     ierīces komplektācijai ir jābūt tādai, kāda tā bija, saņemot ierīci no Bites - ierīce, barošanas bloks un barošanas vads, LAN kabelis, instrukcijas un stiprinājumi (ja tādi ir iekļauti ierīces komplektā)
-     ierīces iepakojumam ir jābūt bez bojājumiem
-     ierīcei ir jābūt tīrai, bez acīmredzamām lietošanas pazīmēm un pilnīgā darba stāvoklī

Gadījumā, ja atgriežamā ierīcē neatbilst augstāk norādītajiem nosacījumiem, Bite ir tiesīga atteikt klientam ierīces atpakaļ pieņemšanu. Šādā gadījumā klients var vai nu turpināt līgumu, vai izmaksāt ierīci saskaņā ar nomaksas līguma nosacījumiem un joprojām atteikties no pakalpojuma līguma bez sankcijām vai atlaides izmaksas (ja tāda ir bijusi).

Ja klients atgriež iegādāto ierīci un Bite to pieņem atpakaļ, maksa par ierīci netiks piestādīta.
5G ir piektās paaudzes bezvadu sakaru tehnoloģija, kas ļauj pārsūtīt lielas datu plūsmas ātrāk un vienkāršāk nekā līdz šim. Salīdzinot ar 4G tīklu, 5G datu pārraides ātrums var būt pat 10 reižu lielāks. Šī tehnoloģija būtiski uzlabo sakaru kvalitāti, kā arī veicina lietu interneta (IoT) attīstību un plašāku izmantošanu.
Salīdzinot ar 4G, 5G vidējais ātrums ir pat 10 reižu lielāks. 5G tīkls nodrošina augstu interneta pieejamību vienlaicīgi daudz plašākam patērētāju lokam. Pat tad, ja vienuviet atrodas liels cilvēku skaits, visi var izmantot ātru un stabilu internetu lielā apjomā. Salīdzinot ar citām tehnoloģijām (DSL, vDSL, KTV, Wi-Fi), 5G internets pārklājuma zonā ir ātrāks, stabilāks, un ļauj klientiem vienlaikus pieslēgt lielāku skaitu ierīču (skatīties TV, spēlēt tiešsaistes spēles, strādāt un mācīties attālināti, pārvaldīt citas mājas ierīces, nodrošināt dažādu skaitītāju un citu lietu interneta ierīču darbu).
Bites 5G tīkls tiek veidots liekākajās Latvijas pilsētās un citās blīvi apdzīvotās vietās, kur ir ne vien augsts mobilo datu patēriņš, bet arī liels skaits tīklā pieslēgto ierīču: Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī, Jēkabpilī, Ogrē, Siguldā, Saulkrastos, Talsos, Tukumā, Kuldīgā, Saldū, Cēsīs, Bauskā, Balvos, Kandavā, Aizputē, Alūksnē, Limbažos un citviet.
Lai sāktu izmantot Bites 5G internetu ir jāpārliecinās par 5G pieejamību dzīvesvietā vai biroja adresē. To ērti paveikt Bites pārklājuma kartē. Kad noskaidrots, ka 5G ir pieejams, atliek izvēlēties kādu no Bites piedāvātajiem 5G plāniem, un jāsagaida interneta SIM kartes un 5G rūtera piegāde jebkurā Latvijas vietā. 
Lai sāktu izmantot 5G mājas vai biroja interneta pakalpojumus, nav nepieciešams vilkt vadus vai piesaistīt īpašus speciālistus.  Ar kurjeru piegādāto rūteri, internetu var aktivizēt patiešām vienkārši un ērti.
Rūteru nomas gadījumā Bite izsniedz klientam rūteri lietošanai uz nenoteiktu laiku. Atkarībā no piedāvājuma, rūteru nomai var būt minimālais līguma termiņš. Rūteru nomas gadījumā, ierīce paliek Bites īpašumā, klients nekad nekļūst par tās īpašnieku. Brīdī, kad tiek pārtraukts līgums, klientam rūteris vienmēr būs jāatgriež Bitei.

Rūtera nomas īpašie piedāvājumi sniedz klientam iespēju lietot jaunākos rūterus par zemāku ikmēneša maksu. Tā dod arī iespēju nepieciešamības gadījumā ērti mainīt iekštelpu rūteri uz ārtelpu rūteri. Atstāj kontaktus un mēs uzzvanīsim ar labāko piedāvājumu.
Ārtelpu 5G rūteris ar ārējo uztvērēju tiek izmantots gadījumos, ja 5G signāls ir nepietiekošs vai nepieciešams ievērojami augstāks interneta ātrums un stabilitāte. Šādos gadījumos uz loga vai mājas fasādes tiek uzstādīts ārējais tīkla uztvērējs, kas pastiprina 5G signāla uztveršanu un pārraida uztverto 5G signālu uz mājā esošo bezvadu rūteri, nodrošinot kvalitatīvu internetu. Vietās ar teicamu vai labu 5G pārklājumu pietiek tikai ar iekštelpu 5G rūteri. Bites atsaucīgie darbinieki ir gatavi palīdzēt izvēlēties piemērotāko risinājumu.
Wi-Fi tīkla pastiprinātājs ir ierīce, kas palielina bezvadu interneta pārklājuma zonu un nodrošina spēcīgāku savienojumu. Ierīci ieteicams lietot lielākos dzīvokļos, mājās vai biroja telpās (virs 60 kv.m). Īpaši lielās dzīvojamās telpās, piemēram, atsevišķos mājas vai dzīvokļa stāvos, var būt nepieciešami vairāki Wi-Fi tīkla pastiprinātāji.

Izvēlies savu 5G rūteri

ZTE MC888 5G 2,00 € / mēn. Nomā ar minimālo līguma termiņu 12 mēn.
  • Visām tavām ierīcēm mājās - var izveidot savienojumu līdz pat 64 lietotājiem
  • Vienmērīga 4k video straumēšana
  • Moderns dizains
Nokia FastMile Receiver 5G14-B 6,50 € / mēn. Nomā ar minimālo līguma termiņu 12 mēn.
  • Līdz pat 25% lielāks interneta ātrums kā ar iekštelpu rūteri
  • Iespēja skatīties augstas kvalitātes video saturu un spēlēt tiešsaistes spēles
  • Vienmērīga 8k video straumēšana
5G Teicams
5G Labs
5G Mainīgs
5G Drīzumā
4G Teicams
4G Labs
4G Mainīgs
2G / 3G
Kartē attēlots Bites tīkla pārklājuma un pakalpojumu pieejamības teorētiskais aprēķins ārpus telpām, neņemot vērā zemes reljefu un citus no Bites neatkarīgus, bet pakalpojumu kvalitāti ietekmējošus ārējos faktorus.
Ar pakalpojumu kvalitāti un pieejamību ietekmējošiem ārējiem faktoriem vari iepazīties šeit.

  • Internets Latvijā
  • Zvani un SMS Latvijā
  • Internets Eiropā 16 GB
  • Zvani uz Eiropu
Uzzināt vairāk
Tarifu
plāns
Internets Latvijā
Zvani un SMS Latvijā
Internets Eiropā
Zvani uz Eiropu
Bite Skolēniem
12,74 € / mēn.
16 GB
Uzzināt vairāk
Piesakies īpašajam Mājas interneta piedāvājumam