Bite savējiem dāvina internetu!

Kad paliekam mājās, ir svarīgi, lai pa rokai būtu internets – saziņai ar savējiem, darbiem, mācībām un citām lietām brīvajā laikā. Tāpēc Bite Tev dāvina internetu, lai tā pietiek it visam.

10 GB līdz maija beigām par brīvu

  • Pieslēdz ar vienu SMS
  • Nosūti SMS ar tekstu 10GB uz 1600, saņem apstiprinājuma SMS un līdz 31. maijam mēnesī lieto 10 GB internetu telefonā, kā vien vēlies.

  • Pieslēdz, kad vēlies
  • Nav būtiski, vai internetu pieslēgsi tagad, maija sākumā vai beigās. Pēc SMS nosūtīšanas Tev tiks pieslēgti papildu 10 GB interneta mēnesī līdz 31. maija pulksten 23.59.

  • Plašs kā Latvija
  • Jā – lieto 10 GB telefonā visā Latvijā.

Noteikumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Internetu droši vari papildināt, ja esi jebkura Bites balss tarifu plāna lietotājs, izņemot Bite Neierobežots, Bizness Neierobežots un Bite Starts.
Papildu 10 GB interneta mēnesī Tu droši varēsi lietot līdz 31.05.2020. pulksten 23.59 – turklāt viss interneta apjoms Tev būs pieejams neatkarīgi no pieslēgšanas brīža.
Kad papildu internets būs pieslēgts, mēs Tev nosūtīsim apstiprinājuma SMS.
Nē, papildu internets ir pieejams lietošanai tikai Latvijā. Ja šobrīd atrodies ārzemēs, aicinām Tevi pieslēgties pie drošiem W-Fi tīkliem un izmantot tādas aplikācijas kā WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Viber un citas, lai sazinātos ar savējiem un taupītu tarifu plānā iekļauto internetu.
Tāpat kā parasti, mēs Tev nosūtīsim informatīvu SMS, kad būsi iztērējis 80% un 100% no Tev pieejamā interneta apjoma.