Kas jāņem vērā, ja dodies ceļojuma ārpus Latvijas?

1. Pārliecinies, vai ar savu esošo tarifu plānu Bites pakalpojumi Tev ārzemēs būs pieejami. Tarifu plāni Bite Vietējais, Bite Vietējais 100MB, Bite Priekšapmaksa Starts un Bites Priekšapmaksa neparedz pakalpojumu izmantošanu ārzemēs.

2. Pārliecinies, vai Tavam numuram nav bloķēti viesabonēšanas pakalpojumi - to vari pārbaudīt ManaBitē (Tarifu plāni > Papildpakalpojumi, meklē Viesabonēšanas liegumu).

3. Pārliecinies vai tavs telefons atbalsta viesabonēšanu un tā ir aktivizēta telefona iestatījumos. Ja Tu lieto telefonu ar Android operētājsistēmu, dodies uz Settings > Connections > Mobile networks > Network mode un aktivizē Data roaming. Ja Tev ir telefons ar iOS operētājsistēmu, dodies uz Settings > Mobile Data > Mobile Data Options un aktivizē Data Roaming.

4. Pārliecinies, vai Izmaksu kontroles limits atbilst Tava ceļojuma vajadzībām. Atceries, ka Izmaksu kontroles limitu un veidu vienmēr vari palielināt pats ManaBitē (Tarifu plāni > Izmaksu kontrole).

5. Pārliecinies, kādas būs izmaksas nonākot galamērķī, ja ceļo ārpus EEZ valstīm.

Informāciju par zvanu, SMS un interneta izmaksām ārpus EEZ valstīm atradīsi šeit. Neaizmirsti, ja plāno lietot internetu, mums ir datu pakas izdevīgākai interneta lietošanai populārākajos galamērķos ārpus EEZ valstīm.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601