Mājas internets

24,25 € / mēn.
Pasūtījuma pārskats
Mājas internets
24,25 € / mēn.
Stationary router
1 €
24,25 € / mēn.
 • Ar Bite Mājas interneta tarifu plānu izbaudi 4G interneta ātrumu pēc sirds patikas! Droši ņem internetu līdzi uz lauku māju vai atpūtas vietu jebkurā Latvijas vietā. Un 2 mēnešus izbaudi Antivīrusa rūpes par drošu internetu - bez maksas!

  Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

 • Bonusi

  Bites Antivīruss bloķē pieeju bīstamām interneta lapām, novēršot inficētu failu nokļūšanu ierīcēs. Antivīruss darbojas Bites interneta tīklā un to nav nepieciešams lejupielādēt vai īpaši iestatīt. Bites Antivīrusa darbību nodrošina viens no pasaulē vadošajiem IT drošības risinājumu uzņēmumiem - Fortinet.

  Eleganti pievilcīgā dizaina Huawei B628 bezvadu rūteris iederēsies Tavā darba telpā vai viesistabā, nodrošinot visu ģimeni ar stabilu un ātru bezvadu internetu, pateicoties LTE CAT12 tehnoloģijai. Lieto internetu mājās vai ņem rūteri līdzi uz lauku mājām, tas ir vienkārši un ērti.

  Mājas internets (standarta piedāvājums) līguma kopsavilkums
  Mājas internets ar Go3 TV&Filmas (standarta piedāvājums) līguma kopsavilkums
  Mājas internets tarifa plāna apraksts

  ANTIVĪRUSS

  Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi mobilajām ierīcēm un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.
  Ar interneta tarifu plānu Bite Mājas Internets esi drošībā ar Antivīrusu 2 mēnešus bez maksas. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi interneta tarifu plāna lietošanas laikā.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  7 DIENU BEZMAKSAS TESTS

  Izmanto iespēju un piesakies 7 dienu interneta testam, lai izmēģinātu interneta ātrumu uz savas ādas. Piesakies testam jebkurā no Bites saloniem. Testa periods ir 7 dienas.

  PLAŠS 4G INTERNETS

  4G internets piešķir ātrumu darbiem, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu planšetē gan mājās, gan ceļā.

  PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

  Tikt pie ātrā 4G interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav pat jāpieceļas no dīvāna - piesakies Bite Mājas internetam mūsu mājas lapā un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā. Jā, gan pilsētas centrā, gan mājā klusā mežu ielokā.

  RŪTERIS IEKĻAUTS CENĀ

  Izvēloties interneta tarifu plānu Bite Mājas internets un slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, rūteris jau ir iekļauts cenā! Nodrošini teicamu internetu visām ierīcēm!

  upUz augšu

  Jurists lūdza pateikt

  • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
  • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš - plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
  • Atceries, ka katras darbības pamatā ir Godīgas lietošanas politika
  • Tarifu plāna apraksts
  • Uzzini vairāk