VIENOTS NUMURS

Tiec līdzi pasaules ātrumam! Tikai Bites klienti var atstāt telefonu mājās, jo ar viedpulksteni pilnīgi pietiek! Bite piedāvā iespēju izmantot esošo telefona numuru viedpulkstenī ar eSIM.

Telefons drīkst palikt mājās

  • Vienotā numura pakalpojums nodrošina, ka ienākošais zvans, kas veikts uz Tava mobilā telefona numuru, vienlaicīgi sasniegs gan telefonu, gan viedpulksteni. Arī īsziņas, kas sūtītas uz mobilā telefona numuru, pienāks vienlaicīgi abās ierīcēs;
  • Izmantojot Vienotā numura pakalpojumu, ir iespējams zvanīt un sūtīt īsziņas no viedpulksteņa tā, lai adresāta ierīcē gan zvaniem, gan īsziņām uzrādītos zvanītāja mobilā telefona numurs;
  • Izmantojot Vienotā numura pakalpojumu, viedpulkstenis saņem telefonam adresētus zvanus un īsziņas arī reizēs, kad telefons ir izslēgts vai atrodas tālu prom.
222

Ērti tikt pie ērtībām

Vienots numurs ir bezmaksas pakalpojums, kas ļauj izmantot viedpulksteni ar eSIM vēl plašāk un pilnvērtīgāk. Pakalpojumu ir iespējams pieslēgt un atslēgt sazinoties ar Bites klientu apkalpošanas speciālistiem vai ManaBite portālā.

Lai veiksmīgi izmantotu pakalpojumu Vienots numurs, būs nepieciešams kāds no aktuālajiem Bites balss tarifu plāniem telefonā un eSIM pulkstenis ar tarifu plānu Bite Viedpulkstenim.

Gatavi Vienotā numura pakalpojumam

Šobrīd pakalpojumu Vienots numurs ir iespējams izmantot, izvēloties Samgung Galaxy Watch LTE un Galaxy Active2 viedpulksteņus. Ar kādu no šiem pulksteņiem uz rokas, telefonu var droši atstāt mājās.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vienots numurs ir tikai Bitē pieejams papildu pakalpojums, kas dod iespēju esošo mobilā telefona numuru izmantot gan telefonā, gan viedpulkstenī ar eSIM. Izmantojot pakalpojumu Vienots numurs ir iespējams zvanīt no viedpulksteņa, izmantojot telefona numuru, kā arī saņemt viedpulkstenī mobilā telefona numuram adresētus zvanus. Pakalpojums nodrošina saziņu viedpulkstenī arī brīžos, kad mobilais telefons neatrodas tuvumā, vai arī ir izslēgts.
Izmantojot pakalpojumu Vienots numurs, vairs nebūs nepieciešams visur un vienmēr ņemt līdzi telefonu. Mobilajam telefonam adresētus zvanus, SMS, kā arī zvanīt, izmantojot mobilā telefona numuru, ir iespējams tieši no viedpulksteņa. Tas ir patiešām ērti – sportojot, gatavojot ēst vai strādājot dārzā, vairs nebūs vajadzība meklēt piemērotu apģērbu ar īpašu kabatu telefonam.
 
Lai aktivizētu pakalpojumu Vienots numurs ir nepieciešams:
  • Viedtelefons ar Bites pieslēgumu;
  • Viedpulkstenis ar eSIM un tarifa plānu Bite Viedpulkstenim

Aktivizēt pakalpojumu Vienots numurs ir iespējams Bites salonos, vai zvanot pa tālruni 1601

Lai aktivizētu pakalpojumu, Bite salonā vai sarunas laikā ar Bites operatoru, ir jānorāda esošā telefona numurs, kuru vēlaties izmantot arī viedtelefonā. Veicot pakalpojuma Vienots numurs aktivizēšanu, mobilajā telefonā saņemsiet pieprasījuma SMS. Pakalpojums stāsies spēkā, to apstiprinot. Laiks, kas paredzēts pieprasījuma SMS apstiprināšanai ir 1 stunda. Pēc stundas apstiprinājuma SMS zaudēs spēku. Neatbildot vai atbildot negatīvi, pakalpojuma Viens numurs aktivizēšana nenotiks.
Pakalpojuma Vienots numurs izmantošanu mobilajā telefonā un viedpulkstenī ir iespējams atcelt jebkurā laikā, nosūtot īsziņu STOP DUBLET no pakalpojumā izmantotā telefona numura uz 1600.
Lai veiktu darba devēja izsniegta un apmaksāta telefona numura dublēšanu viedpulkstenī, izmantojot pakalpojumu Vienots numurs, būs nepieciešama darba devēja rakstiska atļauja – iesniegums Bitei, kas apliecina, ka darba devējs ļauj aktivizēt piešķirtā telefona numura dublēšanu ar viedpulksteni.
Pakalpojums darbojas tikai Latvijas teritorijā Bites tīklā. Ārzemēs viedpulkstenis ar eSM darbosies, bet būs sazvanāms, izmantojot tam piešķirto numuru.
Arī situācijās, kad mobilais telefons ir izslēgts, tam adresētie zvani sasniegs viedpulksteni, un no viedpulksteņa būs iespējams zvanīt, izmantojot telefona numuru.