Piemērots vecumā no 6 līdz 17 gadiem
Bite Skolēniem | Bite

Bite Skolēniem

Latvija un Eiropa

Internets Latvijā

Zvani un SMS Latvijā

Internets Eiropā

16 GB

Zvani uz Eiropu

12,74 € / mēn.

 • Piemērots vecumā no 6 līdz 17 gadiem

  Plānā iekļauti neierobežoti zvani un SMS bez papildu maksas Latvijas teritorijā uz Bite, LMT, Tele2 un Tet tīkliem, kā arī Eiropā, izņemot uz speciālajiem numuriem un citiem paaugstinātas maksas pakalpojumiem.

  Tarifu plāns tiem, kuri nupat sākuši izmantot mobilos sakarus. Ņemot vērā, ka skolniekiem internets nereti ir būtiskāks par zvaniem un īsziņām, tas šajā tarifu plānā iekļauts neierobežotā apjomā.

  Izmaksas zvaniem uz citu operatoru tīkliem, īsajiem un paaugstinātas maksas numuriem ar Bites balss tarifu plāniem pieejamas šeit.

  Tarifu plāna apraksts pieejams šeit.

  Līguma kopsavilkums pieejams šeit.

 • Bonusi

  Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos.

  Bezmaksas periods 3 mēneši, Pēc bezmaksas perioda beigām 1,99 €/mēn. Pakalpojums Antivīruss Plus palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi viedtālrunī un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. 

  12,74 € / mēn.

  Noteikumi

  Zirneklis jaunā telefona ekrānā?

  EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

  Ar jauniešu telefoniem negadījumi notiek īpaši bieži. Saplēsts ierīces ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Pirmo reizi iegādājoties jaunu telefonu ar Bite Jauniešiem tarifu plānu, tā ekrāns būs apdrošināts uz 1 mēnesi bez papildu maksas. Lieki uztraukumi lai paliek citiem!

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  Atkal uzkāries?

  ANTIVĪRUSS PLUS

  Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss Plus palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi jaunieša telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  Internets vienmēr kabatā

  PLAŠS 4G INTERNETS

  4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un aizraujošām izklaidēm. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

  Eiropā kā mājās

  SAZIŅA EIROPĀ

  Nav jāmaina ikdienas ieradumus arī ceļojumā. Tarifu plānā Bite Jauniešiem iekļautās zvanu minūtes, īsziņas un 7 GB no Latvijā neierobežotā interneta apjoma bez papildu maksas izmantojami visās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Jo jaunieši ceļo arvien vairāk.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  upUz augšu

  Jurists lūdza pateikt

  Pārnāc uz Biti un saņem labāko tarifu plāna piedāvājumu