Bite Skolēniem

Bite Skolēniem | Bite

ZVANI un SMS

120 minūtes balss zvaniem uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļautas tarifu plānā. Pārsniedzot iekļautā zvanu apjomu, katra nākamā minūte izmaksās 0,10 €

Izmaksas zvaniem uz citu operatoru tīkliem, īsajiem un paaugstinātas maksas numuriem ar Bites balss tarifu plāniem pieejamas šeit.

120 SMS uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļauti tarifu plānā. Pārsniedzot iekļauto SMS apjomu, katra nākamā īsziņa izmaksās 0,10 €

120 minūtes balss zvaniem uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā un 35 Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs - iekļautas tarifu plānā. Pārsniedzot iekļautā zvanu apjomu, katra nākamā minūte izmaksās 0,10 €

120 SMS uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā un 35 Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs - iekļauti tarifu plānā. Pārsniedzot iekļauto SMS apjomu, katra nākamā īsziņa izmaksās 0,10 €

Internets

Izmanto tarifu plānā iekļauto 1 GB interneta apjomu Latvijā bez papildu maksas. Pārsniedzot iekļauto interneta apjomu, nākamie 500 MB būs pieejami par 2,50 €.

Izmanto tarifu plānā iekļauto 1 GB interneta apjomu 35 Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs bez papildu maksas. Pārsniedzot iekļauto interneta apjomu, nākamie 500 MB būs pieejami par 2,50 €.

Bonusi

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

AR ANTIVĪRUSU DROŠĀK

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

Iepazīsti neierobežotu saziņas brīvību! Ar jaunajiem Tarifu plāniem mīļākās TOP aplikācijas lieto bez limita, cik vien vēlies!

Mēs esam parūpējušies, lai pirmo reizi pieslēdzot kādu no pamata tarifa plāniem, Tu varētu lietot TOP aplikācijas (Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze) bez interneta uzskaites - iepazīšanās periods ir atkarīgs no Tava izvēlētā balss tarifu plāna.

Piemērots vecumā no 6 līdz 17 gadiem

Tarifu plāns tiem, kuri nupat sākuši izmantot mobilos sakarus. Ņemot vērā, ka skolniekiem internets nereti ir būtiskāks par zvaniem un īsziņām, tas šajā tarifu plānā iekļauts vesela gigabaita apjomā. Svarīgi, ka par drošām darbībām internetā rūpējas tarifu plānā iekļautais Bites Antivīruss.

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Ar jauniešu telefoniem negadījumi notiek īpaši bieži. Saplēsts ierīces ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Pirmo reizi iegādājoties jaunu telefonu ar Bite Jauniešiem tarifu plānu, tā ekrāns būs apdrošināts uz 1 mēnesi bez papildu maksas. Lieki uztraukumi lai paliek citiem!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

ANTIVĪRUSS

Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi jaunieša telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar Bite Jauniešiem tarifu plānu pakalpojums pieejams bez maksas visā tarifu plāna darbības laikā.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un aizraujošām izklaidēm. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

SAZIŅA EIROPĀ

Nav jāmaina ikdienas ieradumus arī ceļojumā. Tarifu plānā Bite Jauniešiem iekļautās zvanu minūtes, īsziņas un 5 GB no Latvijā neierobežotā interneta apjoma bez papildu maksas izmantojami visās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Jo jaunieši ceļo arvien vairāk.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

up Uz augšu

Jurists lūdza pateikt