Bite Skolēniem

skoleniem

ZVANI un SMS

120 minūtes balss zvaniem uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļautas tarifu plānā. Pārsniedzot iekļautā zvanu apjomu, katra nākamā minūte izmaksās 0,10 €

120 SMS uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļauti tarifu plānā. Pārsniedzot iekļauto SMS apjomu, katra nākamā īsziņa izmaksās 0,10 €

120 minūtes balss zvaniem uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā un 30 Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs - iekļautas tarifu plānā. Pārsniedzot iekļautā zvanu apjomu, katra nākamā minūte izmaksās 0,10 €

120 SMS uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā un 30 Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs - iekļauti tarifu plānā. Pārsniedzot iekļauto SMS apjomu, katra nākamā īsziņa izmaksās 0,10 €

Internets

Izmanto tarifu plānā iekļauto 1 GB interneta apjomu Latvijā bez papildu maksas. Pārsniedzot iekļauto interneta apjomu, nākamie 500 MB būs pieejami par 2,50 €.

Izmanto tarifu plānā iekļauto 1 GB interneta apjomu 30 Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs bez papildu maksas. Pārsniedzot iekļauto interneta apjomu, nākamie 500 MB būs pieejami par 2,50 €.

Bonusi

Iepazīsti neierobežotu saziņas brīvību! Ar jaunajiem Tarifu plāniem mīļākās TOP aplikācijas lieto bez limita, cik vien vēlies!

Nevari iedomāties savu dienu bez sociālajiem tīkliem? Navigācijas aplikācijām uzticies vairāk nekā onkulim ar 40 gadu braukšanas stāžu? Mēs ar Tevi! Un tieši tāpēc pie mums populārākās aplikācijas netērēs tarifu plānā iekļautos megabaitus.

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Ar tarifu plāniem Bite Skolēniem, Bite Jauniešiem pakalpojums darbosies līdz abonements sasniegs tarifu plāna līgumā noteikto vecuma ierobežojumu. Ar Bite 5GB, Bite 10GB un Bite Neierobežots esi drošībā ar Antivīrusu 12 mēnešus, bet ar Bite 500MB un Bite 2GB tarifu plāniem bezmaksas izmēģinājuma laiks ir 6 mēneši. Pēc bezmaksas termiņa beigām 0,80 €/mēnesī. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi pieslēguma numura lietošanas laikā. Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Sasists telefona, jeb planšetes ekrāns jeb kā tautā saka – “zirneklītis uz ekrāna” ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Ar Bites pamata un interneta tarifu plāniem aizmirsti par to pārspīlēto piesardzību, ar kādu apveltīji tikko pirktu ierīci. 

Pirmo reizi pērkot jaunu telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite Neierobežots saņemsi ekrāna apdrošināšanu 12 mēnešus bez maksas! Savukārt, iegādājoties telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite 5 GB vai Bite 10 GB, ekrāna apdrošināšana bez maksas darbosies 6 mēnešus, ar Bite 2 GB – 3 mēnešus, bet ar Bite 500 MB apdrošināšana bez maksas darbosies līdz nākamā mēneša beigām. Apdrošināšanu ir iespējams saņemt vienu reizi jaunas ierīces iegādes brīdī, un tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Tu vari parūpēties par sava telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2 EUR/mēnesī.

Pirmo reizi, iegādājoties planšeti Bitē, tās ekrāns bez papildu maksas būs apdrošināts uz gadu ar interneta plāniem Bite 80 GB un Bite Neierobežots, uz 6 mēnešiem ar interneta plānu Bite 25 GB, bet ar Bite 10 GB uz 1 mēnesi. Pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām pakalpojumu iespējams turpināt par 2 EUR/mēnesī.

 

Piedāvājums ir spēkā, slēdzot līgumu ar nepilngadīgās personas vecāku vai aizbildni, un ir darbosies līdz lietotāja 18 gadu vecuma sasniegšanai.

apps

APLIKĀCIJĀS INTERNETS NETĒRĒSIES

WhatsApp, Facebook, Draugiem un Twitter ir Tava skolēna mobilās pasaules galvenās pieturvietas? Tad šis tarifu plāns ir tieši Jums! Pie Bites populārākās aplikācijas netērēs tarifu plānā "Skolēniem" iekļautos megabaitus! Un tas nebeigsies ne šodien ne pēc gada! Tu vari lietot Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze aplikācijas bez interneta uzskaites. Ievēro, ka bezmaksas dati aplikācijām darbojas tikai Bites tīklā Latvijas teritorijā.

DROŠS INTERNETS AR ANTIVĪRUSU

Mobilā pasaule ir pilna ar nezināmo un jauniem cilvēkiem tas ir īsts izaicinājums. Iepazīstot bezgalīgo interneta pasauli, var izrādīties, ka kāds mēģina to izmantot savā labā. Tādēļ ir Antivīruss. Tu vari neuztraukties par vīrusiem sava skolēna telefonā. Ar tarifu plānu "Skolēniem" telefons ir drošībā ar Antivīrusu uz neierobežotu laiku. Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

antiviruss
eiropa

SAZIŅA EIROPĀ

Ekskursijas, sacensības, izbraucieni ar kori, orķestri vai deju kolektīvu... Sazinies ar savu jaunieti arī brīžos, kad viņš devies iepazīt Eiropu! Tarifu plānā iekļautās zvanu minūtes, īsziņas un interneta apjoms Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīs darbosies tāpat kā Latvijā, bez papildu maksas. Ir labi, ka pazūdot valstu robežām, izgaist arī ierobežojumi mobilo sakaru pasaulē. 

BEZ NEGAIDĪTĀM IZMAKSĀM

Izmanto īstu palīgu - Datumēru, kas Tevi informēs par jaunieša gaitām mobilajā pasaulē. Sekojiet līdzi sava skolēna interneta patēriņam un atgādiniet par iespēju izmantot tarifu plānā iekļautos datus netērējošajās aplikācijas.  Pieslēdz skolēnam bezmaksas Izmaksu kontroles pakalpojumu. Vienojaties par tēriņu limitu - kādu vien vēlaties - un mēs ar īsziņu brīdināsim, kad tas būs sasniegts. 

datumers

Jurists lūdza pateikt

•    Visas cenas norādītas ar pievienotās vērtības nodokli, saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Tarifus zvaniem un SMS uz īsajiem, speciālajiem, paaugstinātas maksas numuriem un minēto pakalpojumu lietošanas noteikumus, kā arī visus citus tarifus var apskatīt bite.lv. Tarifu plānā iekļauto balss telefoniju un datu pārraides pakalpojumu ir iespējams izmantot tikai kopā un nav iespējams dalīt atsevišķos pakalpojumos. Pirms pakalpojuma uzsākšanas klients apņemas rūpīgi iepazīties ar pilnu tarifu plāna aprakstu, Godīgas lietošanas politiku un Bites līguma noteikumiem.
•    Lietojot tarifu plānu “Vietējais 100MB” ir iespēja pieslēgt alternatīvos viesabonēšanas pakalpojumus,  atbilstoši Eiropas Komisijas (EK) regulai Nr.531/2012, kas grozīta ar EK regulu Nr.2015/2120 un EK ieviešanas regulu Nr.2016/2286.
•    Izvēloties alternatīvo viesabonēšanas tarifu plānu, Tu apliecini, ka esi informēts par Bites piedāvājumā esošajiem regulētiem tarifu plāniem, kā ietvaros tiek piedāvāts viesabonēšanas pakalpojums Eiropas valstīs par tādām cenām kā mājās. Regulēto plānu priekšrocības nevar tikt izmantotas, izvēloties alternatīvo viesabonēšanas tarifu plānu.
•    Tarifu plāna maiņa no alternatīvā uz regulēto vai atpakaļ var notikt vienu reizi divos mēnešos.
•    Ar “Eiropa” tiek uzskatītas Eiropas Ekonomiskās zonas un Eiropas Savienības dalībvalstis.
•    Visi tarifu plāni ir aktīvi no mēneša pirmā datuma līdz pēdējam datumam, un tie automātiski tiek pagarināti uz nākamo mēnesi.
•    Ja aktivizēsi papildpakalpojumu pie esošā tarifu plāna nevis pirmajā mēneša datumā, bet, piemēram, mēneša vidū, Tev būs jāmaksā tikai puse no cenas, un Tu arī varēsi izmantot tikai pusi no pilnā pakalpojuma . Sākot no nākamā mēneša, varēsi izmantot pakalpojuma pilnā apjomā, kā arī maksāsi pilnu cenu.
•    Alternatīvie viesabonēšanas plāni paredz tarifikāciju pēc vienībām Eiropā, kā arī atlaides, izmantojot viesabonēšanas pakalpojumus ārpus Eiropas. Tavā tarifu plāna aprakstā ir ietverta informācija par cenām un atlaidēm. 
•    Tarifu plānos ir  iekļauti zvani un SMS bez papildu maksas Latvijas teritorijā uz Bites, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem, izņemot zvanus uz speciālajiem numuriem, īsajiem kodiem, un citiem paaugstinātas maksas pakalpojumiem.
•    Zvani no Latvijas uz Eiropu ir bez papildu maksas izvēlētā tarifu plānā noteiktajā apjomā. Pēc tam katra sarunas minūte maksās 0,26 EUR.
•    Katras sarunas uzskaites vienība Latvijā un Eiropā ir 1 sekunde, bet starptautiskajiem zvaniem - 1 minūte.
•    Zvaniem un īsziņām uz pārējiem tīkliem un paaugstinātas maksas numuriem tiek piemērota noteiktā tarifa maksa. Kaut gan jāsaka, ka tikai 0,6% no mūsu klientiem zvana uz šiem numuriem. Un, ja kas, mēs Tevi noteikti pabrīdināsim par augstāku maksu.
•    Veicot zvanus un sūtot SMS ārpus Eiropas, zvanot uz paaugstinātas maksas numuriem vai īsajiem kodiem, veicot zvanus vai sūtot SMS uz paaugstinātas maksas pakalpojumiem, tiek piemēroti tarifi, ar ko klients apņemas iepazīties un tos ievērot. Ar šādiem tarifiem iespējams iepazīties bite.lv, klientu apkalpošanas salonos vai zvanot uz 1601.
•    Drošības apsvērumu dēļ telefonsaruna, kas turpinās ilgāk par vienu stundu, 59 minūtēm un 59 sekundēm, tiek pārtraukta. Tādējādi, piemēram, ja zvans turpinās tik ilgu laiku neapzināti, ļausim izvairīties no nepatīkami liela rēķina, kā arī no telefona baterijas izlādēšanās. Protams, ja ilgā saruna bija īsta, un vēl ir kas runājams, varēsi pārzvanīt un turpināt sarunāties.
•    Vairāk par atteikuma tiesībām, slēdzot distances līgumu, uzzini šeit.

Tarifu plāna Bite Skolēniem noteikumi