Bite Jauniešiem

Bite Jauniešiem | Bite

ZVANI un SMS

Zvani uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļauti tarifu plānā.

Izmaksas zvaniem uz citu operatoru tīkliem, īsajiem un paaugstinātas maksas numuriem ar Bites balss tarifu plāniem pieejamas šeit.

Īsziņas uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļauti tarifu plānā.

Zvani uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā un atrodoties Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīs - iekļauti tarifu plānā.

Īsziņas uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā un atrodoties Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīs - iekļauti tarifu plānā.

Internets

Lieto internetu bez papildu maksas

Izmanto tarifu plānā iekļautos 5 GB interneta 35 Eiropas valstīs bez papildu maksas. Pēc tam kad būsi iztērējis pieejamos datus, līdz mēneša beigām katrs nākamais MB ceļojot EEZ maksās 0.0052€/MB.

Bonusi

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

AR ANTIVĪRUSU DROŠĀK

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

Piemērots vecumā no 6 līdz 20 gadiem

Tarifu plāns īstiem mūsdienu jauniešiem. Par nieka 9,90 € / mēnesī tiec pie neierobežotiem zvaniem, SMS un interneta! Starp citu, par drošību internetā, bez papildu maksas, rūpēsies Bite Antivīruss. Tarifu plāns pieejams jauniešiem līdz 21 gada vecumam.

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Ar jauniešu telefoniem negadījumi notiek īpaši bieži. Saplēsts ierīces ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Pirmo reizi iegādājoties jaunu telefonu ar Bite Jauniešiem tarifu plānu, tā ekrāns būs apdrošināts uz 1 mēnesi bez papildu maksas. Lieki uztraukumi lai paliek citiem!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

ANTIVĪRUSS

Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi jaunieša telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar Bite Jauniešiem tarifu plānu pakalpojums pieejams bez maksas visā tarifu plāna darbības laikā.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un aizraujošām izklaidēm. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

SAZIŅA EIROPĀ

Nav jāmaina ikdienas ieradumus arī ceļojumā. Tarifu plānā Bite Jauniešiem iekļautās zvanu minūtes, īsziņas un 5 GB no Latvijā neierobežotā interneta apjoma bez papildu maksas izmantojami visās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Jo jaunieši ceļo arvien vairāk.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

up Uz augšu

Jurists lūdza pateikt