Dāvinām savējiem 200 filmas 200 dienās

  • Skaties bez maksas un bez saistībām
  • Pakalpojums tiks automātiski atslēgts 31.03.2023
  • Lai saņemtu dāvanu, reģistrējies Go3

Reģistrēties Go3

Festivāla filmu izlase

Jaunas filmas katru nedēļu

Tev jau ir Go3?

Go3 sadaļa "Filmu Festivāls" Tev jau ir automātiski aktivizēta bez maksas, ej uz savu Go3 kontu un skaties festivāla filmas jau tagad!
 

Skatīties tūlīt

Vēl nav Go3, bet vēlies skatīties Filmu festivāla filmas?

1

Spied reģistrēties un izveido Go3 kontu

2

Izveido drošu paroli un to apstiprini

3

Skaties festivāla filmas bez maksas

Reģistrēties

Biežāk uzdotie jautājumi

Filmu festivāls ir Bite dāvana klientiem. Tā ir īpaši atlasīta filmu kolekcija, ko izbaudīt Go3 platformā bez maksas.
Filmu festivāls piedāvās noskatīties 200 filmas 200 dienās. Katru pirmdienu tiks pievienotas 7 jaunas filmas, 200 filmu skaitu sasniedzot 2023. gada martā.
Filmu festivālā būs pieejamas filmas dažādām gaumēm no dažādiem žanriem - gan romantiskas, gan spriedzes filmas, gan animācijas, gan šausmu filmas. Seriāli vai TV kanāli Filmu festivālā nav iekļauti.
Visi Bite klienti var skatīties Filmu festivālu Go3 platformā. Ja Tev vēl nav sava Go3 Bite konta, to var vienkārši izveidot un sākt skatīties uzreiz. To var ērti izdarīt šeit. Ja Tu jau esi Go3 Bite lietotājs, tad Filmu festivāla paka tev jau ir aktivizēta papildus tavam abonētajam Go3 plānam bez papildu maksas.
Nē. Filmu festivāls ir īpaša dāvana, kas ir pieejama bez maksas līdz 2023. gada 31. martam. Pēc šī datuma paka tiks automātiski atslēgta un vairs nebūs pieejama. Par Filmu festivālu Bite klientiem nav un nebūs jāmaksā.
Nē. Ja Tev jau ir aktīvs Go3 pakalpojums, tad Filmu festivāla saturs ir iekļauts Tavā plānā bez papildu maksas. Skaties to Go3 sadaļā “Filmu festivāls”.
Go3 ir izveidota īpaša sadaļa, lai to atrastu bez sarežģījumiem. Sadaļa “Filmu festivāls” ir redzama Go3.lv augšējā rīkjoslā. Ja Tev vēl nav Go3, izveido kontu šeit un skaties to bez maksas.
Tāpat kā Go3 pakalpojumu, arī Filmu festivālu vari skatīties savā mobilajā tālrunī, datorā, planšetē vai televizorā.