Pakalpojumi, atrodoties ārzemēs

Kurš teicis, ka nav iespējams atrasties divās vietās vienlaikus? Ceļo un tajā pašā laikā nezaudē saikni ar ierasto – sazinies ar mājās palicējiem, turpini vadīt biznesu un nebaidies par rēķina summu! Jaunajos tarifu plānos Bite 2 GB, Bite 5 GB, Bite 10 GB un Bite Neierobežots iekļautais zvanu*, SMS* un interneta apjoms ir izmantojams Latvijā un 30 Eiropas valstīs bez papildu maksas.

Ja pēc 2017. gada 25. aprīļa esi izvēlējies pēcapmaksas tarifu plānu Bite Starts, tad nosacījumus, kas attieksies uz zvaniem Eiropā skaties šeit.

Ja pēc 2017. gada 25. aprīļa esi izvēlējies pēcapmaksas tarifu plānu Bite Vietējais 100 MB, tad nosacījumus, kas attieksies uz zvaniem Eiropā skaties šeit.

Ja izmanto citus tarifu plānus vai dodies ārpus Eiropas, tad noskaidro ar kādām izmaksām ir jārēķinās. Turklāt – lai rēķinā negadās nepatīkami pārsteigumi, ir noteikts limits – tiklīdz maksa par internetu viesabonēšanā, atrodoties Eiropas Savienības teritorijā, sasniegs 40 EUR, saņemsiet no Bites draudzīgi brīdinošu īsziņu.

 

* - Ja kopš 2017. gada 25. aprīļa esi veicis izmaiņas tarifu plāna izvēlē, vai pievienojies Bitei un izmanto Bite 2 GB, Bite 5 GB, Bite 10 GB un Bite Neierobežots, tad Tavā tarifu plānā ir iekļauti bezmaksas zvani un SMS neierobežotā apjomā Latvijā un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Pārtērējot šajos plānos iekļauto interneta apjomu EEZ valstīs par katru nākamo megabaitu maksāsi tikai 0,009 €, nevis līdzšinējo standarta maksu 0,06 €/MB.

 

 

Noskaidro zvana izmaksas


 • {{city.name}}

Visdrīzāk Tev nekas nebūs jādara, jo pieslēgšanās vietējā operatora tīklam notiks automātiski.

Ja neesi pārliecināts, ka pieslēgšanās ir notikusi, vari ieslēgt/izslēgt savu telefonu.

Ja telefona uzstatījumos esi norādījis, ka operators jāizvēlas manuāli, tad mūsu rekomendācija ir izvēlēties Vodafone vai Vodafone partnera tīklu.

Pēc pieslēgšanās vietējam tīklam Tava telefona ekrānā parādīsies izvēlētā operatora nosaukums. Zvanīt uz Latviju vai jebkuru citu valsti vari uzreiz. Atceries, ka, zvanot uz mājām, numuram noteikti jāpievieno mūsu valsts kods + 371. Tieši tāpat jārīkojas, ja plāno zvanīt uz kādu citu valsti. Informāciju par valstu kodiem Tu vari atrast šeit.

Ja tomēr saskaries ar problēmām, rīkojies šādi:

 • izslēdz savu telefonu, izņem bateriju un ieslēdz telefonu;
 • pārbaudi, vai aktivēta viesabonēšana: Networks and Connections –► Mobile Network –► Data service –► On while roaming;
 • manuāli nomaini operatoru;
 • pieslēdzies tikai 3G vai tikai 2G tīklam (tas izdarāms sadaļā Mobile Network).

Ja, veicot šādas darbības, problēma netiek atrisināta, atrodi veidu, kā piezvanīt Bites Klientu atbalsta komandai  +37125850688 (nosauc telefonu, valsti un tīklu, kuram neizdodas pieslēgties). Ja atradīsies kādā no ES valstīm un zvanīsi no Bites numura, saruna Tev būs bez maksas.

Tavi draugi un tuvinieki varēs Tevi sazvanīt tieši tāpat, kā zvanot Latvijā. Par zvanu viņi maksās tikpat daudz, cik maksātu, ja Tu būtu Latvijā. Savukārt maksa par ienākošajiem zvaniem Tev tiks aprēķināta saskaņā ar viesabonēšanas tarifiem. 

Ņem vērā, ka viesabonēšanas pakalpojumi visiem Bites klientiem darbojas automātiski. Ja vēlies tos atslēgt, sūti īsziņu ar tekstu STOP CELO uz 1600, un, atrodoties ārzemēs, Tu nevarēsi veikt zvanus, nosūtīt īsziņas vai lietot internetu. Šo SMS var nosūtīt tikai tad, ja esi Latvijā.

Atrodoties ārzemēs, maksa par zvaniem Tev tiks aprēķināta saskaņā ar viesabonēšanas tarifiem. Atrodoties ārpus Latvijas, Tev būs jāmaksā arī par saņemtajiem zvaniem.

ES valstīs maksa par izejošajiem zvaniem savienojuma brīdī tiek aprēķināta pēc pirmajām 30 sarunas sekundēm; sarunai turpinoties, katra sekunde tiek uzskaitīta atsevišķi. Maksa par ienākošajiem zvaniem tiek aprēķināta līdz ar savienojuma uzsākšanos ar precizitāti līdz sekundei. Atceries, ka valstīs, kas neietilpst ES, izejošie un ienākošie zvani tiek uzskaitīti ar minūtes precizitāti.

Lai viss būtu patiešām skaidri:

NO

UZ

Kā  tiek aprēķināta maksa?

ES un EEZ

ES un EEZ

Par katru sekundi

ES un EEZ

Ārpus ES un EEZ

Pa pilnām minūtēm

Ārpus ES un EEZ

Ārpus ES un EEZ

Pa pilnām minūtēm

Ārpus ES un EEZ

ES un EEZ

Pa pilnām minūtēm

 

Dažu valstu operatori aprēķina maksu par zvaniem, sākot no brīža, kad numurs tiek izsaukts, un iekasē to arī tad, ja zvans netiek atbildēts. Tā tas ir ar Rogers Communications Partnership (Rogers Wireless), China Mobile, China Unicom, Telenor (Sonofon), CSL Limited, Radiomovil Dipsa (Telcel), Pegaso (Telefonica), Claro Panama, SingTel Mobile Singapore, T-Mobile USA, AT&T, AT&T (Cingular Wireless, BellSouth Mobility).

Visiem Bites pastāvīgā pieslēguma klientiem automātiski ir spēkā limits 40 EUR datu pārraides pakalpojumu lietošanai visā pasaulē. Tas palīdzēs Tev izvairīties no situācijas, ka, atgriežoties no ceļojuma, saņem neplānoti lielu rēķinu par datu pārraides pakalpojumu izmantošanu. Ja Tev  ir nepieciešamība pēc lielākas datu pārraides, tad ir iespējami arī citi limita apjomi: 100 EUR un 200 EUR. Tu jebkurā brīdī vari atcelt limitu pavisam un turpināt lietot internetu neierobežoti. 

Zvanot uz bezmaksas telefonu 1604, Tu vari noskaidrot pilnīgi visu par viesabonēšanas tarifiem.

 • Limita atcelšanai – nosūti SMS uz 1604 ar tekstu L-
 • Limita palielināšanai sūti SMS uz 1604 ar tekstu L100 vai L200 (ja vēlies limitu palielināt attiecīgi uz 100 EUR vai 200 EUR).
 • Limita samazināšanai atpakaļ uz 40 EUR – sūti SMS ar tekstu L40 uz 1604.

Kā ar Bites priekšapmaksas klientiem?

Bites priekšapmaksas klientiem atšķirībā no tiem, kuriem ir pieslēgums, kredīta limits netiek uzstādīts automātiski. Ja ceļojuma laikā beidzas kredīts, skaties šeit, lai uzzinātu, kā to papildināt.

Kuģojot starptautiskajos ūdeņos, ņem vērā, ka viesabonēšanas tarifi būs krietni lielāki par standarta.

Maksa par izejošajiem zvaniem tiek aprēķināta jau no zvana sākšanas brīža (zvana pogas nospiešanas). Un tiks aprēķināta arī gadījumā, ja zvans neizdodas.

MALTA

Vodafone Malta 

Tīkla nosaukums: VODAFONE 
Tīkla frekvence: GSM 900
Tīkla kods: VODAM
Tīkla numurs: 901-19

Izejošie zvani kuģa iekšienē un uz Latviju

2,65 EUR/min

Izejošie zvani uz citām valstīm

2,65 EUR/min

Ienākošie zvani

2,87 EUR/min

SMS

0,38 EUR

Izmaksu kontrole

Pieejama 

Spied šeit, lai noskaidrotu kuģus, kuros šie tarifi ir spēkā. 

 

ISLANDE

Siminn Iceland Telecom

Tīkla nosaukums: Siminn
Tīkla frekvence: GSM 900/1800
Tīkla kods: IS SIMINN
Tīkla numurs: 274-08

Izejošie zvani kuģa iekšienē un uz Latviju

5,65 EUR/min

Izejošie zvani uz citām valstīm

5,65 EUR/min

Ienākošie zvani

6,99 EUR/min

SMS

0,92 EUR
MMS 0,24 EUR
Internets ārzemēs  9.87 EUR/MB

Izmaksu kontrole 

Nav pieejama 

Šie tarifi ir spēkā uz kuģiem: Seatrucks Group: transporta kuģi, Harris Caprock: kravas, transporta un daudzfunkcionālie kuģi, LD Lines: prāmji Lamanšā, Thomson Cruises: kruīza kuģi, MSC: kravas un kruīza kuģi, Global Maritime Group: kravas un kruīza kuģi, Windstar cruises: kruīza kuģi, CIP: kruīza kuģi, FTI Cruises: kruīza kuģi, kas darbojas Eiropā. 

 

ITĀLIJA

Telecom Italia

Tīkla nosaukums: TIM
Tīkla frekvence: GSM 900/1800
Tīkla kods: TIM
Tīkla numurs: 901-26

Izejošie zvani kuģa iekšienē un uz Latviju

4,44 EUR/min

Izejošie zvani uz citām valstīm

4,44 EUR/min

Ienākošie zvani

5,15 EUR/min

SMS

0,33 EUR

Izmaksu kontrole 

Nav pieejama 

Šie tarifi ir spēkā uz kuģiem: Comarit Biladi, Costa Allegra, Costa Atlantica, Costa Classica, Costa Deliziosa, Costa Luminosa, Costa Magica, Costa Mediterranea, Costa Pacifica, Costa Serena, Costa Victoria, Costa Favolosa, Costa Voyager, GNV Excellent, GNV Excelsior, GNV Fantastic, GNV la Superba, GNV la Suprema, GNV Majestic, GNV Splendid, MSC Armonia, MSC Fantasia, MSC Lirica, MSC Divina, MSC Magnifica, MSC Melody, MSC Musica, MSC Opera, MSC Orchestra, MSC Poesia, MSC Sinfonia, MSC Splendida, Danielle Casanova, Forza, Lazio, Sardegna, Toscana, Moby Aki, Moby Wonder, Moby Tommy, Moby Drea, Moby Otta, Moby Vincent, Moby Fantasy, Moby Corse, Skania, Polonia, Arion, Athena, Danae, Martin i Soler, Volcan del Teide, Ionan Queen, Venus, Hellenic Spirit, Kriti I, Kriti II. Detalizētāku informāciju par kuģiem Itālijā atradīsi šajā failā

 

NORVĒĢIJA

Telenor Maritime

Tīkla nosaukums: Maritime
Tīkla frekvence: GSM 1800/1900, 3G 2100
Tīkla kods: MCP, MCP Maritime Com, 901 12
Tīkla numurs: 901-12

Izejošie zvani kuģa iekšienē un uz Latviju

1,75 EUR/min

Izejošie zvani uz citām valstīm

1,75 EUR/min

Ienākošie zvani

1,65 EUR/min

SMS

0,77 EUR
MMS 0,24 EUR
Internets ārzemēs  9.87 EUR/MB

Izmaksu kontrole 

Nav pieejama 

Šie tarifi ir spēkā uz šādu uzņēmumu kuģiem: Acciona Trasmediterranea, Aida Cruises, Algerie Ferries, Caronte, Celebration Cruise Lines, Celtic Link Ferries, Color Line, Corsice Ferries/Sardinia Ferries, Costa Cruises, Costa Voyager, Cunard Line, DFDS A/S, DFDS LISCO, Fjordline, Fred Olsen Cruise Lines, Grand Navi Veloci, Grimaldi Lines, Hurtigruten Group, Ibero Cruises, Irish Ferries, Mano Maritime, Norfolkline, Paul Gauguin Cruises, P&O Cruises Australia, P&O Cruises, Phoenix Reisen, Polferries, Princess Cruises, Scandlines, Smyril Line, Stena Line, TTTLines, Visemar Di Navigazione S.r.l., Tunisia Ferries (CoTuNav). Uzzini vairāk, izpētot šo mājas lapu

 

 

ASV

AT&T USA

Tīkla nosaukums: ATT

Tīkla frekvence: GSM: 850/900/1900

Tīkla kods: 90118

Tīkla numurs: 901-18

Izejošie zvani kuģa iekšienē un uz Latviju

3,04 EUR/min

Izejošie zvani uz citām valstīm

3,04 EUR/min

Ienākošie zvani

2,76 EUR/min

SMS 0,61 EUR

Izmaksu kontrole 

Nav pieejama 

Vairāk  par kuģiem ASV vari uzzini šajā mājas lapā

                                                                                Visas cenas norādītas ar PVN. 

 • Ja Tavā līgumā ar Biti noteiktais kredītlimits ir mazāks nekā limits datu pārraidei, tad visi pakalpojumi tiks ierobežoti, kad būsi sasniedzis līgumā noteikto kredītlimita summu. Tas nozīmē, ka pakalpojumi vairs nebūs pieejami pat tad, ja limits datu pārraidei vēl nebūs sasniegts.
 • Kredītlimits tiek aprēķināts saskaņā ar Latvijas laiku GMT +2.00.
 • Kredītlimita samazināšana ir iespējama nākamā rēķina periodam.
 • Limits tiek aprēķināts saskaņā ar standarta datu viesabonēšanas tarifiem, neņemot vērā atlaides vai īpašus tarifus, kas Tev var būt piešķirti, un bezmaksas megabaitus, kas iekļauti Tavā tarifu plānā.
 • Lietojot viesabonēšanas pakalpojumus ES/ EEZ zonas valstīs, ir jāievēro Godīgas lietošanas politika.

 

Saskaņā ar Eiropas Komisijas regulas noteikumiem no 2014. gada 1. jūlija Tev ir tiesības izmantot Viesabonēšanas izvēles pakalpojumus, proti, būdams ārzemēs, esi tiesīgs izvēlēties saņemt alternatīvo viesabonēšanas pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus. Šis izvēles pakalpojums būs pieejams arī Tev, tiklīdz kāds no operatoriem izrādīs vēlmi noslēgt ar Biti līgumu par šādu pakalpojumu sniegšanu mūsu klientiem. Esi uzmanīgs – par pakalpojumu cenām, kvalitāti un norēķinu kārtību, kā arī zaudējumiem vai Tevis un alternatīvā pakalpojumu sniedzēja starpā noslēgtā līguma izpildes kārtību šāda pakalpojuma izvēles gadījumā BITE nebūs atbildīga.

 

Aizpildi pieteikuma anketu un par pārējo nesatraucies. Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā un kāroto aizvedīsim līdz pat Tava nama durvīm, lai arī kurā Latvijas vietā Tu atrastos, pilnīgi par brīvu! Uz sadzirdēšanos!


Paldies, Tavs pasūtījums ir piereģistrēts!

Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā,
lai precizētu detaļas. Uz sadzirdēšanos! 

 

Aizpildi pieteikuma anketu un par pārējo nesatraucies. Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā un kāroto aizvedīsim līdz pat Tava nama durvīm, lai arī kurā Latvijas vietā Tu atrastos, pilnīgi par brīvu! Uz sadzirdēšanos!


Paldies, Tavs pasūtījums ir piereģistrēts!

Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā,
lai precizētu detaļas. Uz sadzirdēšanos!