Izmaksu kontrole

Izmaksu kontrole ir bezmaksas pakalpojums, kas pasargās Tevi no neparedzētiem tēriņiem. Jebkuram tarifu plānam var uzstādīt Izmaksu kontroli un izvēlēties, kas notiks pēc noteiktā limita sasniegšanas:
     – ar pakalpojumu ierobežojumu – sasniedzot Tevis izvēlēto summu, tālākā pakalpojumu lietošana par papildu maksu tiks bloķēta (tarifa cenā iekļautos pakalpojumus varēsi lietot arī turpmāk);
      – ar brīdinājumu – sasniedzot Tevis izvēlēto summu, saņemsi brīdinājuma SMS, taču arī tālāk varēsi lietot pakalpojumus par papildu maksu.


Izmaksu kontroli vari uzstādīt ManaBite lapā un aplikācijā (sadaļa Tarifu plāni > Izmaksu kontrole).

Vai atbilde bija noderīga?

Uzstādīt Izmaksu kontroli vari pats pašapkalpošanās lapā ManaBite vai aplikācijā. Ienāc savā profilā, izvēlies sadaļu Tarifu plāni, tālāk Izmaksu kontrole.

Tev ir jānosaka summa, kuru vēlies uzstādīt (tā nedrīkst būt lielāka par tekošā rēķina summu), kā arī Izmaksu kontroles veids – ar pakalpojumu ierobežošanu vai brīdinājuma SMS. Beigās jānospiež poga “Saglabāt”.

Pieslēgt Izmaksu kontroli Bites priekšapmaksas numuram ir iespējams, nosūtot SMS ar tekstu "LIMIT 2.00" (piemēram LIMIT 2.00) uz 1600. Šādā veidā tiek noteikts kredīta atlikums – kad to sasniegsi, mēs nosūtīsim brīdinājuma SMS.

Vai atbilde bija noderīga?

Ja ir izvēlēta Izmaksu kontrole ar ierobežošanu, tad, sasniedzot iestatīto Izmaksu kontroles limita summu, vairāk nebūs iespējams izmantot maksas pakalpojumus, bet tarifu plānā iekļautie pakalpojumi būs pieejami bez ierobežojumiem. Izvēloties Izmaksu kontroli ar brīdinājuma SMS, Izmaksu kontroles limita summas sasniegšanas brīdī mēs nosūtīsim SMS ziņu. Pēc brīdinājuma SMS saņemšanas, tālāka pakalpojumu izmantošana netiks ierobežota.

Vai atbilde bija noderīga?

Ienāc ManaBite pašapkalpošanās lapā vai mobilajā aplikācijā. Ienāc savā profilā, izvēlies sadaļu Tarifu plāni, tālāk Izmaksu kontrole. Ieraksti citu limita summu un saglabā izmaiņas. Atceries, ka Izmaksu kontroles limits nevar būt mazāks par tekošā mēneša rēķina summu.

Vai atbilde bija noderīga?

Ir iespējams saņemt paziņojuma SMS par citam numuram noteiktā Izmaksu kontroles limita sasniegšanu, ja vien abi numuri ir reģistrēti uz konkrētā klienta vārda. Tādā gadījumā šo funkciju ir iespējams uzstādīt www.manabite.lv sadaļā Tarifu plāni > Izmaksu kontrole.

Vai atbilde bija noderīga?

Izmaksu kontrole attiecas uz visiem maksas pakalpojumiem, kas nav iekļauti klienta izmantotajā Bites tarifu plānā – zvaniem, SMS, internetu un pirkumiem, kurus iespējams apmaksāt ar Bites rēķinu.

Vai atbilde bija noderīga?

Jāņem vērā, ka Izmaksu kontroles limits nevar būt mazāks par tekošā mēneša rēķina summu konkrētam numuram. Kā arī - katram tarifu plānam ir noteikts minimālais Izmaksu kontroles limits.

Balss tarifu plāni:
Bite Starts - 4 €
Viedais+ - 6 €
Bite Skolēniem - 13 €
Bite Vietējais - 10 €
Bite Vietējais 100 MB - 10 €
Bite 1,5 GB - 13 €
Bite Jauniešiem - 17 €
Bite Viedpulkstenim - 11 €
Bite 4 GB - 16 €
Bite 5 GB - 15 €
Bite 8 GB - 20 €
Bite 20GB - 22 €
Bite 30 GB - 22 €
Bite 50 GB - 25 €
Bite 100 GB - 27 €
Bite Neierobežots Baltijā - 27 €
Bite Neierobežots Baltijā 5G - 29 €

Interneta tarifu plāni:
Bite MEGA APJOMA internets - 23 €
Bite 10GB - 7 €
Bite 10GB (2018) - 9 €
Bite 25GB - 10 €
Bite 25GB (2018) - 12 €
Bite 80GB - 19 €
Bite MEGA internets - 23 €
Bite MEGA+ internets - 25 €
Bite MEGA+ (2018) - 24 €
Mājas Internets (2018) - 25 €

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601