Bite Starts

starts

ZVANI un SMS

Tarifu plānā iekļautās 30 minūtes un 30 SMS darbosies gan Latvijā, gan 30 Eiropas valstīs. Pārsniedzot bezmaksas limitu Latvijā un EEZ valstīs, maksa par katru nākamo minūti – 0,10 €/min, un īsziņu – 0,10 €/SMS.

Tarifu plānā iekļautās 30 minūtes un 30 SMS darbosies gan Latvijā, gan 30 Eiropas valstīs. Pārsniedzot bezmaksas limitu Latvijā un EEZ valstīs, maksa par katru nākamo minūti – 0,10 €/min, un īsziņu – 0,10 €/SMS.

Tarifu plānā iekļautās 30 minūtes un 30 SMS darbosies gan Latvijā, gan 30 Eiropas valstīs. Pārsniedzot bezmaksas limitu Latvijā un EEZ valstīs, maksa par katru nākamo minūti – 0,10 €/min, un īsziņu – 0,10 €/SMS.

Tarifu plānā iekļautās 30 minūtes un 30 SMS darbosies gan Latvijā, gan 30 Eiropas valstīs. Pārsniedzot bezmaksas limitu Latvijā un EEZ valstīs, maksa par katru nākamo minūti – 0,10 €/min, un īsziņu – 0,10 €/SMS.

Internets

Bonusi

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Sasists telefona, jeb planšetes ekrāns jeb kā tautā saka – “zirneklītis uz ekrāna” ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Ar Bites pamata un interneta tarifu plāniem aizmirsti par to pārspīlēto piesardzību, ar kādu apveltīji tikko pirktu ierīci. 

Pirmo reizi pērkot jaunu telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite Neierobežots saņemsi ekrāna apdrošināšanu 12 mēnešus bez maksas! Savukārt, iegādājoties telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite 5 GB vai Bite 10 GB, ekrāna apdrošināšana bez maksas darbosies 6 mēnešus, ar Bite 2 GB – 3 mēnešus, bet ar Bite 500 MB apdrošināšana bez maksas darbosies līdz nākamā mēneša beigām. Apdrošināšanu ir iespējams saņemt vienu reizi jaunas ierīces iegādes brīdī, un tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Tu vari parūpēties par sava telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2 EUR/mēnesī.

Pirmo reizi, iegādājoties planšeti Bitē, tās ekrāns bez papildu maksas būs apdrošināts uz gadu ar interneta plāniem Bite 80 GB un Bite Neierobežots, uz 6 mēnešiem ar interneta plānu Bite 25 GB, bet ar Bite 10 GB uz 1 mēnesi. Pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām pakalpojumu iespējams turpināt par 2 EUR/mēnesī.

 

Bite Starts

SAGAIDI ZVANUS AR BITE STARTS

Tarifu plāns radīts klientiem, kuriem svarīgākais ir būt sazvanāmiem kā arī ārvalstīs dzīvojošajiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri uz mājām ierodas laiku pa laikam. Tarifu plānā iekļautās zvanu minūtes un īsziņas varēsi tērēt gan Latvijā, gan Eiropā. Arī internetu par 0,10 €/MB vari izmantot Eiropā, tāpat kā mājās. Pat ja izejošie zvani sakrāsies vairāk par iekļauto apjomu, bet nepārsniegs stundu - rēķins būs 5 € robežās. Tarifu plāns Bite Starts ir ērts risinājums neregulārai lietošanai un arī numura saglabāšanai.

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Dodoties piedzīvojumos, neatstāj jauno telefonu mājās. Iegādājoties telefonu Bitē, piedāvājam tā ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Sasists telefona ekrāns jeb kā tautā saka – “zirneklītis uz ekrāna” ir visbiežākais iemesls, kura dēļ telefoni nonāk servisa centros. Pērkot jaunu telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite Starts, pirmajā reizē saņem ekrāna apdrošināšanu uz 1 mēnesi bez maksas! Tu vari parūpēties par sava telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2 EUR/mēnesī.

ekrans
Ātrs internets

ĀTRS 4G INTERNETS

Ar 4G Tu vari padarīt visus darbus ātrāk un atpūsties kvalitatīvāk. Bites 4G ir tik ātrs, ka mums nav bijusi ne vēlme, ne vajadzība to apturēt. Vēl vairāk – nupat esam uzstādījuši 80 jaunas 4G+ stacijas un pirmie Latvijā piedāvājam iepazīties ar 4,5G internetu. 4G+ tehnoloģija nodrošina lielāku interneta ātrumu vietās, kur ir daudz lietotāju vienlaikus. Redzot, cik strauji pieaug datu patēriņš, Bite tīkla infrastruktūru veido tā, lai arī turpmāk ātrums saglabātos nemainīgi augstā kvalitātē. Savukārt 4,5G antenas nodrošinātais ātrums pa īstam tiks novērtēts tuvākajā nākotnē. Paredzot strauju interneta patēriņa pieaugumu, sadarbībā ar Huawei esam uzsākuši darbu pie 5G interneta tehnoloģiju ieviešanas.

Jurists lūdza pateikt

•    Visas cenas norādītas ar pievienotās vērtības nodokli, saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Tarifus zvaniem un SMS uz īsajiem, speciālajiem, paaugstinātas maksas numuriem un minēto pakalpojumu lietošanas noteikumus, kā arī visus citus tarifus var apskatīt bite.lv. Tarifu plānā iekļauto balss telefoniju un datu pārraides pakalpojumu ir iespējams izmantot tikai kopā un nav iespējams dalīt atsevišķos pakalpojumos. Pirms pakalpojuma uzsākšanas klients apņemas rūpīgi iepazīties ar pilnu tarifu plāna aprakstu, Godīgas lietošanas politiku un Bites līguma noteikumiem.
•    Lietojot tarifu plānu “Vietējais 100MB” ir iespēja pieslēgt alternatīvos viesabonēšanas pakalpojumus,  atbilstoši Eiropas Komisijas (EK) regulai Nr.531/2012, kas grozīta ar EK regulu Nr.2015/2120 un EK ieviešanas regulu Nr.2016/2286.
•    Izvēloties alternatīvo viesabonēšanas tarifu plānu, Tu apliecini, ka esi informēts par Bites piedāvājumā esošajiem regulētiem tarifu plāniem, kā ietvaros tiek piedāvāts viesabonēšanas pakalpojums Eiropas valstīs par tādām cenām kā mājās. Regulēto plānu priekšrocības nevar tikt izmantotas, izvēloties alternatīvo viesabonēšanas tarifu plānu.
•    Tarifu plāna maiņa no alternatīvā uz regulēto vai atpakaļ var notikt vienu reizi divos mēnešos.
•    Ar “Eiropa” tiek uzskatītas Eiropas Ekonomiskās zonas un Eiropas Savienības dalībvalstis.
•    Visi tarifu plāni ir aktīvi no mēneša pirmā datuma līdz pēdējam datumam, un tie automātiski tiek pagarināti uz nākamo mēnesi.
•    Ja aktivizēsi papildpakalpojumu pie esošā tarifu plāna nevis pirmajā mēneša datumā, bet, piemēram, mēneša vidū, Tev būs jāmaksā tikai puse no cenas, un Tu arī varēsi izmantot tikai pusi no pilnā pakalpojuma . Sākot no nākamā mēneša, varēsi izmantot pakalpojuma pilnā apjomā, kā arī maksāsi pilnu cenu.
•    Alternatīvie viesabonēšanas plāni paredz tarifikāciju pēc vienībām Eiropā, kā arī atlaides, izmantojot viesabonēšanas pakalpojumus ārpus Eiropas. Tavā tarifu plāna aprakstā ir ietverta informācija par cenām un atlaidēm. 
•    Tarifu plānos ir  iekļauti zvani un SMS bez papildu maksas Latvijas teritorijā uz Bites, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem, izņemot zvanus uz speciālajiem numuriem, īsajiem kodiem, un citiem paaugstinātas maksas pakalpojumiem.
•    Zvani no Latvijas uz Eiropu ir bez papildu maksas izvēlētā tarifu plānā noteiktajā apjomā. Pēc tam katra sarunas minūte maksās 0,26 EUR.
•    Katras sarunas uzskaites vienība Latvijā un Eiropā ir 1 sekunde, bet starptautiskajiem zvaniem - 1 minūte.
•    Zvaniem un īsziņām uz pārējiem tīkliem un paaugstinātas maksas numuriem tiek piemērota noteiktā tarifa maksa. Kaut gan jāsaka, ka tikai 0,6% no mūsu klientiem zvana uz šiem numuriem. Un, ja kas, mēs Tevi noteikti pabrīdināsim par augstāku maksu.
•    Veicot zvanus un sūtot SMS ārpus Eiropas, zvanot uz paaugstinātas maksas numuriem vai īsajiem kodiem, veicot zvanus vai sūtot SMS uz paaugstinātas maksas pakalpojumiem, tiek piemēroti tarifi, ar ko klients apņemas iepazīties un tos ievērot. Ar šādiem tarifiem iespējams iepazīties bite.lv, klientu apkalpošanas salonos vai zvanot uz 1601.
•    Drošības apsvērumu dēļ telefonsaruna, kas turpinās ilgāk par vienu stundu, 59 minūtēm un 59 sekundēm, tiek pārtraukta. Tādējādi, piemēram, ja zvans turpinās tik ilgu laiku neapzināti, ļausim izvairīties no nepatīkami liela rēķina, kā arī no telefona baterijas izlādēšanās. Protams, ja ilgā saruna bija īsta, un vēl ir kas runājams, varēsi pārzvanīt un turpināt sarunāties.
•    Vairāk par atteikuma tiesībām, slēdzot distances līgumu, uzzini šeit.

 

Tarifu plāna Bite Starts noteikumi