• 0% nomaksa | Bite 0% nomaksa
 • Bezmaksas piegāde | Bite Bezmaksas piegāde
 • Plaša zīmolu izvēle | Bite Plaša zīmolu izvēle
Bizness Neierobežots | Bite

Bizness Neierobežots

Latvijā Eiropā

Dati

35 GB

Zvani

SMS

NVS

Dati

200 MB

Zvani uz/no NVS valstīm

100 min.

SMS uz/no NVS valstīm

100 SMS
 • Tarifu plāns drošam biznesam gan aiz robežām, gan internetā. Zvanīt, rakstīt SMS un lietot 30 GB no Latvijā neierobežotā interneta apjoma iespējams visās 33 EEZ valstīs. Papildu pieejamas 100 sarunu minūtes un SMS saziņai ar NVS valstīm.

  Vairāk par pakalpojumiem, atrodoties ārzemēs, uzziniet šeit.
  Vairāk par pakalpojumiem, atrodoties Bitei draudzīgo operatoru tīklos, uzziniet šeit.

 • Līguma termiņš

  Skaits

  Izvēloties vairākus tarifu plānus, saņemsiet patīkamu atlaidi*
  22,50 € / mēn.

  Plaisa, kas neļauj strādāt?

  EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

  Telefonu ekrāni plīst gan birojā, gan fiziskā darbā! Bite piedāvā Jūsu uzņēmuma jauniegādāto telefonu ekrāna apdrošināšanu – pirmo reizi, iegādājoties telefonu ar Bite Bizness Neierobežots tarifu plānu, saņemiet ekrāna apdrošināšanu bez maksas uz 1 mēnesi.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  ANTIVĪRUSS

  Drošs internets sniedz īstu drošību Jūsu biznesam. Tarifu plānā Bizness Neierobežots pakalpojums Antivīruss ir iekļauts bez maksas uz 3 mēnešiem. Tas palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  PLAŠS 4G INTERNETS

  4G internets piešķir īsto ātrumu pat visnopietnākajiem darbiem. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izmantojiet mobilā interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

  SAZIŅA EIROPĀ

  Pārvaldiet biznesu ceļojuma laikā, vai atrodiet īsāko ceļu ar Waze visā Eiropā. Lietojiet telefonu kā ierasts Latvijā arī biznesa ceļojumā. Zvani, SMS un tarifu plānā iekļautie 18 GB interneta 33 Eiropas (EEZ) valstīs ir izmantojami bez papildu maksas.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  SAZIŅA NVS VALSTĪS UN GRUZIJĀ

  Mēs zinām, ka NVS valstis piedāvā lielus biznesa izaicinājumus. Tādēļ, tarifu plānā esam iekļāvuši iespēju sazvanīties 100 minūtes un sarakstīties ar 100 SMS gan ar NVS valstīm un Gruziju no Latvijas, gan arī esot NVS valstīs vai Gruzijā - Bitei draudzīgo operatoru tīklos.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  MICROSOFT OFFICE 365

  Pilnīga brīvība un mobilitāte darbā! 24/7 piekļuve dokumentiem un Microsoft Office programmatūrai un video konferenču organizēšanas iespējas ar Skype for Business, ļauj īstenot biznesa mērķus ērti, ātri un efektīvi. One Drive ietilpīgā failu glabātuve katram lietotājam nodrošina 1 TB krātuvi un 50 GB lielu Outlook pastkasti.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  upUz augšu