Bizness Neierobežots

Bizness Neierobežots | Bite

ZVANI un SMS

Tarifu plānā Bizness Neierobežots iekļauti neierobežoti zvani/SMS Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā, uz EEZ valstīm un EEZ valstīs un 60 minūtes arī uz mazākiem operatoru tīkliem Latvijā.

Tarifu plānā Bizness Neierobežots iekļauts neierobežots SMS skaits Bite, LMT, Tele2 tīklos Latvijā, uz EEZ valstīm un EEZ valstīs.

Tarifu plānā Bizness Neierobežots iekļauti neierobežoti zvani/SMS Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā, uz EEZ valstīm un EEZ valstīs un 60 minūtes arī uz mazākiem operatoru tīkliem Latvijā.

Tarifu plānā Bizness Neierobežots iekļauts neierobežots SMS skaits Bite, LMT, Tele2 tīklos Latvijā, uz EEZ valstīm un EEZ valstīs.

Tarifu plānā Bizness Neierobežots ir iekļautas 100 minūtes no Latvijas uz NVS valstīm un zvaniem uz Latviju/Eiropu no NVS valstīm (atrodoties viesabonēšanā, pakalpojums darbojas Bitei draudzīgo operatoru tīklos). Pēc bezmaksas limita pārsniegšanas - maksa pēc standarta cenrāža. Vairāk par pakalpojumu šeit.

Tarifu plānā Bizness Neierobežots ir iekļautas 100 SMS no Latvijas uz NVS valstīm un uz Latviju/Eiropu no NVS valstīm (atrodoties viesabonēšanā, pakalpojums darbojas Bitei draudzīgo operatoru tīklos). Pēc bezmaksas limita pārsniegšanas - maksa pēc standarta cenrāža. Vairāk par pakalpojumu šeit.

Internets

Tarifu plānā Bizness Neierobežots iekļauts neierobežots interneta apjoms Latvijā.

Tarifu plānā Bizness Neierobežots iekļauti 10 GB EEZ valstīs. Pārsniedzot iekļauto interneta apjomu EEZ valstīs – katrs nākamais MB izmaksās 0,0041 € (bez PVN).

Lietojiet Bizness Neierobežots tarifu plānā iekļautos 200 MB internetu Bitei draudzīgajos tīklos NVS valstīs un Gruzijā bez papildu maksas. Internets nav pieejams Turkmenistānā.

Bonusi

Jaunais pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

Jūs varēsiet parūpēties par savas ierīces drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 1,24 EUR/mēn. bez PVN. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi pieslēguma numura lietošanas laikā.

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Piedāvājam Jūsu jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek.

Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas ierīces iegādes brīdī, tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Jūs varēsiet parūpēties par telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2,99 EUR/mēnesī.

Bizness jau sen vairs nav tikai ražošana, vai atrašanās uz vietas birojā. Nemitīgi augošās globālās konkurences apstākļos uzņēmēji meklē arvien jaunus risinājumus, kas ļauj būt starp ātrākajiem lēmumu pieņemšanā, veiklākajiem uzņēmuma pārvaldīšanā un ideju radīšanā.

Sasniedziet jaunu brīvību un mobilitāti biznesā ar Microsoft Office 365 piedāvājumu. Iegūstiet pieeju Microsoft Office izcilajām biroja programmām, iespaidīgas kvalitātes video konferenču rīkam un īstenojiet mērķus ātri un efektīvi.

Darbs tiešsaistē un dokumentu koplietošana ir kļuvusi par ikdienu. Iegūstiet savu 1 TB One Drive mākoni, un drošību, ko sniedz Microsoft Office 365 pakalpojums.

Ar tarifu plāniem Bizness Neierobežots, Bizness 7,5 GB varēsiet lietot Microsoft Office 365  "Business Essentials" 3 mēnešus bez maksas. Lai aktivizētu pakalpojumu sazinieties ar savu Biznesa menedžeri vai Biznesa nodaļu pa tālruni 22550000.

Microsoft Office līguma noteikumi

Tarifu plāns drošam biznesam gan aiz robežām, gan internetā. Zvanīt, rakstīt SMS un lietot 10 GB no Latvijā neierobežotā interneta apjoma iespējams visās 35 EEZ valstīs. Papildu pieejamas 100 sarunu minūtes un SMS saziņai ar NVS valstīm.

Cenas par pakalpojumiem norādītas bez PVN.

Plaisa, kas neļauj strādāt?

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Telefonu ekrāni plīst gan birojā, gan fiziskā darbā! Bite piedāvā Jūsu uzņēmuma jauniegādāto telefonu ekrāna apdrošināšanu – pirmo reizi, iegādājoties telefonu ar Bite Bizness Neierobežots tarifu plānu, saņemiet ekrāna apdrošināšanu bez maksas uz 1 mēnesi.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

ANTIVĪRUSS

Drošs internets sniedz īstu drošību Jūsu biznesam. Tarifu plānā Bizness Neierobežots pakalpojums Antivīruss ir iekļauts bez maksas uz 3 mēnešiem. Tas palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir īsto ātrumu pat visnopietnākajiem darbiem. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izmantojiet mobilā interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

SAZIŅA EIROPĀ

Pārvaldiet biznesu ceļojuma laikā, vai atrodiet īsāko ceļu ar Waze visā Eiropā. Lietojiet telefonu kā ierasts Latvijā arī biznesa ceļojumā. Zvani, SMS un tarifu plānā iekļautie 10 GB interneta 35 Eiropas (EEZ) valstīs ir izmantojami bez papildu maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

SAZIŅA NVS VALSTĪS UN GRUZIJĀ

Mēs zinām, ka NVS valstis piedāvā lielus biznesa izaicinājumus. Tādēļ, tarifu plānā esam iekļāvuši iespēju sazvanīties 100 minūtes un sarakstīties ar 100 SMS gan ar NVS valstīm un Gruziju no Latvijas, gan arī esot NVS valstīs vai Gruzijā - Bitei draudzīgo operatoru tīklos.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

MICROSOFT OFFICE 365

Pilnīga brīvība un mobilitāte darbā! 24/7 piekļuve dokumentiem un Microsoft Office programmatūrai un video konferenču organizēšanas iespējas ar Skype for Business, ļauj īstenot biznesa mērķus ērti, ātri un efektīvi. One Drive ietilpīgā failu glabātuve katram lietotājam nodrošina 1 TB krātuvi un 50 GB lielu Outlook pastkasti.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Uz augšu