Bitei draudzīgie mobilo sakaru operatori NVS valstīs un Gruzijā

Biznesa tarifu plānos Bezlimits PLUS un Bezlimits PRO ir iekļauts noteikts skaits zvanu minūtes un SMS uz / no un atrodoties NVS valstīs - bez papildu maksas. Tarifu plānā Bizness Neierobežots (bez papildu maksas) iekļauts arī 200 MB interneta apjoms (internets nav pieejams Turkmenistānā).

Iekļauto zvanu, SMS un interneta apjoms darbosies atrodoties šādās valstīs  - Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Kazahstāna, Uzbekistāna, Moldova, Azerbaidžāna, Armēnija, Turkmenistāna, Kirgizstāna, Tadžikistāna un Gruzija.

Atrodoties viesabonēšanā Eiropas Ekonomiskajā zonā, zvani un SMS uz kādu no šim valstīm tiks skaitīti pie iekļautajām bezmaksas vienībām.

Atrodoties viesabonēšanā NVS un Gruzijā visi ienākošie zvani būs bez maksas iekļauto minūšu ietvaros. Izejošie zvani uz Latviju, Eiropas Ekonomisko zonu, zvani uz valsti kurā tobrīd atrodaties vai zvani uz kādu citu valsti, kurās darbojas iekļautās bezmaksas vienības arī būs bez maksas.

Tarifa plāna Bizness Neierobežots iekļautos datus NVS varēsi lietot viesabonēšanā bez maksas - Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Kazahstāna, Uzbekistāna, Moldova, Azerbaidžāna, Armēnija, Turkmenistāna, Kirgizstāna, Tadžikistāna un Gruzija.

SMS izsūtīšana ir bezmaksas atrodoties kādā no iepriekšminētajām valstīm.

Precīzs bezmaksas vienību skaits ir norādīt tarifa plānu aprakstos.

Vai atbilde bija noderīga?

Klientu atbalsts

Zvani un uzzini vairāk!

1601