Pakalpojumi, atrodoties ārzemēs biznesam Pakalpojumi arzemes

Kurš teicis, ka nav iespējams atrasties divās vietās vienlaikus? Nav jāpazaudē saikne ar ierasto arī ceļojuma laikā - gan sazināties ar mājiniekiem, gan nokārtot biznesa darījumus iespējams bez bailēm no nākamā rēķina summas.

Viesabonēšana ārpus Eiropas

Tagad ceļot kļūst izdevīgāk arī ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīm. Ar Bites īpašajiem Internets Ārzemēs datu paku piedāvājumiem internets ir vieglāk pieejams 25 populārākajos galamērķos ārpus Eiropas. Viss, ko atliek izdarīt, ir nosūtīt aktivizācijas SMS atrodoties ceļojumā.

DATU PAKA

IEKĻAUTĀS VALSTIS

DATU APJOMS

CENA

ATSLĒGAS VĀRDS

100 MB ĀRZEMĒS

Ēģipte, Albānija, Maroka, Jaunzēlande, Dienvidāfrika, Japāna, Melnkalne, Apvienotie Arābu Emirāti, Gruzija, Baltkrievija

100 MB

9.80€/7 dienas

P 100MB

uz 1890

400 MB ĀRZEMĒS

Krievijas, Ķīna, Andora, Kanāda, Kazahstāna, Turcija, Ukraina, Šveice

400 MB

9.80€/7 dienas

P 400MB

uz 1890

600 MB ĀRZEMĒS

Izraēla, Taizeme, Austrālija, Korejas Republika, Malaizija, Singapūra, ASV

600 MB

9.80€/7 dienas

P 600MB

uz 1890

Visas cenas norādītas ar PVN.

Jāņem vērā, ka konkrēto pakalpojumu ar SMS palīdzību ir iespējams pasūtīt tikai ceļojuma laikā. Aktivizēšanas īsziņa ir bez maksas.

Abonēšanas maksa tiek iekasēta pēc pakalpojuma lietošanas uzsākšanas. 

Datu pakā iekļautais interneta apjoms ir pieejams 7 dienas (7x24h), sākot no brīža, kad klients ir sācis izmantot internetu konkrētajā valstī. 

Turpinot lietot internetu norādītajās valstīs arī pēc pieejamā datu apjoma iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām, automātiski pieslēgsies nākamā datu paka ar identiskiem nosacījumiem. Automātiska datu pakas atkārtota pieslēgšanās darbosies 30 dienas no brīža, kad tikusi aktivizēta pēdējā datu paka. Ja 30 dienu laikā pēc pēdējās datu pakas pieslēgšanas brīža, nebūsi lietojis datus kādā no pakalpojumā iekļautajam valstīm, nākamreiz, dodoties ceļojumā, datu paku būs nepieciešams pieslēgt no jauna.
Jāņem vērā, ka iespēja pasūtīt datu pakas tiks liegta gadījumos, ja tiek pārsniegts Bitē reģistrētais izmaksu kontroles limits, kredītlimits vai ir tikusi atslēgta iespēja pasūtīt paaugstinātas maksas pakalpojumus. Informācija par to, kas ir kredītlimits un izmaksu kontrole, ir pieejama noslēgtajā mobilo pakalpojumu līgumā vai jautājot Bites darbiniekiem, zvanot 1601 (vai +371 25850688 no ārzemēm).

Ar pakalpojuma lietošanas noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

Viesabonēšana Eiropā

Bizness var atrasties divās vietās vienlaikus. Bite to zina, tādēļ īpaši biznesam izstrādātajos tarifu plānos Bizness Pamats, Bizness 300 MB, Bizness 1,5 GB, Bizness 7,5 GB un Bizness Neierobežots iekļautais zvanu, SMS un interneta apjoms ir izmantojams Latvijā un 35 Eiropas valstīs bez papildu maksas.

Noskaidro zvana izmaksas