Kopā ar izlasi
katrā spēlē! #lielfans

#kopāspēks

Hokejs ir viens no mīlētākajiem sporta veidiem Latvijā, un ne velti, jo hokejā spilgti redzam komandas darbu, izcilību un degsmi iet uz mērķi. Tās ir tradīcijas, emocijas un īpašs #kopāspēks. Arī BITEI šīs visas ir ļoti saprotamas un svarīgas vērtības, tāpēc mums ir tas milzīgais gods būt par Latvijas hokeja valstsvienību Lielfanu.

Uzskatām, ka ilgtermiņa sadarbība ir pareizā stratēģija gan uz laukuma, gan ārpus tā, tādēļ jo īpaši lepojamies ar to, ka šī draudzība ar hokeju ilgst jau kopš 2017. gada, un šajā laikā ir tikušas izcīnītas neaizmirstamas uzvaras un kaldināta patiesa kopā būšanas sajūta.

Par hokeju, par Latviju – lai #kopāspēks ceļā uz uzvaru!

Kad valstis mērojas spēkiem hokejā, to lielums, iedzīvotāju skaits vai slavenību spožums nav no svara. Īstais spēks slēpjas komandas vienotībā, kaislīgajā fanu atbalstā un kopējā ticībā uzvarai. Hokejā to pazīst kā #LauvasSirds.

Šī pārliecība ir tuva arī BITEI, kuras komanda aizrautīgi ieklausās cilvēkos ar vēlmi saprast viņu vajadzības, lai kopā ar viņiem radītu vērtīgus risinājumus.

BITE ir sajutusi un novērtējusi sabiedrības un hokeja saimes jaudu. Mēs ticam, ka komanda, fani un BITE kopīgiem spēkiem sasniegs arvien jaunus augstumus, tādēļ lepojamies, ka esam Latvijas hokeja valstsvienību Lielfans.

Video

Latvijas hokeja izlase ir gatava doties uz pasaules čempionātu Somijā!

28.05.2020

Gaidām mūsējo panākumus pasaules čempionātā un atbalstām īstenā #kopāspēks garā!

Spēļu kalendārs

Nothing to show
jQuery(".hockey-banner__info__image--desktop").attr("src","/sites/default/files/2022-04/lhf-un-bite-logo-661x307px.png"); jQuery(".hockey-banner__info__image--mobile").attr("src","/sites/default/files/2022-04/lhf-un-bite-logo-210x145px.png");