Izvēlne

Ar Biti fano bez limita!

Bite savējiem uzsauc bezlimita internetu hokeja čempionāta laikā!
#kopāspēks

Viegli pieslēgt

Sūti SMS ar kodu FANO uz 1600 un lieto bezlimita internetu līdz 30. jūnijam!

Pieslēdz, kad gribi

Pieslēdz bezlimita internetu jebkurā brīdī hokeja čempionāta laikā līdz 6. jūnijam!

No Kolkas līdz Daugavpilij

Baudi bezlimita internetu jebkurā vietā Latvijā!

Lieto, kā vēlies

Patīk hokeja dēkas vai citi interneta prieki - baudi kā vien vēlies!

#kopāspēks

Hokejs ir viens no mīlētākajiem sporta veidiem Latvijā, un ne velti, jo hokejā spilgti redzam komandas darbu, izcilību un degsmi iet uz mērķi. Tās ir tradīcijas, emocijas un īpašs #kopāspēks. Arī BITEI šīs visas ir ļoti saprotamas un svarīgas vērtības, tāpēc jau četrus gadus mums ir tas gods būt par Latvijas hokeja valstsvienību Lielfanu.

Uzskatām, ka ilgtermiņa sadarbība ir pareizā spēles stratēģija, tāpēc BITE 2019. gadā palielināja jaudu hokejam Latvijā, turpinot būt ne tikai izlases Lielfans, bet kļūstot arī par pirmo oficiālo partneri Pasaules čempionātam hokejā, kas jau tūlīt norisināsies Rīgā.

Par hokeju, par Latviju – lai #kopāspēks ceļā uz uzvaru!

Kad valstis mērojas spēkiem hokejā, to lielums, iedzīvotāju skaits vai slavenību spožums nav no svara. Īstais spēks slēpjas komandas vienotībā, kaislīgajā fanu atbalstā un kopējā ticībā uzvarai. Hokejā to pazīst kā #LauvasSirds.

Šī pārliecība ir tuva arī BITEI, kuras komanda aizrautīgi ieklausās cilvēkos ar vēlmi saprast viņu vajadzības, lai kopā ar viņiem radītu vērtīgus risinājumus.

BITE ir sajutusi un novērtējusi sabiedrības un hokeja saimes jaudu. Mēs ticam, ka komanda, fani un BITE kopīgiem spēkiem sasniegs arvien jaunus augstumus, tādēļ lepojamies, ka esam Latvijas hokeja valstsvienību Lielfans.

Video

Kas notiek uz ledus? / Ronalds Ķēniņš

28.05.2020

Kopā ar Ronaldu Ķēniņu noskaidrojām, kas notiek uz ledus?
Pielikām mikrofonu un devāmies uz treniņu!
Noskaties!

Spēļu kalendārs

Nothing to show