Televīzija Jūsu biznesam tagad izdevīgāk

Izvēlieties īpaši biznesam piemērotu televīzijas risinājumus birojiem un publiski pieejamām telpām. Piesakiet un iegūstiet 50% atlaidi pirmajiem 3 tās lietošanas mēnešiem!

Pieteikties konsultācijai

Televīzijas tehnoloģiskie risinājumi

Go3 saturs pieejams ierīcēs ar piekļuvi internetam

Nav nepieciešams papildu tehniskais aprīkojums

Piemērots nelieliem uzņēmumiem, vietās ar labu interneta pieejamību

Pieejami 35 televīzijas kanāli

Cena, sākot no 20 EUR / mēn. birojiem

Cena, sākot no 39 EUR/mēn publiskām telpām

Satelīttelevīzija, kas pieejama visā Latvijā

TV signāla nodrošināšanai nav nepieciešams interneta pieslēgums

Piemērota vietām bez stabila interneta pieslēguma.

Pieejami 33 televīzijas kanāli

Cena, sākot no 39 EUR / mēn. publiskām telpām

Individuāli risinājumi

Sagatavosim televīzijas piedāvājumu tieši Jūsu uzņēmuma tehnoloģiskajām vajadzībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Go3 ir video satura platforma, kas piedāvā skatīties televīzijas kanālus, izmantojot internetu. Go3 saturam ir iespējams piekļūt teju visās viedierīcēs, un visur, kur ir pieejams internets ar atbilstošu ātrumu. Lai baudītu Go3 saturu nepieciešams tikai lejupielādēt Go3 aplikāciju, vai arī doties uz mājas lapu – www.go3.lv
Home3 ir satelīttelevīzija, kas pieejama visā Latvijā. Pateicoties izmantotajai tehnoloģijai, šī televīzija ar teicamu signāla kvalitāti pieejama bez interneta pieslēguma.
Ja ir pieejams stabils interneta pieslēgums ar ātrumu vismaz 10 Mb/s (katrai ierīcei), Go3 būs atbilstoša izvēle. Ja vietā, kur nepieciešama televīzija, interneta nav vai tā ātrums mēdz svārstīties, piemērotāks būs Home3 satelīttelevīzijas pieslēgums. Bites biznesa klientu menedžeri palīdzēs atrast piemērotāko TV risinājumu tieši Jūsu biznesa vajadzībām.
Nē, privāto Go3 televīzijas pieslēgumu drīkst izmantot tikai privātām vajadzībām. Biznesa vajadzībām (uzņēmuma telpās, kafejnīcās, frizētavās, viesu namos u.c.) drīkst izmantot tikai biznesa televīzijas pieslēgumu, kas paredzēts rādīšanai publiski pieejamās vietās.
Lai skatītos Go3 televīziju, nepieciešama atbilstoša ierīce ar interneta pieslēgumu. Jūs varat pārliecināties, vai izvēlētā ierīce būs saderīga ar Go3 pakalpojumu, sekojot saitei šeit.
Go3 ir iespējams lietot ar jebkuru mobilo vai fiksēto internetu. Lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu, mēs rekomendējam internetu ar ātrumu vismaz 10Mb/s (katrai ierīcei).
Jūsu Go3 konts tiks izveidots pēc pakalpojuma līguma parakstīšanas. Uz līgumā norādīto e-pasta adresi, saņemsiet ziņu lūdzot izveidot savu Go3 paroli. Ja ziņu e-pastā nesaņemat (tā aizkavējusies vai ieklīdusi starp mēstulēm), paroli ir iespējams izveidot arī, ieejot www.Go3.lv, spiežot “Pieslēgties” un izvēloties “Aizmirsi savu paroli?”. Norādiet e-pasta adresi, kuru norādījāt līgumā un sagaidiet ziņu par paroles atjaunošanu.
Home3 satelīttelevīzijas pakalpojumu (pēc līguma parakstīšanas) pieslēdz Home3 meistari, kas nodrošinās un uzstādīs arī visu pieslēgumam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu.