Jaunie tarifu plāni vēl jaudīgākai biznesa ikdienai!

Bite Bizness piedāvā vienkārši saprotamus mobilo sakaru tarifu plānus biznesam, kas piedāvā neierobežotus sakarus Latvijā un Eiropā, kā arī tieši Jūsu uzņēmumam atbilstošu interneta apjomu.

Bizness Standarts

LatvijāEiropā
Internets
300MB
Zvani & SMS
Neierobežoti zvani visu operatoru tīklos Latvijā

Bizness Standarts 10GB

LatvijāEiropā
Internets
10 GB
Zvani & SMS
Neierobežoti zvani visu operatoru tīklos Latvijā

Bizness Bezlimits

LatvijāEiropā
Internets
25 GB
Zvani & SMS
Neierobežoti zvani visu operatoru tīklos Latvijā

Vēlos uzzināt vairākApskatīt citus tarifu plānus

Biežāk uzdotie jautājumi

Kļūstiet par biznesa klientu, aizpildot pieteikuma formu vai zvanot uz Bites klientu apkalpošanas numuru 22550000.
Ikviens var kļūt par Bites klientu, saglabājot esošo telefona numuru! Mobilā telefona numura saglabāšana ir pakalpojums, kas ļauj mobilo pakalpojumu abonentam vienkārši un bez maksas pāriet no viena operatora uz citu ar sev piederošo numuru.

Visi LMT un Tele2 klienti, gan ar pastāvīgo pieslēgumu, gan priekšapmaksas, var brīvi pāriet uz Biti, saglabājot savu esošo numuru.
Ja Jums šobrīd vēl nav pieslēgts kāds no jaunajiem biznesa tarifu plāniem, tad, izvēloties kādu no tiem, tarifu plāna maiņa notiks uzreiz.

Ja izvēlēsieties nomainīt tarifu plānu uz vērtīgāku, tad tarifu plāna maiņa notiks uzreiz jebkurā kalendārā mēneša brīdī – neierobežotu reižu skaitu.

Ja vēlēsieties pāriet uz mazāku tarifu plānu, tad tarifu plāna maiņa notiks ar nākamā kalendārā mēneša pirmo datumu – tarifu plānu uz mazāku iespējams nomainīt reizi mēnesī.
Pēc līguma un pieteikuma parakstīšanas Jums tiks izsniegta SIM karte, un numurs pārnāks Bites tīklā 2. darba dienā pēc dokumentu parakstīšanas dienas.

Bite sazināsies ar Jūsu pašreizējo operatoru un, ievērojot stingri noteiktus termiņus, apstiprinās numura saglabāšanas pieteikumu vai noraidīs to. Jums par to nav jāuztraucas, Bite parūpēsies par visām juridiskajām prasībām.