Drošs biznesa internets

ANTIVĪRUSS

Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar Bites interneta tarifu plāniem pakalpojums pieejams bez maksas 2 mēnešus.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Saplēsts planšetes ekrāns?

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Negadījumi notiek. Saplēsts planšetes ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Ar Bites interneta tarifu plāniem, pirmo reizi iegādājoties jaunu planšeti Bitē, tās ekrāns būs apdrošināts uz vienu mēnesi bez papildu maksas. Biznesam nav nepieciešami lieki izdevumi!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Neizejot no biroja

PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Tikt pie ātra 4G biznesa interneta ir vienkārši! Nav pat jāpieceļas no krēsla - piesakiet Bites Internetu Birojam savam biznesa menedžerim vai izvēlieties to mūsu mājas lapā, un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā. Jā, gan pilsētas centrā, gan zemnieku saimniecībā tālu no lielceļiem.

Neieslēdziet internetu birojā

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izmantojiet interneta jaudu telefonā, planšetdatorā, datorā vai ar rūteri pārvēršot to par Wi-Fi internetu visam birojam.

upUz augšu