Internets Birojam

20,34 € / mēn.
Pasūtījuma pārskats
Internets Birojam
20,34 € / mēn.
Stationary router
1 €
20,34 € / mēn.
24 mēnešu nomaksas periods
 • Ar Internets Birojam tarifu plānu tajā iekļauto neierobežoto datu apjomu Latvijā iespējams izbaudīt gan datorā, gan izveidojot uzņēmuma Wi-Fi tīklu ar stacionārā rūtera starpniecību. Izbaudiet nepārtrauktu drošību internetā ar plānā iekļauto Antivīrusu (bez maksas uz 2 mēnešiem). Izmantojiet internetu gan ikdienas darbiem, gan liela apjoma failu augšup un lejupielādēšanai.

  Līguma kopsavilkums pieejams šeit.

 • Bonusi

  Jaunais pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

  Jūs varēsiet parūpēties par savas ierīces drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 1,24 EUR/mēn. bez PVN. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi pieslēguma numura lietošanas laikā.

  Piedāvājam Jūsu jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek.

  Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas ierīces iegādes brīdī, tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Jūs varēsiet parūpēties par telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2,99 EUR/mēnesī.

  Izvēloties interneta tarifu plānu, rūteris jau ir iekļauts cenā, slēdzot līgumu uz 24 mēn.! Nodrošini teicamu internetu visām ierīcēm!

  Izmantojiet iespēju un piesakieties 7 dienu interneta testam, lai izmēģinātu interneta ātrumu uz savas ādas. Piesakieties testam, neizejot no mājas – mēs ar Jums sazināsimies un piegādāsim visu nepieciešamo. Testa periods ir 7 dienas. Ja būsiet apmierināts ar interneta ātrumu un kvalitāti, beidzoties izmēģinājuma periodam, testa ierīci un/vai SIM karti, varēsiet paturēt un lietot internetu bez raizēm. Ja, beidzoties testa periodam, nebūsim Jūs pārliecinājuši, testa ierīci varēsi atgriezt atpakaļ.

  Piedāvājums spēkā, slēdzot nomaksas līgumu uz 24 mēnešiem ar norādīto tarifu plānu. Izbeidzot pakalpojuma līgumu vai mainot tarifu plānu uz zemāku, ierīces atlikusī vērtība ir jāizmaksā pilnā apmērā. Cenas norādītas bez PVN.

  EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

  Nenovērsiet uzmanību no svarīgākā! Iegādājoties jaunu planšeti Bitē ar interneta tarifu plānu Internets Birojam, saņemiet ekrāna apdrošināšanu 1 mēnesi bez maksas. Parūpējieties par Jūsu uzņēmuma planšetes ekrāna drošību arī pēc bezmaksas pakalpojuma beigām par 2,99 EUR/mēnesī.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  ANTIVĪRUSS

  Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar interneta tarifu plānu Internets Birojam - drošība, ko garantē Antivīruss Jums ir pieejama bez maksas uz 2 mēnešiem.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  PLAŠS 4G INTERNETS

  4G internets piešķir ātrumu darbiem, lai kurā Latvijas vietā aizved biznesa darīšanas. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izmantojiet 4G interneta jaudu planšetē gan birojā, gan ceļā pie klientiem.

  PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

  Tikt pie jaudīga interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav jāzaudē vērtīgais laiks – vienkārši jāpiesaka izvēlētais interneta tarifu plāns mūsu mājas lapā vai sazinoties ar Bites biznesa menedžeri. Interneta SIM karti piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā.

  7 DIENU TESTS BEZ MAKSAS

  Izmantojiet iespēju un piesakieties 7 dienu interneta testam, lai izmēģinātu interneta ātrumu savā birojā vai darba telpās. Piesakies testam pie sava Bites Biznesa menedžera un mēs ar Jums sazināsimies, lai piegādātu visu nepieciešamo. Ja, beidzoties testa periodam, nebūsim Jūs pārliecinājuši, testa ierīci varēsiet atgriezt Bites Biznesa menedžerim vai tuvākajā Bites salonā.

  RŪTERIS IEKĻAUTS CENĀ

  Izvēloties interneta tarifu plānu Internets Birojam - rūteris jau ir iekļauts cenā, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem! Nodrošiniet teicamu internetu visām ierīcēm Jūsu uzņēmumā!

  upUz augšu

  Jurists lūdza pateikt