Bizness 30 GB

9,60 € / mēn.
Pasūtījuma pārskats
Bizness 30 GB
9,60 € / mēn.
Stationary router
1 €
9,60 € / mēn.
24 mēnešu nomaksas periods
 • Bizness 30 GB internets būs īstais tarifu plāns, ja internetu nepieciešams izmantot uzņēmuma sociālo tīklu kontu pārvaldīšanai, reizi pa reizei augšup vai lejupielādējot video vai cita formāta failus.

  Līguma kopsavilkums pieejams šeit.

 • Bonusi

  Jaunais pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

  Jūs varēsiet parūpēties par savas ierīces drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 1,24 EUR/mēn. bez PVN. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi pieslēguma numura lietošanas laikā.

  Piedāvājam Jūsu jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek.

  Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas ierīces iegādes brīdī, tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Jūs varēsiet parūpēties par telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2,99 EUR/mēnesī.

  Piedāvājums spēkā, slēdzot nomaksas līgumu uz 24 mēnešiem ar norādīto tarifu plānu. Izbeidzot pakalpojuma līgumu vai mainot tarifu plānu uz zemāku, ierīces atlikusī vērtība ir jāizmaksā pilnā apmērā. Cenas norādītas bez PVN.

  EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

  Nenovērsiet uzmanību no svarīgākā! Iegādājoties jaunu planšeti Bitē ar interneta tarifu plānu Bizness 30 GB internets, saņemiet ekrāna apdrošināšanu 1 mēnesi bez maksas. Parūpējieties par Jūsu uzņēmuma planšetes ekrāna drošību arī pēc bezmaksas pakalpojuma beigām par 2,99 EUR/mēnesī.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  ANTIVĪRUSS

  Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem. Ar interneta tarifu plānu Bizness 30 GB internets drošība, ko garantē Antivīruss Jums ir pieejama 2 mēnešus bez maksas. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi interneta tarifu plāna izmantošanas laikā.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  PLAŠS 4G INTERNETS

  4G internets piešķir ātrumu darbiem, lai kurā Latvijas vietā aizved biznesa darīšanas. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izmantojiet 4G interneta jaudu planšetē gan birojā, gan ceļā pie klientiem.

  PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

  Tikt pie jaudīga interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav jāzaudē vērtīgais laiks – vienkārši jāpiesaka izvēlētais interneta tarifu plāns mūsu mājas lapā vai sazinoties ar Bites biznesa menedžeri. Interneta SIM karti piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā.

  upUz augšu

  Jurists lūdza pateikt