EKRĀNA APDROŠINĀŠANA BIZNESAM

Iegādājoties jaunu ierīci Bitē, izmantojiet iespēju to apdrošināt. Lai bizness neapstājas saplēstā ekrānā!

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA SNIEDZ VAIRĀK

 

Drošības sajūta

Izmantojiet tikko iegādāto ierīci pilnvērtīgi! Ekrāna apdrošināšana ļauj to lietot drošāk

 

Uzreiz vai nekad

Pieslēdziet ekrāna apdrošināšanu jaunas ierīces pirkuma brīdī! Vēlāk tas nebūs iespējams

 

Gudrās rokās

Par ierīces saplīsušā ekrāna maiņu parūpēsies Bites apdrošināšanas partneris Aon Baltic

GUDRI IR NEMAKSĀT DIVREIZ!

Ar Ekrāna apdrošināšanu Jūs varēsiet aizmirst par iespaidīgajām summām, kādas izmaksā saplīsuša telefona ekrāna maiņa.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Ja gadījies saplēst apdrošinātās ekrānu, tad piesakiet apdrošināšanas gadījumu izmantojot saiti bite.lv/ekrana-apdrosinasana

Jums būs nepieciešams norādīt telefona numuru uz kuru ir noformēta ekrāna apdrošināšanas polise un telefona IMEI kodu vai apdrošināšanas polises numuru. Ievērojiet, ka ekrāna apdrošināšanas gadījums ir jāpiesaka 7 darba dienu laikā kopš ekrāns ticis saplēsts.

Bites Ekrāna apdrošināšanu ir iespējams pieslēgt jaunas iekārtas iegādes brīdī - gan pērkot iekārtu Bites salonos, gan Bites e-veikalā.

Jūs varat atteikties no apdrošināšanas jebkurā brīdī, sūtot SMS ar tekstu “STOP EKRANS” uz numuru 1600 un ar tekošā mēneša pēdējo dienu apdrošināšanas tiks atslēgta. Atslēdzot apdrošināšanu, atjaunot to konkrētai ierīcei nav iespējams.

Ekrāna apdrošināšana ir attiecināma uz Bitē iegādātajiem telefoniem un planšetēm un ir pieslēdzama vienīgi ierīces iegādes mirklī.

Apdrošināšanas kopējais termiņš nepārsniegs 48 mēnešus kopš ierīces iegādes brīža. Apdrošināšanas ietvaros apdrošināts tiek tikai ierīces ekrāna (bet ne citas ierīces daļas) nejaušs mehānisks bojājums, ja tā vērtība nepārsniedz 500 EUR. Par bojājumu netiek uzskatīts skrāpējums, švīka un cits nebūtisks estētisks defekts. Ja ekrāna bojājuma gadījumā tiek bojāta cita detaļa, tās maiņa notiek par papildus maksu, par to iepriekš brīdinot.

Vienam telefona numuram ir iespējams piesaistīt vienu ierīces apdrošināšanu. Atlaide apdrošināšanas maksai (1 vai 12 mēneši) pieejama tikai vienu reizi telefona numura izmantošanas laikā. Gadījumā, ja numurs ir atslēgts ilgāk par vienu mēnesi, apdrošināšana tiek automātiski atslēgta ar tekošā mēneša pēdējo dienu.

Jūs varat atteikties no apdrošināšanas jebkurā brīdī, sūtot SMS ar tekstu “STOP EKRANS” uz numuru 1600 un ar tekošā mēneša pēdējo dienu apdrošināšanas tiks atslēgta. Atslēdzot apdrošināšanu, atjaunot to konkrētai ierīcei nav iespējams.

Pilni apdrošināšanas noteikumi