INTERNETS BIZNESAM, KAS IET PĀRI EEZ ROBEŽĀM

Biznesam mūsdienās vairs nav robežu. Komandējums var aizvest gan uz kaimiņvalsti, gan viņpus Eiropas robežām. Tāpēc Bite rūpējas, lai turpmāk dodoties uz TOP 25 galamērķiem ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas, internets būtu par fiksētu cenu!

IEGUVUMI

Liels telefona rēķins nav labākais, ko var atvest mājās no komandējuma… Tāpēc, esot ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas un lietojot sakarus kādā no Bitei draudzīgajiem ārzemju tīkliem, pieslēdziet Bites internetu par fiksēto maksu! Tas ir veids, kā izbaudīt internetu, bet vienlaikus turēt grožos datu patēriņu, esot ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas.:

  • 400 MB uz 7 dienām. Lieto arī vairākās valstīs ceļojuma laikā
  • Fiksēta maksa - rēķins bez nepatīkamiem pārsteigumiem
  • Bez papildu datu soļiem pēc pārtērēšanas, bez papildu maksām

LIETOJIET DROŠI 25 VALSTĪS ĀRPUS EEZ:

Datu pakas | Bite

KĀ PIESLĒGT


Pieteikuma SMS, apstiprinājuma SMS un gatavs. Pieslēdziet Bites interneta pasaules pārklājumu jau ceļojuma laikā un lietojiet to 7 dienas, kopš pieslēgšanas brīža. Pieteikuma SMS ir bezmaksas, neatkarīgi no valsts kurā atrodaties interneta pieslēgšanas brīdī.

  1. SŪTIET SMS UZ 1890
  2. Īsziņas tekstā rakstiet: "PAS 400"

  3. SAŅEMIET APSTIPRINĀJUMU
  4. Mēs atsūtīsim apstiprinājuma īsziņu, pēc kuras saņemšanas varēsiet droši lietot internetu 7 dienas, kopš pieslēgšanas brīža.

  5. BEZ BAILĒM PAR PĀRTĒRĒŠANU
  6. Kad 80% no pieslēgtajiem 400 MB būs iztērēti, mēs atgādināsim ar SMS. Tāpat arī brīdī, kad būs iztērēti visi 400 MB. Lietojiet droši, Bite dos ziņu, ja kas!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc jāiegādājas ceļojumu apdrošināšana?

Kāpēc jāiegādājas ceļojumu apdrošināšana?

Kāpēc jāiegādājas ceļojumu apdrošināšana?