• 0% nomaksa
 • Bezmaksas piegāde
 • 14 dienu atgriešana
 • Plaša zīmolu izvēle
Arlo

Go 2 HD videonovērošanas kamera

Balts

Arlo Go 2 HD videonovērošanas kamera

Arlo Secure 30 dienu video arhīvs bez maksas
 • Go 2 HD videonovērošanas kamera
 • Go 2 HD videonovērošanas kamera
 • Go 2 HD videonovērošanas kamera
 • Go 2 HD videonovērošanas kamera
 • Go 2 HD videonovērošanas kamera
 • Go 2 HD videonovērošanas kamera
1 / 2
 • Papildu labumi Šis pirkums ļauj iegūt vairāk!

 • Iegādājoties Arlo Go 2 HD novērošanas kameru, mobilās aplikācijas Arlo Secure paplašinātā versija ar 30 dienu video arhīvs, interaktīviem video paziņojumiem, objekta identificēšanas funkciju un citām priekšrocībām uz 24 mēnešiem pieejama bez maksas! Piedāvājums spēkā, kamēr prece ir noliktavā.

 • 0% nomaksā

  18,75 €/ mēn.

 • Pērkot uzreiz

  450,00 €

Nomaksas periods (mēn.)

Zināt un pierādīt vienmēr ir svarīgi

Mūsdienās ir svarīgi parūpēties par savu drošību un būt informētam par to, kas notiek Tavā īpašumā, kad pats tur neatrodies. Daži joprojām nodarbojas ar piekūnu audzēšanu, kas savam saimniekam pastāsta par lidojumā redzēto, izmantojot ilgos treniņos iemācītas specifiskas skaņas. Bet ražotājs Arlo piedāvā šim nolūkam modernāku un krietni vien ērtāku risinājumu portatīvas un mitrumizturīgas videonovērošanas kameras izskatā.

Arlo Go 2 ir uzstādāma gan telpās, gan ārpus tām, pateicoties 4G/3G mobilā tīkla un Wi-Fi savienojumiem, microSD atmiņas kartes atbalstam un iespējai pievienot atsevišķi iegādājamu saules paneli, ilgstošai un autonomai darbībai. Kameras spējas īpaši izceļ augsta 1080p video izšķirtspēja, 130 grādu plats skata leņķis un krāsaina nakts redzamība, lai nekas netiktu noslēpts no Tavām acīm ne piemājas mauriņā, ne pie garāžas, ne telts tuvumā, kad esi atpūtā pie dabas krūts.

Rūpēties par drošību ir gudri

Šī ir vieda kamera. Ko tas īsti nozīmē? To, protams, var savienot ar viedtālruni. Tajā ir iestrādāts skaļrunis un mikrofons, tādēļ varēsi aprunāties ar personu, kas ir nonākusi kameras tuvumā. Tajā ir ietverta sirēna un spēcīgs lukturis, lai Tu varētu sabiedēt kādu, kuram nav jāatrodas Tava īpašuma tuvumā. Tajā ir ierīkots kustību sensors, kas noteiks pārvietošanos tā redzes laukā un informēs Tevi ar ziņojumu viedtālrunī un e-pastā, un kamera ir integrējama arī viedā mājokļa ekosistēmā. Turklāt pastāv iespēja vienā platformā savienot vairākas kameras, lai Tev būtu mierīgs prāts par visu savu plašo īpašumu.

Savukārt, izmantojot Arlo Secure abonementu, Tu varēsi iezīmēt konkrētas zonas (kad ierīce ir pievienota strāvas kabelim) kameras plašajā skatā, par kurām Tev pienāks paziņojumi noteiktas kustības gadījumā, ignorējot ārpus tām notiekošo, lai Tu, piemēram, nesaņemtu ziņas par satiksmi piemājas ieliņā, un piekļūtu pēdējo 30 dienu video ierakstiem mākoņpakalpojumā. Parūpējies par savu un savas mantas drošību, lai kur arī Tu atrastos!

Skaidri un gaiši

Ierīce nodrošina augstas izšķirtspējas video pat diennakts tumšajā laikā.

Ar SIM karti

Internetu un piekļuvi kamerai tiešsaistē nodrošina Bites SIM karte.

Video arhīvs

Kameras fiksētais saturs 7 dienas droši tiek uzglabāts Arlo mākonī.

Ar skaņu

Arlo Go kamera nodrošina iespēju dzirdēt un atbildēt uz notiekošo.

Vienkārši un droši

Arlo Go 2 HD mobilā novērošanas kamera ir ūdens un sala izturīga. Pateicoties iebūvētajam akumulatoram un individuālajam interneta pieslēgumam, tā nodrošina daudzpusīgu videonovērošanu visur, kur pieejams Bites tīkla pārklājums. Kamera automātiski brīdina saimnieku par novērotu kustību un nepieciešamības gadījumā iespējams aktivizēt arī trauksmes signālu.

Uzzini vairāk

KAMERA

Video izšķirtspēja (maks. px)HD 1080p

AKUMULATORS

Akumulatora darbības ilgums (maks. dienu skaits)4 mēn.

KOPĒJIE PARAMETRI

Izmantojams ārpus telpām
Kustību sensors
Kameras redzamības leņķis180
Integrēts apgaismojums
Nakts redzamība
Divvirzienu audio