Bite 500 MB | Bite

Bite 500MB + 500MB

Latvija un Eiropa

LatvijāEiropā

Dati

1 GB

Zvani

SMS

Zvani uz Eiropu

50 min.
8,50 € / mēn.

 • Dubultojam internetu

  Izvēlies tarifu plānu ar divkāršu datu apjomu un izbaudi dubultos datus, kamēr vien izmantosi šo tarifu plānu.


  Piedāvājums pieejams līdz 01.03.2020 pieslēdzot jaunu numuru ar tarifu plānu Bite 500 MB, Bite 2 GB, Bite 5 GB vai Bite 10 GB. Papildu datu apjoms derīgs kamēr tiek izmantots izvēlētais tarifu plāns. Piedāvājums pieejams tikai bite.lv

 • Bonusi

  Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

  Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi viedtālrunī, planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

  Ar jaunajiem Tarifu plāniem mīļākās TOP aplikācijas lieto bez limita, cik vien vēlies!

  Mēs esam parūpējušies, lai pirmo reizi pieslēdzot kādu no pamata tarifa plāniem, Tu varētu lietot TOP aplikācijas (Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze) bez interneta uzskaites - iepazīšanās periods ir atkarīgs no Tava izvēlētā balss tarifu plāna.

  8,50 € / mēn.

  EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

  Negadījumi notiek. Saplēsts telefona ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Pirmajā reizē, iegādājoties jaunu telefonu ar Bite 500 MB tarifu plānu, tā ekrāns būs apdrošināts uz 1 mēnesi bez papildu maksas. Lieki uztraukumi lai paliek citiem!

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  ANTIVĪRUSS

  Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar Bite 500 MB tarifu plānu pakalpojums pieejams 3 mēnešus bez maksas.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  CEĻOJUMU APDROŠINĀŠANA

  Izvēlies tikai patīkamus piedzīvojumus! Drošība ir vienas īsziņas attālumā. Iepazīsti Compensa ceļojumu apdrošināšanu Bites klientiem, kas pavadīs Tevi, un kopā ar Tevi ceļojošos ģimenes locekļus, turpmākajos ceļojumos visā pasaulē.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  NEIEROBEŽOTS INTERNETS APLIKĀCIJĀM

  Iepazīsti neierobežotu saziņas brīvību! Pirmo reizi pieslēdzot Bite 500 MB tarifu plānu, Tu varēsi lietot Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze bez interneta uzskaites 3 mēnešus bez papildu maksas. Ir vērts iepazīt savus interneta lietošanas paradumus!

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  PLAŠS 4G INTERNETS

  4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un aizraujošām izklaidēm. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

  SAZIŅA EIROPĀ

  Nemaini ikdienas ieradumus, lieto telefonu kā ierasts arī ceļojot. Zvani, sūti SMS un lieto internetu 35 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas. Sazvani savējos no Eifeļa torņa, sūti īsziņu ar labajām ziņām no izstādes Dublinā vai vienkārši izmanto navigācijas aplikācijas īstā ceļa meklējumos.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  STARPTAUTISKIE ZVANI UZ EIROPU

  Sazvani draugus un radus, kas uz ilgāku vai īsāku laiku devušies Eiropas plašumos. Droši sazinies arī ar tiem, kuri lieto Eiropas valstu operatoru pieslēgumu. Bite 500 MB tarifu plānā iekļautas 50 minūtes zvaniem uz EEZ valstīm bez papildu maksas.

  Vairāk par pakalpojumu šeit.

  up Uz augšu

  Jurists lūdza pateikt

  Jurists lūdza pateikt

  Pārnāc uz Biti un saņem labāko tarifu plāna piedāvājumu