#kopāspēks rūpēs par cilvēkiem

Viena no Bites pamatvērtībām ir rūpes par cilvēkiem, un mēs no sirds cienām tos, kas rūpējas ik dienu. Šobrīd tiem, kas nepaguruši gādā par citiem, vēl vairāk nepieciešams mūsu atbalsts!

Atbalstīsim kopā!

Dr. Klauns

SOS Bērnu ciemati sniedz bērniem ģimeni, kurā izaugt laimīgiem, un biedrība Dr. Klauns ļauj mazajiem pacientiem pārdzīvot laiku slimnīcā ar smaidu. Mūsu sociālo partneru misijas ir nenovērtējamas, bet to esamība – atkarīga no ziedojumiem.

Šis ir sarežģīts, nedrošības pilns laiks. Ziedojumu skaits ir ievērojami sarucis, apdraudot patiesi vērtīgo organizāciju pastāvēšanu, taču mēs ticam, ka #kopāspēks pierādīs – cilvēcība uzvar grūtības. Ziedo un pievienojies rūpēs par cilvēkiem!

SOS Bērnu ciemati

SOS Bērnu ciemati ir vieta, kur bērniem, kas palikuši bez vecāku aprūpes, ir iespēja uzaugt ģimenē, saņemt neviltotu mīlestību, būt drošībā, socializēties un mācīties. Viens no biedrības galvenajiem mērķiem ir sniegt mazajiem laimīgu bērnību un sagatavot bērnus pieaugušo dzīvei, dodot vērtīgas zināšanas un prasmes, lai topošie pieaugušie nākotnē spētu parūpēties par sevi un saviem tuviniekiem. Katru gadu biedrība gādā par vairāk nekā 880 bērniem, kļūstot par viņu atbalsta punktu piepildītai dzīvei.

Lai SOS ģimenes varētu audzināt pieņemtos bērnus, tām nepieciešams ziedotāju atbalsts. Šobrīd ziedojumu skaits ir sarucis, taču nepārtraukta, regulāra ziedojumu plūsma ir sevišķi būtiska, lai ģimenes spētu plānot līdzekļus un bērni saņemtu nepieciešamo. Atbalstot SOS Bērnu ciematus, atbalstīsim īstu bērnību un pamatu laimīgai dzīvei!

Ziedo pārskaitot

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Reģ. nr. 40008029381
SEB: LV56UNLA0050011994184
Swedbank: LV65HABA0551033254521
Luminor: LV44NDEA0000083612402

SOS Bērnu ciemati

Biedrība Dr. Klauns

Dakteri Klauni strādā, lai satraucošajā slimnīcas vidē nestu smaidus, kas ļauj mazajiem pacientiem justies priecīgāk, mierīgāk un atveseļoties ātrāk. Ik gadu Dakteru Klaunu klātbūtni, atbalsta un sirds siltumu saņem vairāk nekā 10 000 bērnu!

Medicīnas klaunāde ir īpašs arods, kam nepieciešama nopietna, profesionāla sagatavošanās, topot par psihologu un aktieri vienā personā. Dakteru Klaunu apmācības un regulāra darbošanās Latvijas slimnīcās, kur ārstējas bērni, ir iespējama vienīgi pateicoties ziedojumiem. Ziedojumu regularitāte ļauj plānot Dakteru Klaunu darbību ilgtermiņā. Mēs varam pārvērst bērnu laiku slimnīcās, padarīt to gaišāku un smaidiem bagātāku – atbalstot Dakteru Klaunu darbu!

Ziedo pārskaitot

Biedrība "Dr. Klauns"
Reģ.nr. 40008199816
SEB : LV43UNLA0050019740644

Biedrība Dr. Klauns