• Рассрочка 0%
  • Бесплатная доставка
  • Фестиваль фильмов
  • 14-дневный возврат
Samsung

65" QE65S95BATXXH

Samsung 65" QE65S95BATXXH

  • 65" QE65S95BATXXH
  • 65" QE65S95BATXXH
  • 65" QE65S95BATXXH
  • 65" QE65S95BATXXH
  • 65" QE65S95BATXXH
1 / 2
Сравнить

НДС

Общая сумма, выплачиваемая ежемесячными платежами за устройство, будет 1794.00 EUR

Срок оплаты (мес.)

Attēla un skaņas baudījums

Iepazīsties ar jaudīgo Samsung televizoru, kura ekrāns ataino Tevis iecienīto saturu augstās 4K attēla izšķirtspējas detalizācijā un OLED tehnoloģijas radītajās reālistiskajās krāsās, turklāt displeja veids nodrošina ar to, ka tas ir labi saskatāms arī no sānu leņķiem, lai neviens lielā filmu vakara viesis nejustos apvainots. Spēcīgie Dolby Atmos skaļruņi ar OTS tehnoloģijas atbalstu uzbur telpu piepildošu, visaptverošu skaņu, kas ņem vērā objektu atrašanās vietu ekrānā, lai, attiecīgi reaģējot, gādātu par notikumu klātbūtnes sajūtu. Moderno spēļu konsoļu īpašnieki īpaši var priecāties par Motion Xcelerator Turbo+ funkciju, kas ļauj izbaudīt videospēles minētajā 4K izšķirtspējā ar 120 Hz attēla atjaunināšanas biežumu, kas garantē košu attēlu plūstošās, dabiskās kustībās.
bite.lv | Bite
bite.lv | Bite

Ikdienā noderīgas funkcijas

Mūsdienās mēs diemžēl paliekam arvien aizņemtāki, tādēļ ir labi, ka tehnoloģijas ap mums var ietaupīt mūsu laiku vai pat piedāvāt jaunas iespējas komfortam un dažādu procesu uzlabošanai. Šī viedā televizora Smart Hub vidē ir iespējams viegli piekļūt un izvēlēties sev vēlamo skatīšanās saturu, SmartThings atbalsts ļauj pārskatāmi pārvaldīt gudrā mājokļa dažādās ierīces vienuviet, turklāt to ir iespējams darīt izsakot komandas, pievienojot Tevis izvēlēto balss asistentu. Ja rodas nepieciešamība, Tu vari bez vadiem pievienot televizoram savu datoru vai saderīgo viedtālruni, lai lielā ekrānā piekļūtu sev svarīgiem datiem no šīm ierīcēm, vai izmantot MultiView funkciju, kas ļauj televizorā vienlaicīgi skatīties pārraižu saturu un, piemēram, komunicēt tērzētavā, ko lieto savā viedierīcē.

ЭКРАН

Размер экрана (дюймы)65
Соотношение сторон экрана16:9
Изогнутый экранНет
Разрешение экранаUHD 4K (3840x2160 px)
СерияSamsung OLED
Технология экранаOLED
Технология 3DНет

РАЗМЕРЫ И ВЕС

Ширина (мм)1444,3
Высота (мм)897,6
Глубина (мм)288,2
Вес (кг)25,5
Размеры VESA (мм) 300 x 200
Размеры упаковки (мм)1650 x 950 x 170
Вес упаковки (кг)33,8

АУДИО

ЗвукDolby Digital Plus
Выходная мощность аудио (W)60

БЕСПРОВОДНЫЕ ПОДКЛЮЧЕНИЯ

BluetoothДа
Wi-FiДа
Wi-Fi DirectДа
DLNAДа

ФИЗИЧЕСКИЕ ПОДКЛЮЧЕНИЯ

Ethernet (LAN)Да
HDMI4
USB Type-A2

ПАРАМЕТРЫ СИСТЕМЫ

Smart TVДа
Функции„Auto Game Mode (ALLM)“, „Surround Sound“, „Bixby“, „Google Assistant“, „Multi-View“, „Connect Share™ (HDD)“
ЦветЧёрний

Подробная информация

Маркировка энергоэффективности помогает потребителям выбирать продукты, которые потребляют меньше энергии и ресурсов, тем самым снижая эксплуатационные расходы. Эти рекомендации разработаны, чтобы помочь вам понять требования к маркировке энергоэффективности, которые необходимо соблюдать при продаже электроприборов через Интернет. Они помогут обеспечить соблюдение действующего законодательства.

Технический лист