• 0% nomaksa | Bite Рассрочка 0%
  • Bezmaksas piegāde | Bite Бесплатная доставка
  • Atpirkums | Bite Скупка

Распроданный К сожалению в данный момент устройство недоступно для покупки.

Blackview

BV6600 Pro

Blackview BV6600 Pro

  •  1 img.
  •  2 img.
  •  3 img.
  •  4 img.
1 / 2

Хочу получить на свою электронную почту сообщение, когда товар снова будет доступен.

Товар в данный момент недоступен для покупки на сайте Проверить наличие в салонах

Blackview

BV6600 Pro

Хочу получить на свою электронную почту сообщение, когда товар снова будет доступен.

Blackview

BV6600 Pro Чёрный 64 GB: Описание

Izturība ikdienā

Ja Tu mēdz pavadīt savas brīvdienas vai pat darba dienas pie dabas krūts – ārpus biezi apdzīvotām vietām, tad Tu lieliski zini, ka parasts viedtālrunis ne vienmēr un visur var nodrošināt ar nepieciešamajām funkcijām dažādu ierobežojumu dēļ. Tieši tādēļ BV6600 Pro viedtālrunis ir izstrādāts atbilstoši IP68 un IP69k aizsardzības klasēm, lai tas nebītos ne mitruma un tā spiediena ietekmes, ne putekļu un augstu temperatūru iedarbību, kamēr 8580 mAh jaudīgais akumulators ir spējīgs darbināt ierīci līdz pat 430 stundām uzgaidīšanas režīmā. Viedtālrunis Taviem piedzīvojumiem, ceļojumiem, darbam un ikdienai.
bite.lv | Bite
bite.lv | Bite

Lietošanas ērtības

Ja reiz Tu plāno izmantot ierīci diendienā, ir jāuzzina, uz ko šis viedtālrunis īsti ir spējīgs. Sāksim ar kamerām – ierīcē ir iestrādāts 16 MP trīs aizmugurējo Samsung ražotāja kameru kopums un 8 MP Sony ražotāja kamera pašportretiem, kas nodrošina ar kvalitatīvu statisko un kustīgo uzņēmumu veikšanu, tiesa, nesniedzot dārgākajās ierīcēs ietverto kameru īpaši lielo attēla izšķirtspēju, jo šis telefons vairāk ir paredzēts praktiskai izmantošanai. Android 11 balstītā Doke 2.0 operētājsistēma sniedz intuitīvu darbību ierīces ekrānā, NFC dāvā iespēju izmantot bezkontakta norēķinus, kamēr vairāku satelītsistēmu atbalsts ierīcē nodrošinās ātru un precīzu Tavas atrašanās vietas noteikšanā, lai ērti vari naviģēt savos pārgājienos un izbraucienos ar automašīnu. Tas vēl nav viss, bet ļausim Tev ierīci iepazīt pašam.

Termālu attēlu pielietojums

Papildinot jau augstāk minēto funkciju klāstu, jāpiemin, ka BV6600 Pro lepojas ar spējām uzņemt termālu attēlu uzņēmumus. Kas tie ir? Ko ar tiem var iesākt? Vai tas ir kāds mārketinga triks? Jautājumi ir saprotami, tādēļ jāatklāj, ka attēli, kuros gaišāk iezīmējas siltuma ķermeņi un atainojas izvēlētā punkta temperatūra, ir lieliski piemēroti ievilkto elektrokabeļu atrašanās vietu noteikšanai telpu sienās, siltuma caurlaišanas vietu uzmeklēšanai ap durvju un logu rāmjiem, noslēpušos mājdzīvnieku atrašanai zem mēbelēm, cilvēku ieraudzīšanai tumsā, dūmos un miglā, temperatūras piefiksēšanā istabā pirms mēbeļu novietošanas un daudziem citiem uzdevumiem. Protams, ka nav obligāti jāfotografē, lai izmantotu termālo attēlu kameru, bet saglabāta bilde var noderēt dažādu vietu siltuma vizuālajai salīdzināšanai. Diezgan karsta un potenciāli noderīga funkcija.
bite.lv | Bite

Blackview

BV6600 Pro Чёрный 64 GB: Техническая спецификация

ЭКРАН

Размер экрана (дюймы)5,7
Тип экранаIPS
Разрешение экрана (px)720x1440

РАЗМЕРЫ И ВЕС

Ширина (мм)79,4
Длинна (мм)159
Толщина (мм)18
Вес (г)325

КАМЕРА

Камера (Mpix)16 + 5
Передняя камера (Mpix)8
Видео (fps)1080p@30fps

ПАМЯТЬ

Встроенная память (GB)64
Оперативная память (GB)4

АККУМУЛЯТОР

Ёмкость аккумулятора (mAh)8250

ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА

Операционная системаAndroid 11

ПАРАМЕТРЫ СИСТЕМЫ

Модель процессораMediaTek MT6765V
Размер процессора (GHz)2,3
Количество SIM-карт2
SIM картаNano
Класс защитыIP68: Пыленепроницаемость и водостойкость до 30 минут на глубине до 1,5 метра + MIL-STD-810G: Ударостойкость

БЕСПРОВОДНЫЕ ПОДКЛЮЧЕНИЯ

Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Bluetooth5.0
NFCДа

ДОПОЛНИТЕЛЬНО

USB Type-CДа
GPSGALILEO GLONASS GPS
СенсорыCompass Fingerprint Gyroscope Magnetic field
3GДа
4GДа