• 0% nomaksa | Bite Рассрочка 0%
 • Bezmaksas piegāde | Bite Бесплатная доставка
 • Atpirkums | Bite Скупка

Распроданный К сожалению в данный момент устройство недоступно для покупки.

Apple

Watch Ultra 49mm Titanium Case | Trail Loop M/L

Apple Watch Ultra 49mm Titanium Case | Trail Loop M/L

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
 • 7 img.
1 / 2

Хочу получить на свою электронную почту сообщение, когда товар снова будет доступен.

Товар в данный момент недоступен для покупки на сайте Проверить наличие в салонах

Apple

Watch Ultra 49mm Titanium Case | Trail Loop M/L

Хочу получить на свою электронную почту сообщение, когда товар снова будет доступен.

Apple

Watch Ultra 49mm Titanium Case | Trail Loop M/L Чёрный: Описание

Jaudīgāks kā jebkad

Visu laiku rūdītākais un spējīgākais Apple Watch. Ar robustu titāna ietvaru, precīzu divfrekvenču GPS, izturīgu akumulatoru, kvalitatīviem mobilajiem sakariem un dizaina pielāgošanas iespējām. Always‑On Retina 49 mm ir lielākais un spožākais no Apple Watch displejiem, lai ērti parādītu vēl vairāk statistikas, rādījumu, ciparnīcu un dažnedažādu svarīgu fīču. Par ērtībām rūpējas arī vieglā, plānā un elastīgā Trail Loop siksniņa ar vienkāršu aizdari, lai to viegli varētu piekoriģēt pat treniņa laikā. Un vēl parocīgāku šī modeļa lietošanu sniedz izvirzītās pogas un lielāks Digital Crown izvēlnes rotors ar izteiktām rievām – lai visas funkcijas būtu brīvi pieejamas pat tad, ja rokās ir cimdi. Izturīgs – tas ir maigi teikts! Gaumīgais titāna ietvars rūpējas ne tikai par šī viedpulksteņa sīkstumu un noturību pret koroziju, bet arī paaugstinātās ietvara maliņas pasargā plakanā safīra kristāla displeju no triecieniem. Un, protams, kā jau kārtīgam aktīvās atpūtas rīkam pienākas, tas nepārsteidz ar savu ūdensnoturību līdz 100 m dziļumā, IP6X noturību pret putekļiem, kā arī tas testēts saskaņā ar MIL-STD 810H. Arī temperatūras noturības amplitūda šim Apple Watch modelim ir lielāka kā jebkad no -20°C līdz 55°C - tas būs Tavs uzticamais asistents, lai kādi izaicinājumi Tevi sauktu – gan ledainās kalnu virsotnēs, gan tuksneša svelmē. 
Bite | bite.lv
Bite | bite.lv

Potenciāls, kas attaisno cerības

Šī Apple Watch modeļa jauda, nav tikai tukši vārdi. Tajā apvienotas vēl vairāk iespējas un rīki veselības, sporta aktivitāšu, aizraušanos un skrejošā ikdienas ritma produktīvākai baudīšanai īstiem nemiera gariem. To visu vari nodrošināt visiem savējiem – jo ar vienu iPhone iespējams sasaistīt vairākus viedpulksteņus, lai visa ģimene brīvi baudītu aktīvā dzīvesveida priekšrocības. Precīzais divfrekvenču GPS darbojas ar izcilu precizitāti, plašāku diapazonu un neticamu energotaupību – kā blīvi izbūvētā un piesātinātā pilsētvidē, tā mūžamežu biezokņos. Ar šo viedpulksteni uz rokas Tev nebūs vajadzīgas maizes drupačas, kā Ansītim un Grietiņai, jo jaudīgais GPS rūpēsies par Tava noietā ceļa piefiksēšanu, lai Tu atrastu ceļu mājup, pat pilnīgos bezceļos. Un kā gan bez kompasa tik izcilam aktivitāšu rīkam! Šis Apple Watch modelis nodrošinās Tevi ne tikai par precīziem azimuta un virzienu rādījumiem, bet arī informēs par apkārtējās vides augstumu, slīpumu, garumu un platumu. Un, protams, arī saziņa ir jaunā līmenī! Vēl kvalitatīvāku zvanīšanas funkciju nodrošina 2 skaļruņu sistēma, kā arī 3 mikrofoni, kas pateicoties adaptīvajam algoritmam rūpēsies, lai Tava balss skanētu optimāli skaidri pat trokšņainā vidē. Par šo visu un vēl vairāk darbību rūpēsies jaudīgais akumulators – lietošanas režīmā tas turēs līdz 36 stundām, bet taupības režīmā līdz pat 60 stundām. Tie ir ievērības cienīgi rādītāji…

Pašiem azartiskākajiem

Jā, šis ir īstens sporta viedpulkstenis! Apple Watch Ultra radīts, lai izturētu ekstrēmu vidi, augstumus un temperatūras, lai aizvestu Tevi, kur deguns rāda un droši atvestu arī atpakaļ. Šis ir īstu piedzīvojumu meklētāju viedpulkstenis, jo derēs kā ikdienas sportiņam, tā mežonīgu dabas aktivitāšu cienītājiem, pasaules jaunatklājējiem un virsotņu iekarotājiem. Tas nodrošina gan detalizētus un precīzus fizisko aktivitāšu datus, gan uzmanīgi rūpējas par Tavu veselību – mērot pulsu, miega kvalitāti, ķermeņa temperatūru, sirds ritmu, skābekļa līmeni asinīs – tas ir personīgais treneris un sporta ārsts Tavā kabatā. Un, protams, Apple rūpējas arī par sievietes veselību, sniedzot īpaši detalizētu ikmēneša cikla analīzi, piefiksējot gan cikla garumu, gan simptomus, gan aprēķinot auglīgās dienas. Vienalga, vai Tu skrien ikdienas dešuku vai trenējies ultramaratonam, snorkelē ar krāsainām zivtelēm atvaļinājumā vai nirsti kā profiņš okeāna dzelmē, pastaigājies pa mežu vai iekaro skarbas kalnu virsotnes – Apple Watch Ultra asistēs Tev ik uz soļa, pateicoties kvalitatīvākajām aplikācijām, kuras atbalsta katru Tavu aizraušanos. Un, jā, arī šis Apple Watch modelis piedāvā visas ērtības un ekstras, kuras mūsdienās jau ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa – straumē iecienītāko mūziku, baudi pašizaugsmes vai izklaides podkāstus, saņem ceļa norādes, veic maksājumus un uzglabā biļetes, kā arī papildini iespēju klāstu ar tūkstošiem Tev svarīgāko aplikāciju pa taisno viedpulkstenī – atstājot savu iPhone kabatā.
Bite | bite.lv
Bite | bite.lv

Nodrošinies jebkam un jebkur

Lai arī kur Tu būtu – auto, kalnos, tuksnesī, mežā vai ūdenī – Apple Watch Ultra vienmēr parūpēsies arī par Tavas veselības un dzīvības drošību. Izsauc palīdzību pats vai paļaujies uz patiešām viedā pulksteņa reaģētspēju. Uzlabotā avāriju noteikšanas funkcija, kurā sastrādājas mūsdienīgi sensori un mašīnmācīšanās algoritms, konstatējot nopietnas autoavārijas, automātiski sazinās ar neatliekamo palīdzību un nosūta dispečeriem Tavas atrašanās vietas datus, un brīdina Tavus tuviniekus. Arī nopietnu kritienu gadījumā viedpulkstenis spēj konstatēt bīstamību - nesaņemot Tavu reakciju, automātiski izsauc palīdzību. Un, jā, Apple Watch Ultra uzmanīs Tavu drošību arī ūdenī – sākot no dekompresijas robežvērtībām, beidzot ar pārmērīgu pacelšanās ātrumu un apstāšanos drošības nolūkā - aplikācija izmanto Bīlmana dekompresijas algoritmu, lai pastāvīgi kalkulētu un uzraudzītu niršanas parametrus un visi svarīgākie dati būtu pieejami vienā acu mirklī. Un, lai justos pavisam droši, šis Apple Watch modelis aprīkots ar 86 decibelu skaņas signālu – sirēnu, kura dzirdama līdz pat 180 m attālumā, lai palīdzētu Tev vēl ātrāk un precīzāk saņemt draugu vai glābēju palīdzību, ja esi apmaldījies vai guvis traumu. Ar šo viedpulksteni Tu tiešām vari baudīt pilnu servisu, lai kur Tu dotos, lai arī cik aktīvi Tu dzīvotu. Ķer ciet un steidz pretī jaunām virsotnēm! 

Apple

Watch Ultra 49mm Titanium Case | Trail Loop M/L Чёрный: Техническая спецификация

ОБЩИЕ ПАРАМЕТРЫ

Вес (г)61,3
Размер (Ш x Г x В мм)49 x 44 x 14,4
Поддержка ОС (мин.)iOS 16
Операционная система часыwatchOS 9.0

АККУМУЛЯТОР

Ёмкость аккумулятора (mAh)542
Продолжительность аккумулятора (макс. количество дней)36
Беспроводная зарядкаДа

БЕСПРОВОДНЫЕ ПОДКЛЮЧЕНИЯ

GPSBDS GALILEO GLONASS GPS
Wi-FiДа
Bluetooth
LTE/eSIMДа
NFCДа

ЭКРАН

Сенсорный экранДа
Разрешение экрана (px)502 x 410

ДОПОЛНИТЕЛЬНО

СенсорыAccelerometer Always-on altimeter Barometer Body temperature Compass Gyroscope Heart rate monitor SpO2 VO2max Water temperature
Сменные ремниДа
Встроенная память (GB)32
Уровень водостойкости10 ATM