• 14-дневный возврат
 • Рассрочка 0%
 • Бесплатная доставка
 • Скупка
Apple

Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band

Чёрный (Midnight)

Apple Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band

 • Apple Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band Чёрный 1 img.
 • Apple Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band Чёрный 2 img.
 • Apple Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band Чёрный 3 img.
 • Apple Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band Чёрный 4 img.
 • Apple Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band Чёрный 5 img.
 • Apple Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band Чёрный 6 img.
 • Apple Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band Чёрный 7 img.
1 / 2
LTE/eSIM
Apple

Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band

Чёрный (Midnight)

 • В рассрочку 0%

  44,54 €/ мес.

 • Покупая сразу

  1 069,00 €

Срок оплаты (мес.)

Подробнее

5,99 € / мес.

Apple

Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band Чёрный: Описание

Nemiera garu izvēle

Apple Watch Ultra ir līdz šim izturīgākais un rūdītākais viedpulksteņu modelis. Robustais titāna ietvars, precīzu divfrekvenču GPS, izturīgais akumulators, kvalitatīvie mobilajie sakari un dizaina pielāgošanas iespējas izceļ Apple Watch Ultra uz citu modeļu fona. Always‑On Retina 49 mm ir lielākais un spožākais no Apple Watch displejiem, lai ērti parādītu vēl vairāk statistikas un motivējošu rādījumu. Ar vieglo un elastīgo Ocean Band siksniņu ūdenssporta baudīšana būs vēl kvatitatīvāka, pateicoties fluorelastomēra gumijas siksniņas materiālam un ultradrošam pielāgojamam titāna stiprinājumam. Vēl parocīgāku šī modeļa lietošanu padara izvirzītās pogas un lielāks Digital Crown izvēlnes rotors ar izteiktām rievām – lai visas vajadzīgās funkcijas būtu pieejamas pat tad, ja rokās ir cimdi. Gaumīgais titāna ietvars nodrošina viedpulksteņa izturību, pasargā pret koroziju, paaugstinātās ekrāna ietvara maliņas pasargā safīra kristāla displeju no triecieniem. Kā arī šis modelis aprīkots ar ūdensnoturību līdz 100 m dziļumā, IP6X noturību pret putekļiem, un tas testēts saskaņā ar MIL-STD 810H. Arī temperatūras noturības amplitūda šim Apple Watch modelim ir lielāka kā jebkad no -20°C līdz 55°C - tas būs Tavs uzticamais asistents, lai kādiem izaicinājumiem Tu ļautos – gan tropu svelmei un ūdens dzelmju kontrastiem, gan ledus klātām kalnu virsotnēm.
Bite | bite.lv
Bite | bite.lv

Šis, tas un vēl daudz kas

Apple Watch Ultra radīts, lai baudītu dzīvi ar pilnu krūti. Komplektācijā ir vēl vairāk iespējas un rīki veselības, sporta aktivitāšu, piedzīvojumu un skrejošā ikdienas ritma produktīvākai baudīšanai īstiem nemiera gariem. Un tas pieejams visiem Tavējiem – jo ar vienu iPhone iespējams sasaistīt vairākus viedpulksteņus, lai visa ģimene brīvi baudītu aktīvā dzīvesveida labumus. Precīzais divfrekvenču GPS darbojas ar izcilu precizitāti, vēl plašāku diapazonu un neticamu energotaupību – gan ar augstceltnēm piesātinātā pilsētvidē, gan blīvos mūžamežos un ūdens dzelmē līdz pat 40 m dziļumā. Ar šo viedpulksteni Tu vari droši ļauties piedzīvojumu vilinājumam, kur deguns rāda – gan uz sauszemes gan okeānu plašumos, jo šī viedpulksteņa jaudīgais GPS parūpēsies, lai Tu atrastu ne tikai pirātu dārgumus, bet arī droši atrastu ceļu mājup, sekojot Tevis veiktajam maršrutam. Un, protams – kur piedzīvojumi, tur kārtīgs kompass! Šis Apple Watch modelis ļaus Tev noteikt gan precīzu azimutu un virzienu rādījumus, bet arī informēs par apkārtējās vides augstumu, slīpumu, garumu un platumu. Jā, arī saziņa Apple Watch Ultra ir līmenī! Par vēl kvalitatīvāku zvanīšanas funkciju gādā 2 skaļruņu sistēma un 3 mikrofoni, kas pateicoties adaptīvajam algoritmam rūpējas par balss optimālu skaidrību pat vējainā vidē. Un tiešām to var turēt viens viedpulkstenis? Jā, ierastas lietošanas režīmā akumulators turēs līdz 36 stundām, bet taupības režīmā līdz pat 60 stundām. 

Panākumu atslēga

Apple Watch Ultra izstrādāts, lai būtu veiktspējīgs ekstrēmā vidē, augstumā un temperatūrā, lai aizvestu Tevi, kur deguns rāda un droši atvestu mājās. Šis viedpulkstenis ir kā radīts piedzīvojumu meklētājiem, jo derēs kā ikdienas sportiņam, tā mežonīgu aktivitāšu un nemitīgu izaicinājumu cienītājiem. Tas nodrošina gan precīzus, detalizētus fizisko aktivitāšu datus, gan uzmanīgi rūpējas par Tavu veselību – mērot pulsu, miega kvalitāti, ķermeņa temperatūru, sirds ritmu, skābekļa līmeni asinīs – tas ir personīgais treneris un sporta ārsts Tavā kabatā. Un, protams, Apple rūpējas arī par sievietes veselību, sniedzot īpaši rūpīgu ikmēneša cikla analīzi, piefiksējot gan cikla garumu, gan simptomus, gan aprēķinot auglīgās dienas. Vienalga, vai Tu skrien ikdienas piecīti vai trenējies ultramaratonam, iemēģini pirmos soļus kaitošanā vai nirsti kā profiņš okeāna dzelmē – Apple Watch Ultra pieskatīs Tevi ik uz soļa, pateicoties kvalitatīvākajām aplikācijām, kuras atbalsta katru Tavu aizraušanos. Un, jā, arī šis Apple Watch modelis piedāvā visas ierastās ekstras, kuras mūsdienās jau ir pašsaprotama ikdienas sastāvdaļa – klausies iecienītāko mūziku, baudi pašizaugsmes vai izklaides podkāstus, esi uz sakariem, saņem ceļa norādes, veic maksājumus un uzglabā biļetes, kā arī papildini savu iespēju klāstu ar tūkstošiem svarīgāko aplikāciju pa taisno viedpulkstenī – atstājot savu iPhone kabatā.
Bite | bite.lv
Bite | bite.lv

Sirdsmieram un drošībai

Visur, kur esi Tu – auto, kalnos, tuksnesī, mežā vai ūdenī – Apple Watch Ultra parūpēsies gan par Tavas veselības un pat dzīvības drošību. Izsauc palīdzību ar vienas pogas palīdzību vai paļaujies uz reāli gudrā pulksteņa drošības algoritmiem. Uzlabotā avāriju noteikšanas funkcija, kurā sastrādājas mūsdienīgi sensori un mašīnmācīšanās algoritms, konstatējot nopietnas autoavārijas, automātiski sazinās ar neatliekamo palīdzību un nosūta dispečeriem Tavas atrašanās vietas datus, kā arī brīdina Tavus tuviniekus. Arī nopietnu kritienu gadījumā viedpulkstenis spēj konstatēt bīstamību - nesaņemot Tavu reakciju, automātiski izsauc palīdzību. Un, jā, Apple Watch Ultra uzmanīs Tavu drošību arī ūdenī – sākot no dekompresijas robežvērtībām, beidzot ar pārmērīgu pacelšanās ātrumu un apstāšanos drošības nolūkā - aplikācija izmanto Bīlmana dekompresijas algoritmu, lai pastāvīgi kalkulētu un uzraudzītu niršanas parametrus un visi svarīgākie dati būtu pieejami vienā acu mirklī. Un, lai justos pavisam droši, šis Apple Watch modelis aprīkots ar 86 decibelu skaņas signālu – sirēnu, kura dzirdama līdz pat 180 m attālumā, lai palīdzētu Tev vēl ātrāk un precīzāk saņemt draugu vai glābēju palīdzību, ja esi apmaldījies sēņojot vai guvis nopietnu traumu. Te tiešām, nav ko filozofēt – jāņem ciet! 

Apple

Watch Ultra 49mm Titanium Case | Ocean Band Чёрный: Техническая спецификация

ОБЩИЕ ПАРАМЕТРЫ

Вес (г)61,3
Размер (Ш x Г x В мм)49 x 44 x 14,4
Поддержка ОС (мин.)iOS 16
Операционная система часыwatchOS 9.0

АККУМУЛЯТОР

Ёмкость аккумулятора (mAh)542
Продолжительность аккумулятора (макс. количество дней)36 h
Беспроводная зарядкаДа

БЕСПРОВОДНЫЕ ПОДКЛЮЧЕНИЯ

GPSBDS GALILEO GLONASS GPS
Wi-FiДа
Bluetooth
LTE/eSIMДа
NFCДа

ЭКРАН

Сенсорный экранДа
Разрешение экрана (px)502 x 410

ДОПОЛНИТЕЛЬНО

СенсорыAccelerometer Always-on altimeter Barometer Body temperature Compass Gyroscope Heart rate monitor SpO2 VO2max Water temperature
Сменные ремниДа
Встроенная память (GB)32
Уровень водостойкости10 ATM