Bite Neierobežots

Bite Neierobežots | Bite

ZVANI un SMS

Zvani uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļauti tarifu plānā.

Izmaksas zvaniem uz citu operatoru tīkliem, īsajiem un paaugstinātas maksas numuriem ar Bites balss tarifu plāniem pieejamas šeit.

Īsziņas uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļautas tarifu plānā.

Īsziņas uz citu operatoru tīkliem maksā 0,04 €/gab.

Zvani uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā un atrodoties Eiropā - iekļauti tarifu plānā.

Īsziņas uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā un atrodoties Eiropā - iekļautas tarifu plānā.

Tarifu plānā iekļautas 500 zvanu minūtes no Latvijas uz Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm. Pēc bezmaksas limita pārsniegšanas - 0,23 €/min.

Ņem vērā, ka izmaksas zvaniem uz paaugstinātas maksas numuriem noteiktas saskaņā ar cenrādi.

Internets

Lieto internetu bez papildu maksas.

Izmanto tarifu plānā iekļautos 8,5 GB interneta 35 Eiropas valstīs bez papildu maksas. Pēc tam kad būsi iztērējis pieejamos datus, līdz mēneša beigām katrs nākamais MB ceļojot EEZ maksās 0.0052€/MB.

Bonusi

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

AR ANTIVĪRUSU DROŠĀK

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

Iepazīsti neierobežotu saziņas brīvību! Ar jaunajiem Tarifu plāniem mīļākās TOP aplikācijas lieto bez limita, cik vien vēlies!

Mēs esam parūpējušies, lai pirmo reizi pieslēdzot kādu no pamata tarifa plāniem, Tu varētu lietot TOP aplikācijas (Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze) bez interneta uzskaites - iepazīšanās periods ir atkarīgs no Tava izvēlētā balss tarifu plāna.

Tarifu plāns drošai dzīvei internetā. Zvani, raksti SMS un lieto internetu visās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Ņem vērā, ka EEZ valstīs bez papildu maksas Tev pieejams ievērojams 8,5 GB interneta apjoms. Viss internets ir tavā rīcībā.

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Negadījumi notiek. Saplēsts telefona ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Pirmaja reizē, iegādājoties jaunu telefonu ar Bite Neierobežots tarifu plānu, tā ekrāns būs apdrošināts uz 1 mēnesi bez papildu maksas. Lieki uztraukumi lai paliek citiem!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

ANTIVĪRUSS

Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar Bite Neierobežots tarifu plānu pakalpojums pieejams 3 mēnešus bez maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

CEĻOJUMU APDROŠINĀŠANA

Izvēlies tikai patīkamus piedzīvojumus! Drošība ir vienas īsziņas attālumā. Iepazīsti Compensa ceļojumu apdrošināšanu Bites klientiem, kas pavadīs Tevi, un kopā ar Tevi ceļojošos ģimenes locekļus, turpmākajos ceļojumos visā pasaulē.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un aizraujošām izklaidēm. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

SAZIŅA EIROPĀ

Nemaini ikdienas ieradumus, lieto telefonu kā ierasts arī ceļojot. Zvani, sūti SMS un lieto 8,5 GB no tarifu plānā iekļautā neierobežotā interneta apjoma 35 Eiropas (EEZ) valstīs bez papildu maksas. Sazvani savējos, sūti īsziņas un izbaudi interneta ērtības bez liekiem kreņķiem.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

STARPTAUTISKIE ZVANI UZ EIROPU

Sazvani draugus un radus, kas uz ilgāku vai īsāku laiku devušies Eiropas plašumos. Droši sazinies arī ar tiem, kuri lieto Eiropas valstu operatoru pieslēgumu. Bite Neierobežots tarifu plānā iekļautas iespaidīgas 500 minūtes zvaniem uz EEZ valstīm bez papildu maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

up Uz augšu

Jurists lūdza pateikt