Bite 5GB

Bite 5 GB | Bite

ZVANI un SMS

Zvani Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā - iekļauti tarifu plānā.

Īsziņas uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā - iekļautas tarifu plānā.

Zvani Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā un atrodoties Eiropā - iekļauti tarifu plānā.

Tarifu plānā iekļautas 100 zvanu minūtes no Latvijas uz Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm. Pēc bezmaksas limita pārsniegšanas – 0,26 €/min.

Internets

Izmanto tarifu plānā iekļautos 5 GB interneta 35 Eiropas valstīs bez papildu maksas. Pēc iekļautā apjoma izmantošanas, katrs nākamais 1 GB izmaksās 2,50 €.

Izmanto tarifu plānā iekļautos 5 GB interneta 35 Eiropas valstīs bez papildu maksas. Pēc iekļautā apjoma izmantošanas, katrs nākamais 1 GB izmaksās 2,50 €.

Bonusi

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās planšetes ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Iepazīsti neierobežotu saziņas brīvību! Ar jaunajiem Tarifu plāniem mīļākās TOP aplikācijas lieto bez limita, cik vien vēlies!

Nevari iedomāties savu dienu bez sociālajiem tīkliem? Navigācijas aplikācijām uzticies vairāk nekā onkulim ar 40 gadu braukšanas stāžu? Mēs ar Tevi! Un tieši tāpēc pie mums populārākās aplikācijas netērēs tarifu plānā iekļautos megabaitus.

AR ANTIVĪRUSU DROŠĀK

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

Izvēlies Bite 5 GB tarifu plānu, ja esi ar internetu uz Tu, bet zini, ka visam ir robežas. Ceļo Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs un izmanto tarifu plānu gluži kā mājās. Sazinies ar draugiem sociālajos tīklos, ļaujies mūzikas straumēšanas priekam un nebaidies ieskatīties arī video pasaulē.

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Negadījumi notiek. Saplēsts telefona ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Pirmo reizi iegādājoties jaunu telefonu ar Bite 5 GB tarifu plānu, tā ekrāns būs apdrošināts uz 6 mēnešiem bez papildu maksas. Lieki uztraukumi lai paliek citiem!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

ANTIVĪRUSS

Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar Bite 5 GB tarifu plānu pakalpojums pieejams bez maksas veselu gadu.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

CEĻOJUMU APDROŠINĀŠANA

Izvēlies tikai patīkamus piedzīvojumus! Drošība ir vienas īsziņas attālumā. Iepazīsti Compensa ceļojumu apdrošināšanu Bites klientiem, kas pavadīs Tevi, un kopā ar Tevi ceļojošos ģimenes locekļus, turpmākajos ceļojumos visā pasaulē.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

NEIEROBEŽOTS INTERNETS APLIKĀCIJĀM

Iepazīsti neierobežotu saziņas brīvību! Pirmo reizi pieslēdzot Bite 5 GB tarifu plānu, Tu varēsi lietot Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze bez interneta uzskaites 12 mēnešus bez papildu maksas. Ir vērts iepazīt savus interneta lietošanas paradumus!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un aizraujošām izklaidēm. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

SAZIŅA EIROPĀ

Nemaini ikdienas ieradumus, lieto telefonu kā ierasts arī ceļojot. Zvani, sūti SMS un lieto internetu 35 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas. Sazvani savējos no Eifeļa torņa, sūti īsziņu ar labajām ziņām no izstādes Dublinā vai vienkārši izmanto navigācijas aplikācijas īstā ceļa meklējumos.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

STARPTAUTISKIE ZVANI UZ EIROPU

Sazvani draugus un radus, kas uz ilgāku vai īsāku laiku devušies Eiropas plašumos. Droši sazinies arī ar tiem, kuri lieto Eiropas valstu operatoru pieslēgumu. Bite 5 GB tarifu plānā iekļautas 100 minūtes zvaniem uz EEZ valstīm bez papildu maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

up Uz augšu

Jurists lūdza pateikt