Bite 30 GB | Bite

Bite 30 GB

Internets Latvijā

30 GB

Internets Eiropā

26 GB

Zvani un SMS Latvijā

Zvani uz Eiropu

200 min.
21,74 € / mēn.

Bonusi

Pēc bezmaksas perioda beigām 2,99 €/mēn.

Pēc bezmaksas perioda beigām 1,99 €/mēn.

21,74 € / mēn.

Svarīgi ņemt vērā

Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi balss tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.

Zirneklis jaunā telefona ekrānā?

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Negadījumi notiek. Saplēsts telefona ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Pirmajā reizē, iegādājoties jaunu telefonu ar Bite tarifu plānu, tā ekrāns būs apdrošināts uz 1 mēnesi bez papildu maksas. Lieki uztraukumi, lai paliek citiem!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Atkal uzkāries?

ANTIVĪRUSS PLUS

Drošība interneta pasaulē. Pakalpojums Antivīruss Plus palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar Bite tarifu plānu pakalpojums pieejams 3 mēnešus bez maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Eiropā kā mājās

SAZIŅA EIROPĀ

Nemaini ikdienas ieradumus, lieto telefonu kā ierasts arī ceļojot. Zvani, sūti SMS un lieto tarifu plānā iekļautos gigabaitus 33 Eiropas (EEZ) valstīs. Sazvani savējos no Eifeļa torņa, sūti īsziņu ar labajām ziņām no izstādes Dublinā vai vienkārši izmanto navigācijas aplikācijas īstā ceļa meklējumos.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Internets vienmēr kabatā

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un aizraujošām izklaidēm. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

Kopā ar savējiem

STARPTAUTISKIE ZVANI UZ EIROPU

Sazvani draugus un radus, kas uz ilgāku vai īsāku laiku devušies Eiropas plašumos. Droši sazinies arī ar tiem, kuri lieto Eiropas valstu operatoru pieslēgumu.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

upUz augšu

Jurists lūdza pateikt

Pārnāc uz Biti un saņem labāko tarifu plāna piedāvājumu