Izvēlne

MyKi MyKi Watch bērnu drošības pulkstenis | Red

MyKi MyKi Watch bērnu drošības pulkstenis | Red

1 / 2

MyKi MyKi Watch bērnu drošības pulkstenis | Red

  • GPS un GSM tehnoloģija
  • Pulkstenis ar telefona funkciju
  • MyKi aplikācija latviešu valodā

MyKi ir teicams risinājums, kā izmantot mobilos sakarus bērna drošībai. Pulkstenis, kas radīts bērnu priekam un rūpēs par vecākiem.

Krāsa

PVN

  • Pērkot 0% nomaksā

    2,78 €/ mēn.

  • Pērkot uzreiz

    66,75 €

Mēneši

Zini, kur bērns atrodas

Ar globālās pozicionēšanas sistēmu (GPS) aprīkotais, un GSM signālu izmantojošais bērnu drošības pulkstenis MyKi ļauj sekot līdzi bērna atrašanās vietai un iestatīt Drošo zonu - teritoriju, kuru bērnam atstājot, vecāki saņem brīdinājuma ziņu. Pulkstenis atrašanās vietu atjauno ne retāk kā reizi minūtē un informē par to, izmantojot Google Maps karti, vecāku mobilo telefonu speciāli izstrādātajā aplikācijā. Papildu drošībai – pulkstenis brīdinās, ja tiks noņemts no bērna rokas.  

myki lifestyle
myki lifestyle

Aprunāties, kad nepieciešams

Myki pulkstenis sniedz lielisku iespēju sazvanīt bērnu, kad tas patiešām nepieciešams. To ļoti augstu novērtēs vecāki, kuri apzinās, ka bērnam no 5 – 10 gadu vecumam mobilais telefons nav nepieciešams. Pulksteņa sānā atrodas SOS pogas, ko satraucošā brīdī piespiežot, bērns informē vecākus par kādu nepatīkamu situāciju.

Parūpējies par bērnu ar Biti

Iegādājoties pulksteni ar Bites īpašo pieslēgumu, tas ir gatavs lietošanai. Ierīcē ir ievietota SIM karte, kas nodrošina mobilos sakarus un ļaus gan sazvanīties, gan sekot bērna gaitām īpaši izstrādātajā MyKi aplikācijā vecāku viedtelefonos. Aplikācija darbosies gan ar Android, gan iOS operētājsistēmām. Īpašajā pieslēgumā iekļautas 200 sarunu minūtes, 50 īsziņas un 200 MB interneta apjoms.

myki lifestyle
myki lifestyle

Droši un vēl drošāk

Bērnu drošības pulkstenī MyKi iespējams ievadīt 5 telefona numurus, kurus bērns varēs sazvanīt. Tāpat, iespējams norādīt telefona numurus, no kuriem būs iespējams piezvanīt uz bērna pulksteni, un tas nepieņems zvanus no citiem. Uzstādot pārvietošanās ātruma brīdinājumu, saņemsiet ziņu aplikācijā, ja bērns būs iekāpis transporta līdzeklī. Tāpat, tiksiet informēts par tuvojošos akumulatora izlādi. Pulksteni izslēgt ir iespējams tikai no aplikācijas, bērns pats to izdarīt nevarēs.