• Рассрочка 0%
 • Бесплатная доставка
 • Широкий выбор брендов
 • 14-дневный возврат
Подарок
Samsung

65" QE65Q80CATXXH

Samsung 65" QE65Q80CATXXH

Samsung HW-B450
Samsung HW-B450
 • Samsung 65
 • Samsung 65
 • Samsung 65
 • Samsung 65
 • Samsung 65
 • Samsung 65
1 / 2
Подарок
Samsung

65" QE65Q80CATXXH

 • Дополнительные преимущества Эта покупка позволяет получить больше!

 • При покупке этого телевизора, в подарок получаетеау диосистема Samsung HW-B450. Используя 14-дневное право на отказ, клиент обязан вернуть полный комплект полученных устройств - телевизор и аудиосистему. Предложение в силе до 02.10.2023 или пока товары имеются в наличии.

Общая сумма, выплачиваемая ежемесячными платежами за устройство, будет 1099,00 EUR

Срок оплаты (мес.)

Подробнее

4,99 € / мес.

Samsung

65" QE65Q80CATXXH: Описание

Izbaudi augstāko kvalitāti

Filmas, seriāli, raidījumi vai video spēles izcilā attēla un skaņas kvalitātē – tas ir normāli! Miljards krāsu toņu ar Quantum Dot tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti un perfektu kontrastu jebkurā spilgtuma līmenī – tā ir vienmēr uzticama krāsu precizitāte ar PANTONE sertifikāciju. Un ne tikai attēla, bet arī skaņas baudījums šim televizoram ir augstā līmenī. Dolby Atmos skaņas sistēma un virtuālā 3D telpiskā skaņa, kura spēj sekot darbībām ekrānā, radīs neaizmirstamu filmu, seriālu un video spēļu pieredzi. Protams, mūsdienās televizors spēj būt ne tikai funkcionāls, bet arī estētisks interjera elements. Pateicoties elegantajam un plānajam korpusam, šis televizors nevainojami iekļausies Tavā interjerā gan stiprinot to cieši pie sienas, gan uz statīva. Kā jau viedtelevizoram pieklājas, Smart Hub un Smart Things ērtības un plašās iespējas nodrošina vēl relaksētāku un parocīgāku TV pieredzi, lai vari piekļūt visam sev svarīgajam saturam vienuviet. Un nav jāsatraucas par to, vai Tavs televizors spēs ar to visu tikt galā, jo tas aprīkots ar jaudīgo Neural Quantum 4K procesoru, kas nodrošina visas šīs iespējas augstā līmenī, lai nekas vairs netraucē Tavu laiku pie televizora laiskā brīvbrīdī dienas vidū, pelnītā atpūtā pēc garas darba dienas vai baudot aizraujošu vakaru draugu lokā. Viss, kas vajadzīgs!
bite.lv | Bite

Samsung

65" QE65Q80CATXXH: Техническая спецификация

ЭКРАН

Размер экрана (дюймы)65
Соотношение сторон экрана16:9
Разрешение экранаUHD 4K (3840x2160 px)
Технология экранаQLED

РАЗМЕРЫ И ВЕС

Ширина (мм)1446,5
Высота (мм)891,3
Глубина (мм)285,7
Вес (кг)26,1
Размеры VESA (мм) 400 x 300
Размеры упаковки (мм)1622 x 935 x 185
Вес упаковки (кг)33,5

АУДИО

ЗвукDolby Atmos
Выходная мощность аудио (W)40

БЕСПРОВОДНЫЕ ПОДКЛЮЧЕНИЯ

BluetoothДа
Wi-FiДа

ФИЗИЧЕСКИЕ ПОДКЛЮЧЕНИЯ

Ethernet (LAN)Да
HDMI4
USB Type-A2

ПАРАМЕТРЫ СИСТЕМЫ

Smart TVДа
ЦветСеребряный

Подробная информация

Маркировка энергоэффективности помогает потребителям выбирать продукты, которые потребляют меньше энергии и ресурсов, тем самым снижая эксплуатационные расходы. Эти рекомендации разработаны, чтобы помочь вам понять требования к маркировке энергоэффективности, которые необходимо соблюдать при продаже электроприборов через Интернет. Они помогут обеспечить соблюдение действующего законодательства.

Технический лист

Выбери телевизор и получи особую скидку на Домашний интернет Bite