Mūsu #kopāspēks
rada brīnumus

Piepildīsim bērnu ticību brīnumiem kopā!

Mūsu #kopāspēks
rada brīnumus

Piepildīsim bērnu ticību brīnumiem kopā!

Ikviens var kļūt par eņģeli kādam, kam tas visvairāk nepieciešams.

Sirsnīgās labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros savāktie ziedojumi ik gadu ļauj spert pirmos soļus, teikt pirmos vārdus, iesēsties skolas solā vai saņemt palīdzību ārkārtas situācijās, kad bērna veselībai ir svarīga katra sekunde.

Kampaņas vēstneši

Kampaņas mērķis ir palīdzēt 264 bērniem, to skaitā sešiem kampaņas vēstnešiem, kuru dzīvi īpaši sarežģītu padara ārstēšanās no smagām slimībām vai invaliditāte.

Lai mazo vēstnešu dzīves būtu enerģijas, spēka un varēšanas pilnas, Bite ir sarūpējusi dāvanās dažādas ierīces, kas ļauj ikdienu padarīt vieglāku un gaišāku.

Bites dāvanas:

Bitei patīk atbalstīt

Bite zina, ka tieši kopā mēs varam paveikt daudz, - mūs vieno #kopāspēks. Rūpes par līdzcilvēkiem ir kaut kas, par ko nedrīkstam aizmirst ne ikdienas steigā, ne svētkos. Tieši bērni ir tie, kam nepieciešams vislielākais atbalsts, tāpēc mēs par galveno šajā cerību pilnajā laikā izvirzām palīdzības sniegšanu mazajiem ķipariem. Kopīgiem spēkiem mēs spējam un varam sasildīt mazās sirdis un iedegt sejās patiesu laimi un smaidus.

Tehniskais
nodrošinājums

Nodrošinām ziedojuma tālruņa numuru un tehnisko risinājumu svinīgās tiešraides laikā 17. decembrī Rātslaukumā.

Ziedošanas
atbalsts

Neiekasējam pakalpojuma komisijas maksu ziedojuma zvaniem, kā arī nodrošinām bezmaksas IKT risinājumus ziedošanas maratona laikā.

Atbalsts kampaņas vēstnešiem

Kampaņas vēstnešiem sniedzam sirsnīgu atbalstu, kas palīdzēs un atvieglos viņu ikdienu (trokšņu slāpējošas austiņas, planšetes u. c.).