• 0% nomaksa | Bite Рассрочка 0%
  • Bezmaksas piegāde | Bite Бесплатная доставка
  • Atpirkums | Bite Скупка
Классная цена

Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Кремовый (Cream)

Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth

  • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Кремовый 1 img.
  • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Кремовый 2 img.
  • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Кремовый 3 img.
  • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Кремовый 4 img.
  • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Кремовый 5 img.
  • Samsung Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Кремовый 6 img.
1 / 2

НДС

Выберите способ покупки Купи одним платежом или в рассрочку 0%

Samsung

Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Кремовый: Описание

Vēl ērtāka lietošana

Iepazīsties ar jauno Galaxy Watch6! Plānāks, elegantāks un kompaktāks kā jebkad agrāk, šis viedpulkstenis uzstājas ar līdz šim izcilāko Galaxy Watch ietvara un ekrāna attiecību, taču vari elpot mierīgi – tas aizsargāts ar spēcīgo safīra kristāla pārklājumu. Kā arī pats pulkstenis nodrošināts pret jebkuriem ārējiem apstākļiem,  gan nirstot okeāna dzelmē, gan iekarojot tuksneša plašumus. Arī Tavai unikālajai personībai un dvēseles stāvoklim Galaxy Watch6 pielāgosies lieliski ar ciparnīcu dizaina iespēju arsenālu, kā arī atsevišķi iegādājamo, elementāri nomaināmo siksniņu klāstu. Un patiesai brīvības sajūtai Tu vari veikt zvanus, sūtīt ziņas, izdarīt maksājumus un iegūt kartes norādes pa taisno no pulksteņa gan Latvijā, gan citur pasaulē, pateicoties starptautiskās viesabonēšanas iespējai, lai viss vajadzīgais pa rokai.
bite.lv | Bite
bite.lv | Bite

Rūpes par sevi pirmajā vietā

Savas veselības uzraudzība vēl nekad nav bijusi tik vienkārša kā tagad! Uzmani sava miega kvalitāti un burtiski turi roku uz pulsa vai pieskati savu sirds ritmu un asinsspiedienu. Tas vēl nav viss! Ar bioelektriskās pretestības analīzes (BIA) sensoru Tu varēsi izveidot precīzāku ķermeņa un sirds uzraudzības pieeju, lai vēl efektīvāk sasniegtu savus fitnesa mērķus. Un, protams, arī par sievietes ikmēneša ciklu un veselību šis viedpulkstenis turēs īpašu rūpi, pateicoties Natural Cycles smalki izstrādātai sistēmai, tas sniegs vērtīgu un precīzu informāciju. Taču šis viedpulkstenis parūpēsies ne tikai par Tavu veselību, bet arī reālu dzīvības drošību ar uzlabotiem kritiena sensoriem un palīdzības izsaukšanas iespējām, Galaxy Watch6 spēs sniegt glābējiem svarīgāko medicīnisko informāciju Tava pulksteņa bloķēšanas ekrānā.

Katra kustība ir vērtība

Visiem taču zināms, ka veselība un sports iet roku rokā. Arī te jaunais Galaxy Watch6 būs Tavs lieliskais sabiedrotais. Reģistrē visus savus fiziskos sasniegumus un pārbaudi savu progresu, izseko savas aktivitātes vairāk nekā 90 dažādos sporta veidos vai izveido pats savu vingrojumu programmu. Un pat tad, ja aizrāvies azartā un piemirsi nospiest “Sākt”, Tavs pulkstenis automātiski atpazīs un reģistrēs tādus treniņus kā skriešana, iešana un pat riteņbraukšana, lai Tu nezaudētu svarīgu informāciju. Kā arī iestati sev piemērotāko intensitāti, izmantojot personalizētu sirdsdarbības diapazonu vai sāc skriet, un Galaxy Watch6 pats sāks mērīt Tavu sirdsdarbību, pamatojoties uz Tavām fitnesa spējām. Lai kādos piedzīvojumos Tu dotos – iekarot klinšu virsotnes, pētīt meža biezokņus vai vienkārši izskriet līkumiņu pa mikrorajonu - Galaxy Watch6 rūpēsies par katru Tavu soli. Nu kur vēl labāks sabiedrotais? 
bite.lv | Bite

Samsung

Galaxy Watch6 40mm Bluetooth Кремовый: Техническая спецификация

ОБЩИЕ ПАРАМЕТРЫ

Размер (Ш x Г x В мм)40,4 x 38,8 x 9
Вес (г)28,7
Операционная система часыOne UI 5.0

АККУМУЛЯТОР

Ёмкость аккумулятора (mAh)300
Беспроводная зарядкаДа

БЕСПРОВОДНЫЕ ПОДКЛЮЧЕНИЯ

GPSBEIDOU GALILEO GLONASS GPS
Bluetooth
Wi-FiДа
LTE/eSIMНет

ЭКРАН

Разрешение экрана (px)432 x 432
Сенсорный экранДа

ДОПОЛНИТЕЛЬНО

Встроенная память (GB)2
Уровень водостойкости5 ATM
СенсорыAccelerometer Barometer Bioelectrical Impedance Analysis Sensor Electrical Heart Sensor Geomagnetic sensor Gyroscope Infrared Temperature Sensor Light sensor Optical heart rate sensor