Меню

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ О ДОРОГИХ ЗВОНКАХ

Своим клиентам Bite предлагает дополнительную безопасность, бесплатно предупреждая также о звонках повышенной стоимости, которые не указаны в обязательных требованиях к телекоммуникационным операторам.

 

Бесплатная защита

Получи дополнительную защиту бесплатно и убереги себя от неприятных сюрпризов в счёте

 

Будьте в курсе

С предупреждением о дорогих звонках Ты всегда будешь проинформирован о том, что звонок, который Ты пытаешься совершить, не увеличит Твой счёт

 

Легко подключить

Удобное бесплатное подключение с помощью SMS или на портале самообслуживания ManaBite.lv

 

ЗВУКОВОЙ СИГНАЛ "ГАВ-ГАВ"

Когда Ты попытаешься позвонить на номер повышенной стоимости, например, в справочную службу или государственное учреждение, перед подключением мы предупредим Тебя собачьим лаем – "ГАВ-ГАВ".
После этого Ты сможешь решить: ждать соединения или отключиться.

КАК ПОДКЛЮЧИТЬ?

Выбери для себя наиболее удобный способ подключения.

 

 

SMS

Отправь SMS с текстом
VAU IN на номер 1600

 

Звонок

Позвони на 1601
или приходи в салон Bite

 

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Jā, šis pakalpojums ir bez maksas.
Veicot maksas zvanu, klausulē ierejas sunītis. Ja neesi pārliecināts par to, vai vēlies veikt zvanu, pārtrauc to. Pēc zvana pārtraukšanas dažu minūšu laikā atnāks SMS ar zvana izmaksām. Pēc tās saņemšanas varēsi izlemt - zvanīt vai nezvanīt.
To ir iespējams atslēgt, sūtot SMS ar tekstu "VAU OUT" uz 1600 (tie, kas vēlas pieslēgt, sūta SMS ar tekstu "VAU IN") vai arī zvanot uz 1601, kā arī Bites salonos.
Jā, klients var atteikties no balss paziņojuma, sūtot SMS uz 1600 ar tekstu "NE BP"
 
Jā, klients var atkārtoti pieteikties balss paziņojumam, sūtot SMS uz 1600 ar tekstu "JA BP"
No 2018. gada 1. janvāra ir spēkā prasība informēt klientus par zvaniem, ja sarunas minūtes maksa pārsniedz 0,0298 € (bez PVN). Par dārgāku zvanu Bite informēs ar balss paziņojumu pirms savienojuma, nosaucot arī paredzētā zvana izmaksas minūtē. Pēc balss paziņojuma izskanēšanas ir iespējams izvēlēties - pārtraukt vai turpināt iesākto zvanu.

Šis pakalpojums pieejams šādiem ar tarifu plāniem: Bite 500 MB, Bite 2 GB, Bite 5 GB, Bite 10 GB, Bite Neierobežots, Bite Vietējais 100 MB, un Bite Starts, Bite Skolēniem un Bite Jauniešiem. Bites klientiem pakalpojums ir pieejams bez papildu maksas.