TARIFU PLĀNI

Individuāli tarifu plāni Jūsu biznesam

Bites biznesa klientu nodaļai sagādā prieku palīdzēt sasniegt Jūsu mērķus.

Pamata tarifu plāni

 • Kopā atradīsim veiksmīgāko pieeju tieši Jūsu uzņēmumam
 • Individuāli pielāgosim zvanu, SMS un interneta lietošanas izmaksas
 • Izveidosim atbilstošu piedāvājumu starptautiskajai saziņai
 • Nodrošināsim atbalstu un sapratni jebkurā situācijā

Zvani: 22550000

Raksti: bizness@bite.lv

vai

Piesakies internetā:

Paldies, Tavs pasūtījums pieņemts!

Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā,
lai precizētu detaļas. Uz sadzirdēšanos! 

 

Mums uzticas

LIETO INTERNETU EIROPĀ KĀ MĀJĀS

Tā vēl nav bijis! Bite nojauc robežas – internets 30 Eiropas valstīs bez papildu maksas. Izmantojiet internetu kā vien Jūs vēlaties – arī ceļojot!

Tu vari dalīties ar selfijiem un trakiem video no ballītes Lisabonā, vai lasīt svarīgus e-pastus un sekot ziņām darījumu braucienā uz Briseli. Bet Tu, protams, vari arī nedarīt neko, laiski pāršķirstot instagramu viesnīcas dīvānā. Bites internets nepazīst robežas – lieto to Eiropā līdzīgi kā mājās.

 

Mēs piedāvājam izveidot tarifu plānu, kas vislabāk atbilst Jūsu un Jūsu biznesa vajadzībām. Ceļojot Eiropā, varēsiet lietot tarifu plānā iekļauto internetu līdz pat 30 dienām bez papildu maksas.

 

Apjoms
Pakalpojums ir izstrādāts Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri lielāko daļu laika mobilos sakarus izmanto Latvijā, tādēļ esam ieviesuši godīgas lietošanas politiku.

 • Ceļojot Eiropā, varēsiet lietot tarifu plānā iekļauto internetu līdz pat 30 dienām katrā gada kalendārajā ceturksnī.
 • Vienas kalendārās nedēļas (no pirmdienas 00.00 līdz svētdienas 23.59 pēc Latvijas laika) ietvaros Eiropā varēsiet iztērēt līdz 3 GB iekļauto datu, lietojot lielākos plānus, vai līdz 2 GB, ja izvēlējies plānu Bite 2GB.

 

Ja neizdosies iekļauties
Ja būsiet pārsniedzis šos ierobežojumus, mēs Jūs brīdināsim un, ja vēlēsieties, varēsiet turpināt lietot internetu, maksājot standarta viesabonēšanas maksu – 0,0604 EUR/MB. Tikpat internets 30 Eiropas valstīs izmaksās tarifu plāna Bite 500 MB lietotājiem, jo šim tarifam pakalpojums Internets Eiropā nav pieejams.

Savukārt, ja pārsniegsiet tarifu plānā iekļauto interneta apjomu Latvijā, tad automātiski pieslēgsies datu solis 2,50 € vērtībā. Mēs informēsim Jūs pirms interneta apjoms būs iztērēts, lai varat izlemt, kā rīkoties tālāk. Datu solis tarifu plāniem Bite 2 GB, Bite 5 GB, Bite 10 pievienos papildu 1 GB, savukārt tarifu plāna Bite 500 MB lietotāji saņems papildu 200 MB. Datu solis būs derīgs līdz mēneša beigām, un darbosies tikai Latvijā. Ja Jums nepietiks ar vienu papildu datu soli, tad turpinot lietot internetu - datu solis pieslēgsies atkārtoti. Arī pirms katra nākamā datu soļa pieslēgšanās, mēs pabrīdināsim ar SMS.

 

Papildu interneta datu soļi ārpus Latvijas nedarbosies, tiks piemērota standarta viesabonēšanas maksa 0,0604 EUR/MB. Ņemiet vērā, ka ārpus Latvijas arī Facebook, WhatsApp, Waze, Twitter, Delfi un Draugiem.lv aplikācijās patērētais internets tiks iekļauts Jūsu kopējā tarifu plāna interneta apjomā. .

 

 

Kur sniedzas Internets Eiropā?
Internets Eiropā bez papildu maksas darbojas šādās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs: Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijas Republikā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Igaunijā, Īrijā, Itālijā, Kiprā, Lietuvā, Luksemburgā, Maltā, Nīderlandē, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Ungārijā, Vācijā, Zviedrijā, kā arī Islandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā.

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Jūsu jaunā telefona ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Jūs varat aizmirst par to īpašo piesardzību, kādu parasti veltām jauniem telefoniem.

Sasists telefona ekrāns jeb kā tautā saka – “zirneklītis uz ekrāna” ir visbiežākais iemesls, kura dēļ telefoni nonāk servisa centros. Pērkot jaunu telefonu Bitē ar jaunajiem tarifu plāniem Bite 5 GB, Bite 10 GB un Bite Neierobežots, saņemiet ekrāna apdrošināšanu 12 mēnešiem bez maksas!

 

Ar tarifu plānu Bite 2 GB bezmaksas apdrošināšana darbosies 6 mēnešus, savukārt ar Bite 500 MB apdrošināšana bez maksas darbosies līdz nākamā mēneša beigām. Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas ierīces iegādes brīdī, tā attieksies tikai uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām, rūpes par ekrāna drošību izmaksās 2 EUR/mēnesī.

 

Ekrāna remonts neizejot no biroja
Ja gadīsies ekrānu saplēst, atliks piezvanīt uz tālruņa numuru 1601 un nospiest taustiņu “5”, lai pieteiktu negadījumu. Lai saplīsušais ekrāns nesagādātu papildu neērtības, kurjers Jūsu telefonu paņems un pēc remonta nogādās atpakaļ, lai kurā Latvijas vietā Jūs būtu.


Papildu noteikumi
Apdrošināšanas kopējais termiņš nepārsniegs 48 mēnešus kopš telefona iegādes brīža. Apdrošināšanas ietvaros apdrošināts tiek tikai telefona ekrāna (bet ne citas telefona daļas) nejaušs mehānisks bojājums, ja tā vērtība nepārsniedz 500 EUR. Par bojājumu netiek uzskatīts skrāpējums, švīka un cits nebūtisks estētisks defekts. Ja ekrāna bojājuma gadījumā tiek bojāta cita detaļa, tās maiņa notiek par papildu maksu, par to Jūs iepriekš brīdināsim. Divu kalendāro gadu laikā bojājot ekrānu divreiz, apdrošināšana beidz darboties. Protams, ikmēneša maksu par to turpmāk neprasīsim.

 

Vienam telefona numuram ir iespējams piesaistīt vienu jauniegādātu telefona ierīces apdrošināšanu, tas nozīmē, ka, ja abonēsiet vienu telefona numuru ar jauno tarifu plānu, varēsiet apdrošināt vienu jauniegādātu telefona ierīci. Atlaide apdrošināšanas maksai (1, 6 vai 12 mēneši) pieejama tikai vienu reizi telefona numura izmantošanas laikā. Gadījumā, ja numurs ir atslēgts ilgāk par vienu mēnesi, apdrošināšana tiek automātiski atslēgta ar tekošā mēneša pēdējo dienu.

 

Jūs varat atteikties no apdrošināšanas jebkurā brīdī, sūtot SMS ar tekstu “STOP EKRANS” uz numuru 1600 un ar tekošā mēneša pēdējo dienu apdrošināšanas tiks atslēgta. Atslēdzot apdrošināšanu, atjaunot to konkrētai telefona ierīcei nav iespējams.

 

Pilni apdrošināšanas noteikumi

APLIKĀCIJAS, KAS NEPATĒRĒ INTERNETU

Izmantojiet neierobežotu saziņas brīvību! Ar jaunajiem Tarifu plāniem TOP aplikācijas var lietot bez limita, cik vien vēlaties!

Pieslēdzot kādu no jaunajiem tarifu plāniem, varēsiet veselu gadu lietot TOP aplikācijas (Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze) netērējot tarifu plānā iekļautos megabaitus.

 

Ja Jums iepatiksies – pēc gada varēsiet pakalpojumu turpināt par 2 EUR/mēnesī. Ievērojiet, ka bezmaksas dati aplikācijām darbojas tikai Latvijas teritorijā.

 

TOP Aplikācijas

 

WHATSAPP
Saziņai nav šķēršļu! WhatsApp lieto gan uzņēmuma darbinieki, gan sadarbības partneri, jo piereģistrēties ir viegli – vajadzīgs vien telefona numurs. Dalīties ar dokumentiem un video nekad nav bijis tik ērti! Un, ja ar to nepietiek, piezvani, izmantojot internetu!

 

TWITTER
Uzziniet visu, kas Jums svarīgs. Twitter ir ātrs un ērts informācijas avots Jums un Jūsu uzņēmumam, sekojot ziņām, ko publicē jūsu izvēlēts cilvēku un sadarbības partneru loks. Aplikācijas ērtā uzbūve, vieglā pieejamība un 140 rakstu zīmju ierobežojums padara Twitter par ātrāko iespēju uzzināt un informēt! Twitter var veidot daļu no uzņēmuma atpazīstamības.

 

FACEBOOK
Facebook piedāvā plašākās iespējas piedalīties mūsdienu sociālajā pasaulē un atrast savam biznesam visērtākos digitālā mārketinga un klientu attiecību pārvaldības rīkus. Sasniedziet savus esošos un topošos klientus ne tikai ar reklāmām. Sarakstieties, diskutējiet, sekojiet jaunumiem, radiet ieinteresējošu saturu un neaizmirstiet svarīgu biznesa partneru dzimšanas dienas.

 

WAZE
Waze ir mūsu mīļākā navigācijas aplikācija! Atrodiet īsāko ceļu pie klienta vai paātriniet produktu piegādes. Jums ir tikai jāievada adrese, pēc tam aplikācija, izveidojot maršrutu, ņems vērā sastrēgumus, ziņos par avārijām, satiksmes traucējumiem un ceļa apstākļiem. Ietaupīt laiku un degvielu tagad ir vienkārši.

 

DELFI
Esiet lietas kursā ātrāk! Delfi aplikācija atvieglo dzīvi, padarot ziņas un dinamiskās biznesa pasaules jaunumus ērti pārskatāmus. Jūs varat sekot notikumiem un ziņām Latvijā un pasaulē!

 

DRAUGIEM.LV
Ar Biti draudzībai nav robežu arī virtuālajā pasaulē. Biznesa lapas ir veiksmīgākais Draugiem.lv rīks, kurā iespējams ērti un ātri nodot vēlamo informāciju par konkrētu uzņēmumu un produktu. Dalieties ar fotoattēliem, jaunumiem un svarīgākajiem notikumiem un uzziniet par svarīgāko draugu un biznesa partneru dzīvē.

 

Atslēgt aplikāciju paku pēc 12 mēnešiem, vai, ja vēlēsies, arī agrāk, vari nosūtot SMS ar tekstu "STOP APPS" uz numuru 1600.

ĀTRS 4G INTERNETS

Esam lepni, ka piedāvājam vienu no ātrākajiem internetiem Baltijā. 4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un kārtīgām izklaidēm. Lietojiet to, kā Jums tīk!

Ar 4G ir iespējams padarīt visus darbus ātrāk un atpūsties kvalitatīvāk. Bites 4G vienkārši ir tik ātrs, ka mums nav bijusi ne vēlme, ne vajadzība to apturēt. Jūs varat to izbaudīt telefonā, planšetdatorā vai datorā, vai ar rūteri pārvērst par Wi-Fi internetu visam birojam.

Jurists lūdza pateikt

 • Visi tarifu plāni ir aktīvi no mēneša pirmā datuma līdz pēdējam datumam, un tie automātiski tiek pagarināti uz nākamo mēnesi.
 • Ja aktivizēsi papildpakalpojumu tarifu plānu nevis pirmajā mēneša datumā, bet, piemēram, mēneša vidū, Tev būs jāmaksā tikai puse no cenas un Tu arī varēsi izmantot tikai pusi no pilnā pakalpojuma tarifu plānā iekļautā datu apjoma. Sākot no nākamā mēneša, varēsi izmantot visu pakalpojuma tarifu plānā iekļauto datu apjomu un arī maksāsi pilnu cenu.
 • Tarifu plānos un papildpakalpojumos ir iekļautas sarunu minūtes un SMS uz Bite, LMT, Tele2, Lattelecom tīkliem un interneta lietošana, atrodoties Latvijā.
 • Mūsu uzskaites vienība ir 1 sekunde.
 • Zvaniem un īsziņām uz pārējiem tīkliem un paaugstinātas maksas numuriem tiek piemērota noteiktā tarifa maksa. Kaut gan jāsaka, ka tikai 0,6% no mūsu klientiem zvana uz šiem numuriem. Un, ja kas, mēs Tevi noteikti pabrīdināsim par augstāku maksu.
 • Tāpat arī maksa par zvaniem un īsziņām uz citu valstu numuriem un mobilajiem sakariem, atrodoties ārzemēs, tiek aprēķināta un pieskaitīta atsevišķi, atbilstoši mūsu tarifiem.
 • Mēs esam godīgi pret saviem klientiem un gribam, lai arī mūsu klienti būtu godīgi pret mums un citiem klientiem. Tāpēc mums ir Bites pakalpojumu Godīgas lietošanas politika. Lai viss patiešām būtu godīgi.
 • Drošības apsvērumu dēļ telefonsaruna, kas turpinās ilgāk par 59 minūtēm un 59 sekundēm, tiek pārtraukta. Tādējādi, piemēram, ja zvans turpinās tik ilgu laiku neapzināti, ļausim izvairīties no nepatīkami liela rēķina, kā arī no telefona baterijas izlādēšanās. Protams, ja ilgā saruna bija īsta un vēl ir kas runājams, varēsi pārzvanīt un turpināt sarunāties.