• 0% nomaksa | Bite Рассрочка 0%
 • Bezmaksas piegāde | Bite Бесплатная доставка
 • Atpirkums | Bite Скупка

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Серебряный

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

 • Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Серебряный 1 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Серебряный 2 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Серебряный 3 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Серебряный 4 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Серебряный 5 img.
 • Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Серебряный 6 img.
1 / 2

НДС

 • В рассрочку 0%

  16,15 €/ мес.

  13,39 €/ мес.

 • Покупая сразу

  387,60 €

  321,49 €

Общая сумма, выплачиваемая ежемесячными платежами за устройство, будет 389,00 EUR
Акционная цена в силе до 04.03.2024 или пока товар в наличии на складе.

Срок оплаты (мес.)

Подробнее
Подробнее

2,99 € / мес.

Акционная цена в силе до 04.03.2024 или пока товар в наличии на складе.

Samsung

Galaxy Watch6 Classic 43mm Серебряный: Описание

Klasiskas vērtības modernā ampluā

Jaunais Galaxy Watch6 Classic ne tikai papildinās Tavu tēlu kā gaumīgs aksesuārs ar izturīgu, bet smalku nerūsejošā tērauda rotējošo rāmi, bet arī atvieglos neskaitāmus Tavas ikdienas procesus, pateicoties ērtajiem intuitīvās darbības principiem. Un tas ir ne tikai praktiski noderīgs, bet arī pielāgojams Tavai gaumei un noskaņojumam ar plašu displeja dizaina arsenālu un atsevišķi iegādājamu siksniņu klāstu. Kā arī, šis viedpulkstenis ir rudīts, lai izturētu jebkurus apstākļus – gan eksotiskā atvaļinājumā veldzējoties okeānā, gan cītīgi rukājot vecmammas siena talkā. Taču labākais ir tas, ka šis viedpulkstenis ļauj Tev izbaudīt patiesu brīvības sajūtu un padara kabatas vieglākas, jo viss, kas Tev ir vajadzīgs ir Tavā pulkstenī - veic zvanus, sūti ziņas, uzmani veselību, piefiksē aktivitātes, veic rezervācijas, izsauc palīdzību, maksā par pirkumiem, orientējies kartēs un vēl, un vēl – gan Latvijā, gan citur pasaulē, pateicoties eSIM pakalpojumam ar starptautiskās viesabonēšanas iespēju.
bite.lv | Bite
bite.lv | Bite

Veselībai un labsajūtai

Detalizēta veselības uzraudzība rokas stiepiena attālumā! Uzmani miega kvalitāti un burtiski turi roku uz pulsa vai pieskati savu sirds ritmu un asinsspiedienu. Tas vēl nav viss! Ar bioelektriskās pretestības analīzes (BIA) sensoru Tu varēsi izveidot vēl precīzāku ķermeņa un sirds uzraudzības pieeju, lai vēl efektīvāk sasniegtu savus fitnesa mērķus neatkarīgi no tā, vai vēlies sadedzināt kādu lieku kilogramu, sasniegt jaunus fiziskās noturības mērķus vai vienkārši rūpējies par savu veselību. Un, protams, arī par sievietes ikmēneša ciklu un labsajūtu šis viedpulkstenis turēs īpašu rūpi, pateicoties Natural Cycles smalki izstrādātai sistēmai, tas sniegs detalizētu un precīzu informāciju. Taču šis viedpulkstenis parūpēsies ne tikai par Tavu veselību, bet arī dzīvības drošību, pateicoties uzlabotiem kritiena sensoriem un palīdzības izsaukšanas funkcijai, kas papildināta ar svarīgākās medicīniskās informācijas detalizētu pārskatu bloķēšanas ekrānā, lai vajadzības gadījumā glābēji spētu Tev sniegt vēl efektīvāku palīdzību.

Izbaudi katru kustību

Neviens vairs neapšauba, ka regulāras kustības ir galvenā labas veselības atslēga. Arī te jaunais Galaxy Watch6 Classic būs Tavs labākais sabiedrotais. Reģistrē visus savus fiziskos sasniegumus, pārbaudi savu progresu un izseko savas aktivitātes vairāk nekā 90 dažādos sporta veidos vai izveido pats savu vingrojumu programmu. Un pat tad, ja piemirsi nospiest “Sākt”, Tavs pulkstenis automātiski atpazīs un reģistrēs tādus populārus treniņus kā skriešana, iešana un pat riteņbraukšana, lai Tu nezaudētu svarīgu informāciju. Kā arī iestati sev piemērotāko intensitāti, izmantojot personalizētu sirdsdarbības diapazonu vai sāc skriet, un Galaxy Watch6 Classic pats sāks mērīt Tavu sirdsdarbību, pamatojoties uz Tavām fitnesa spējām. Šis viedpulkstenis būs Tavs labākais sabiedrotais jebkuros piedzīvojumos, jebkurā vidē -elpu aizraujošā ekspedīcijā aiz polārā loka, gan veldzējošā vakara peldē piemājas dīķī - tas rūpēsies par katru Tavu kustību. Šis noteikti ir labākais sabiedrotais jebkurai dzīves situācijai! 
bite.lv | Bite

Samsung

Galaxy Watch6 Classic 43mm Серебряный: Техническая спецификация

ОБЩИЕ ПАРАМЕТРЫ

Вес (г)52
Размер (Ш x Г x В мм)42,5 x 42,5 x 10,9
Операционная система часыAndroid Wear OS 4
Код продукта18742SILVER
MPNSM-R955FZSAEUE

АККУМУЛЯТОР

Ёмкость аккумулятора (mAh)300
Продолжительность аккумулятора (макс. количество дней)40 h
Беспроводная зарядкаДа

БЕСПРОВОДНЫЕ ПОДКЛЮЧЕНИЯ

GPSBEIDOU GALILEO GLONASS GPS
Wi-FiДа
Bluetooth5.3
LTE/eSIMДа
Бесконтактные платежиДа

ЭКРАН

Сенсорный экранДа
Разрешение экрана (px)432 x 432

ДОПОЛНИТЕЛЬНО

СенсорыAccelerometer Barometer Bioelectrical Impedance Analysis Sensor Electrical Heart Sensor Geomagnetic sensor Gyroscope Hall sensor Infrared Temperature Sensor Light sensor Optical heart rate sensor
Встроенная память (GB)16