Labas prakses kodekss

2016 08.24

Šī gada 24.augustā Bite ir parakstījusi Labas prakses kodeksu, kas nosaka, ka telemārketinga zvanus citu operatoru klientiem var veikt tikai tad, ja iepriekš ir saņemta šī klienta nepārprotama atļauja.

 

Nesen veiktā aptaujā izteikts vairums Latvijas iedzīvotāju norādīja, ka telemārketinga zvani ir traucējoši un tie tos nevēlas saņemt. Sekojot klientu vēlmēm, Latvijas telekomunikācijas nozares pārstāvji sanāca kopā darba grupā, izveidojot Labas prakses kodeksu. Kodeksu parakstījuši visi trīs lielākie mobilo sakaru operatori, vienojoties, ka, no šī gada 25.augusta, vairs nedrīkst veikt zvanus citu operatoru klientiem, izskatot piedāvājumus, ja vien nav saņemta iepriekšēja un apzināti izteikta atļauja.

 

Mums – Bitē – vienmēr ir bijis ļoti svarīgi ieklausīties klientos. To esam darījuši vairākkārt, gan brīdinot par paaugstinātas maksas zvaniem, gan ļaujot uzstādīt izmaksu kontroles limitu. Jau pirms tam jutām, ka telemārketinga nozare nav sakārtota, un ne tikai telekomunikācijās. Tādēļ šis noteikti ir kā labs piemērs arī citām nozarēm!” saka Bites Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Oksana Stankeviča, “No 25.augusta neviens, kurš nevēlas tikt traucēts ar zvaniem par citu operatoru mobilo sakaru piedāvājumiem, tos nesaņems. Protams, tiem, kas aizvien par ērtāku uzskata veidu, kad operators zvana un pastāsta par saviem piedāvājumiem, ir tikai jādodas pie tā, no kura vēlas saņemt jaunumus un piedāvājumus, un jāsniedz sava piekrišana.

 

Labas prakses kodekss paredz, ka, lai veiktu telemārketinga zvanus citu operatoru klientiem, ir jāsaņem nepārprotama atļauja no fiziskas personas - numura lietotāja. Ar kodeksu var iepazīties šeit.

2017 04.25

Turpmāk Bites klienti varēs vairāk ar bagātīgajiem tarifu plāniem

No otrdienas, 25.aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk
2017 04.24

BITE uzlabo mobilā interneta pārklājumu uz Latgales lielākajiem autoceļiem

Pieaugot satiksmes intensitātei uz Latvijas lielākajiem autoceļiem, kā arī mainoties mobilo ierīču lietošanas paradumiem, mobilo sakaru operators BITE šogad ieplānojis vērienīgas investīcijas interneta pārklājumu paplašināšanā un ātruma uzlabošanā uz šiem ceļiem. 

Lasīt tālāk